gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2010 o 17:15, KombajnRajder napisał:

czy wy macie jakiekolwiek pojęcie o życiu? ...''

Myślę, że mało który człowiek przed 60 takie ma. Zgaduję, że Ty też masz raczej znikome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 16:28, Zarkadius napisał:

Luz dam sobie jakoś radę :(. Dzięki choć za przeczytanie mojego posta :) To w sumie
moja sprawa i nie powinienem prosić o pomoc innych ludzi, sam sobie muszę poradzić z
tą sytuacją.


Zawsze koledze możesz zademonstorwać swój prawy(lewy) sierpowy, to tak w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo ją związać, lub zrobić czego ten pajac nie potrafi, który ci ją odbija. Ja mam dobry sposób by zatrzymać dziewczynę przy sobie, gotuję :P i w nocy nie narzeka :P :D Ugotuj coś dziewczynie, a potem postaraj się w łóżku żeby zawyła, zwiąż i potraktuj tak, żeby nigdy nie więcej na drugiego nie spojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, rady bym potrzebował, myślę, że znajdzie się osoba, która będzie w stanie mi pomóc.. Otóż chciałbym podjąć próbę naprawy relacji z dawną przyjaciółką, nawet jeśli będzie to długotrwały proces. Pytanie tylko czy takie przedsięwzięcie ma jakikolwiek sens, a jeśli tak, to jak się do tego zabrać ? Najlepiej zapytać wprost, czy otrzymam szansę, choć do końca nie wiem, czy tą praktyką mogę coś zdziałać. Za pomoc będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 23:39, Drake100 napisał:

Ja mam
dobry sposób by zatrzymać dziewczynę przy sobie, gotuję :P i w nocy nie narzeka :P :D
Ugotuj coś dziewczynie, a potem postaraj się w łóżku żeby zawyła, zwiąż i potraktuj tak,
żeby nigdy nie więcej na drugiego nie spojrzała.


Plan dobry. Tylko w tym wieku musiałby najpierw wyrzucić rodziców z domu, a dziewczyna swoim musiałaby powiedzieć, że idzie się uczyć do koleżanki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 23:39, Drake100 napisał:

Ja mam
dobry sposób by zatrzymać dziewczynę przy sobie, gotuję :P i w nocy nie narzeka :P :D


To ja stosuję podobną taktykę, tyle, że bardziej skłaniam się ku pieczeniu ciast i innych smakołyków;)
Je mi z ręki razem z resztą rodzinki;)

Dnia 22.06.2010 o 23:39, Drake100 napisał:

Ugotuj coś dziewczynie, a potem postaraj się w łóżku żeby zawyła, zwiąż i potraktuj tak,
żeby nigdy nie więcej na drugiego nie spojrzała.


Co do związywania to jeszcze nie miałem okazji, ale reszta jak najbardziej się sprawdza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 15:57, Zarkadius napisał:

Hej mam problem :(. Jakiś koleś odbija mi dziewczynę :( Piszę, że było super z nim i
że ledwo powstrzymywała się aby go nie dotknąć :( Proszę pomóżcie nie wiem co mam robić
;( Kocham ją...


Ona ci tak napisała? nie próbuje przypadkiem obudzic w tobie zazdrość dowiedz sie coś więcej pozatym to ja bym tak średnio był na twoim miejscu do niej nastawiony skoro tak szybko znalazła sobie innego jeszcze w dodatku tak daleko zaszło to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, jeśli chodzi o zazdrość...chociaż ona lubiła czasem tak zagrywać w jakimś nieznanym dla mnie celu mimo,że mówiłem jej, że jestem o nią cholernie zazdrosny. Dodam więcej (tylko bez strasznych komentarzy proszę) po naszym spotkaniu ostatnim powiedziała mi tak(na gadu): Nie umiem o Tobie myśleć w sposób pozbawiony erotyzmu.Tu jest problem. Po tym spotkaniu z tym gościem tak napisała O.o Bonusowo nie odzywa się do mnie od wczoraj jak zobaczyła zdjęcie z imprezy na którym przytuliłem przyjaciółkę -.-, więc jest w ogóle super. Ale pojadę do niej chyba(40 km w jedną stronę-.-),żeby wyjaśnić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ona napisała do Ciebie, że podoba jej się inny facet i ledwo się powstrzymała żeby go dotknąć, to już jest niedojrzałość emocjonalna. Jakby miała szczere intencje gość by się jej nadal podobał, ale pamiętałaby, że jest w związku i nie odpierdzielała na lewo i prawo.

