gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie


Witaj Sherlocku, chyba pierwszy raz przeglądasz ten topic. Śmiesznie tu jest, czasami nawet żałośnie, ale przynajmniej można pobawić się kosztem tych fra.. panów prowokując do rozmowy o miłości, z której większość ma przynajmniej magistra. Chodzi o to, że naprawdę można tu się ubawić. Z drugiej strony niektóre posty można spokojnie wklejać na takie stronki jak np. przegralem.pl. Puenta? Zmienić kategorię tematu na Quizy i Zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 19:00, MaccCry napisał:


Witaj Sherlocku, chyba pierwszy raz przeglądasz ten topic.

Yep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 17:38, Adeq napisał:

Nie uważacie że ten temat jest śmieszny? Kolesie opowiadają o swoich problemach sercowych
innym ludziom, którzy tej osoby prawie w ogóle nie znają ( bo co można wiedzieć o tych
dwóch osobach po paru linijkach tekstu) i doradzają.. Tak jak czytam te wasze posty to
mam banana od ucha do ucha.To chyba każdy z nas powinien wiedzieć czy chce być z daną
osobą czy nie.. Ale dobra z nudów różne rzeczy można robić :P peace?

"Rozmowy w gram.pl" :P

Nie przerywajcie, bo chce sie w końcu dowiedzieć czy seler zaatakował pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 22:48, MysticCrusader napisał:

Wpadnie tu moderator i was rozwali. Ten temat jest na inny temat :P
Ej, ale kurde, niektórzy z was to chamy są... :/


Niektórzy po prostu, jak to w internecie muszą wylać trochę żółci i podocinać by mieli lepszy dzień. No cóż.
Dobrze, że Twoja sytuacja się wyjaśniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę ludziom, którzy nigdy nie musieli z kimś pogadać gdy mieli problem. Prawdziwi szczęściarze o idealnym życiu. Nie każdemu życie układa się jak w marzeniu, a forum internetowe pewnie nie jest najlepszym miejscem na obgadanie swoich problemów... ale nabijanie się z innych gdy Ci szukają pomocy jest wredne. Wchodzicie tutaj żeby pośmiać się z problemów innych? To wy się nadajecie na strony typu [m-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2010 o 23:00, HumanGhost napisał:

Nie. Nie jest śmieszny. Jest normalny.

Sam temat może i jest w niektórych kręgach normalny, ale już niektóre posty oraz ich autorzy, to ho ho, czasami naprawdę można boki zrywać.

MysticCrusader=> Ojej, jest mi strasznie głupio, nie wiem co napisac, chyba pójdę na pielgrzymkę do Częstochowy na kolanie, aby mi świat wybaczył moje spaczone i bezuczuciowe zachowanie. A tak poważnie Melyssa, przeczytałem kilka ostatnich twoich postów i dziękuję Ci, naprawdę. Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że mam cholerną rację co do tego tematu. I zastanawia mnie jedna rzecz, może wspomniałeś o tym, aczkolwiek nie natknąłem się takie info - ile ty, na tańczącą Buddę, masz lat? Bo się nie mogę wstrzelić w odpowiedni przedział wiekowy.

Pozdrawiam wszystkich z dystansem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2010 o 23:14, Outlander-pro napisał:

Niektórzy po prostu, jak to w internecie muszą wylać trochę żółci i podocinać by mieli
lepszy dzień. No cóż.


bulewko ziemniaczana ty moja, nieładnie tak się ze mnie nabijać jak mnie nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Och, już wiem jak im wynagrodzic wszystko, zróbmy akcję Pomagamy Złamas...nym Sercom! Jeez, Lucy, a co mnie i pewnie 98% użytkowników tego forum oraz ogólnie reszty świata, że jakaś zagubiona owieczka mam problem z dziewoją czy innym stworzeniem. Żeby nie było, iż jestem bezuczuciowym chamem i gnojem, choc bądźmy szczerzy, przejawiam często takie cechy, rozumiem, że taki baranek chce się wyszczekac, to całkiem normalne, ale niech dręczy znajomych, przyjaciół, rodziców czy kogo tam jeszcze ma. Nie mam nawet nic przeciwko "internetowym" znajomym, ale dla mnie szukanie rad u kompletnie obcych mi ludzi, którzy nie znają tak naprawdę praktycznie sytuacji będą srac radami na prawo i lewo. Może czasami znajdą się jakieś pomocne rady, ale nie oszukujmy się, będą one rzadkością. Nadążacie dziewczyny do czego zmierzam? Nie? Tak myślałem... Ale i tak fajnie jest ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale z takimi problemami nie udziela się na forum. Od tego jest rodzina i przyjaciele, najbliższy krąg gdzie takie rzeczy muszą zostać wyjaśnione szczerze. Na forum część ludzi nie ma o danym problemie pojęcia, druga część jest "bezduszna", następnie mają to gdzieś i piszą, żeby nabić posta. Osobiście bardziej mnie tu bolą fałszywe współczucia i radości, co do obcej osoby.

Troche dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Oj, uraziłem resztki kogoś dumy? Po pierwsze, to jest forum, mogę wyrażac swoje zdanie i takie tam bla bla bla, które pewnie znasz, bo staż masz już jakiś. Jednak podążając twoim tokiem myślenia, Boxxy, to jak Ci się nie podobają moje wypociny, to nie wchodź w nie (?) i mi nie odpisuj. A po drugie, doceń moją pracę, te wypociny rodzą się podczas wielu lat rozmyśleń nad sensem egzystencji na tym forum.

Dystans dziewczyny, nie strzelajcie od razu takie focha oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 23:16, Cierpik182 napisał:

Zazdroszczę ludziom, którzy nigdy nie musieli z kimś pogadać gdy mieli problem. Prawdziwi
szczęściarze o idealnym życiu. Nie każdemu życie układa się jak w marzeniu, a forum internetowe
pewnie nie jest najlepszym miejscem na obgadanie swoich problemów... ale nabijanie się
z innych gdy Ci szukają pomocy jest wredne. Wchodzicie tutaj żeby pośmiać się z problemów
innych?


Od tego są koledzy/znajomi/przyjaciele w ŻYCIU, ze szkoły, podwórka, osiedla, wioski i uj wie czego, a nie literki na twoim monitorze, napisane przez innych 16''latków. A problemy nastolatków (sam jestem więc wiem) typu "OMG!!!1 Zostawiła mnie dziewczyna z 3A dla Jarka z 2B i nie wiem co zrobić ;((((( plox pomóóóóżcie ;[[[" I jak ja mam jakiś taki problem nawet to rozmawiam o tym ze znajomymi, a nie z obcymi facetami z drugiego krańca Polski.

BTW. Dla mnie czytanie internetowych rozterek o selerach itp jest w UJJJ śmieszne : DD

Dnia 03.07.2010 o 23:16, Cierpik182 napisał:

To wy się nadajecie na strony typu przegralem.pl...

I to właśnie takie osoby się nadają na przegralem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz częściej będę czytał ten temat :P Jestem ciekaw czy coś może przebić historie o tej ciąży i selerze ;]

Edit: A myślałem, że po perypetiach Dominika nic ciekawszego się na tym forum nie wydarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 23:51, MaccCry napisał:

Dystans dziewczyny, nie strzelajcie od razu takie focha oO

Ale... czemu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 00:20, MaccCry napisał:

A chcesz mieć pijane nieletnie na sali!?

Czemu by nie.
Tak swoją drogą co myślisz o palaczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się