Obraża się za przytulenie kogoś? Teraz już jestem pewny, że jest niedojrzała. W moim wieku dziewczyny (i faceci zresztą też) wiedzą, że nawet pocałunek w policzek jest rzeczą całkowicie normalną. Zresztą tak się witam z dziewczynami, nie ważne, czy są w związku czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 08:24, Zarkadius napisał:

Raczej wątpię, jeśli chodzi o zazdrość...chociaż ona lubiła czasem tak zagrywać w jakimś
nieznanym dla mnie celu mimo,że mówiłem jej, że jestem o nią cholernie zazdrosny. Dodam
więcej (tylko bez strasznych komentarzy proszę) po naszym spotkaniu ostatnim powiedziała
mi tak(na gadu): Nie umiem o Tobie myśleć w sposób pozbawiony erotyzmu.Tu jest problem.
Po tym spotkaniu z tym gościem tak napisała O.o Bonusowo nie odzywa się do mnie od wczoraj
jak zobaczyła zdjęcie z imprezy na którym przytuliłem przyjaciółkę -.-, więc jest w ogóle
super. Ale pojadę do niej chyba(40 km w jedną stronę-.-),żeby wyjaśnić wszystko.


Jak się obraża o to, że kogoś przytula, to naprawdę jest nie dorosła emocjonalnie, ale jak się obraziła to poczekaj niech ona cię przeprasza, w końcu to ty jesteś facetem, jak to z jej winy.A najlepsze na przyciągnięcie dziewczyny jest ugotowanie czegoś :) Polecam Ciasteczka Korzenne :) Moja to uwielbia i jak tylko jest grzeczna to dostaje :P Bo ona niedługo zacznie się bawić twoimi uczuciami, albo może chce w taki sposób coś wymusić czego w waszym związku nie ma. Jeżeli ona tak robi, to specjalnie i wyrafinowanie, albo weźmiesz ją za włosy wytargasz i postawisz do pionu, albo lepiej znaleźć inną dziewczynę, która będzie o wiele lepsza.

A tak btw. cieszę się, że nie mam małolaty już, tylko prawdziwą kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.../

Chodzi Ci o przyjaciółkę czy dziewczynę ;p heh to zależy ale jest pewno powiedzenie. Do tej samej rzeki nie powinno się dwa razy wchodzić. Popatrz z tej strony. Może i by wam wyszło ,ale na jak długo? Chcecie ze sobą spędzić życie? Nie wydaje mi się ;p

Jeżeli Ci zależy to spotykaj się z nią, spacery, kino itp. I obadaj czy są jakieś szanse ew. po jakimś czasie zapytaj delikatnie i pogadaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dziś mnie zmasakrowała trochę :P Spotkałem się z nią i powiedziała, że ma w dupie tamtego kolesia i, że wygląda jak pedał O.o A do tego oznajmiła,że jej nie wystarcza spotykanie się z jednym facetem(tj.że ze mną, ale i też z kolegami). Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie powiedziała,że jak jej facet gada z innymi dziewczynami to jest zła, ale jak ona gada z kolegami i spotyka się z nimi to jest wszystko ok O.o Jakoś ciężko wyobrazić mi sobie ten związek także daruję chyba sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 18:24, Zarkadius napisał:

> A ile ta dziewczynka ma lat? ;-)

16 skończone ;)


Jest taka piosenka:
Słodka szesnastolatka.
Zrobi z Tobą co chce.
Słodka szesnastolatka.
I tak ...


Dalej nie dokończę, bo bardzo wulgarne słowo jest. :-P Można wygooglować. :-)
Coby nie było, do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć. To wie akurat każdy... oprócz tych, którzy myślą że wiedzą wszystko. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 16:28, mlynar911 napisał:

.../

Chodzi Ci o przyjaciółkę czy dziewczynę ;p heh to zależy ale jest pewno powiedzenie.
Do tej samej rzeki nie powinno się dwa razy wchodzić. Popatrz z tej strony. Może i by
wam wyszło ,ale na jak długo? Chcecie ze sobą spędzić życie? Nie wydaje mi się ;p

Jeżeli Ci zależy to spotykaj się z nią, spacery, kino itp. I obadaj czy są jakieś szanse
ew. po jakimś czasie zapytaj delikatnie i pogadaj o tym.


Dziewczyna nie, przyjaźń - tak. Najpierw będę musiał zapytać, czy w ogóle otrzymam drugą szansę, do naprawy tego, co zepsułem. Dzięki, trzeba rozważyć za i przeciw, w końcu tak jak napisałeś, z ''''rzeką'''' trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 18:24, Zarkadius napisał:

> A ile ta dziewczynka ma lat? ;-)

16 skończone ;)

to jest bardzo głupi wiek dla części dziewczyn, i niektóre lubią dużo eksperymentować, właśnie na chłopakach, więc taką możesz śmiało zosawić, no chyba że śni ci się po nocach i jedno jej przytuelnie byłoby dla Ciebie lepsze niż sex z inna, w takim wypadku masz chłopie problem... a jak nie zostaw ją i poszukaj kogoś bardziej odpowiedniego, bo chyba w Polsce jest więcej kobiet niż męszczyzn więc jest z czego wybierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się