gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2010 o 19:30, Mohair napisał:

Tiaa, z reguły mieszkają paręset kilometrów od Ciebie, ale tak - są :P

Jakby to powiedzieć nie spotkałem żadnej, ani nie widziałem, ale skoro są to należy ich szukać. Swoją drogą ciekawe ile mi to zajmie czasu?

@Slayer_Watti Powodzonka życzę. Nie zepsuj niczego, wykuj tekst przemowy na pamięć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie jest następny problem :D Pamiętacie co pisałem o poderwaniu o dwa lata starszej dziewczyny? Trochę się do tego zabierałem, zacząłem z nią kręcić a tu następnego dnia zonk. Ona się obściskuje z jakimś innym chłopakiem. Z jej wieku. I tu jest problem. Jak mam ją odbić? Pobić tego jej lalusia? W tym akurat sprawa jest błaha bo lewą ręką bym mu nawalił garści... Czy może próbować odbić ją w jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:30, Czarek188 napisał:

Dobra panowie jest następny problem :D Pamiętacie co pisałem o poderwaniu o dwa lata
starszej dziewczyny? Trochę się do tego zabierałem, zacząłem z nią kręcić a tu następnego
dnia zonk. Ona się obściskuje z jakimś innym chłopakiem. Z jej wieku. I tu jest problem.
Jak mam ją odbić? Pobić tego jej lalusia? W tym akurat sprawa jest błaha bo lewą ręką
bym mu nawalił garści... Czy może próbować odbić ją w jakiś inny sposób?


że tak stwierdzę w twoim wieku... bo z tego co się orientuję masz 14 lat, to wiesz nie przejmuj się, najwidoczniej nie jesteście dla siebie stworzeni a jak jesteś zdesperowany to wiesz co możesz z nim zrobić i wtedy pozostaje mieć nadzieje że po utracie partnera trafi na Ciebie, ale wiesz różnie to z tym bywa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Rozwal mu twarz, a ona ci się rzuci w ramiona. Toż to idealne rozwiązanie, a i panny gratuluje jeżeli tak zareaguje. Poza tym skoro "myślisz" w taki sposób, to nie dziw się, że obściskuje się z innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:30, Czarek188 napisał:

Jak mam ją odbić? Pobić tego jej lalusia? W tym akurat sprawa jest błaha bo lewą ręką
bym mu nawalił garści...

Już wiesz dlaczego wolała "tego lalusia" od Ciebie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:30, Czarek188 napisał:

Dobra panowie jest następny problem :D Pamiętacie co pisałem o poderwaniu o dwa lata
starszej dziewczyny? Trochę się do tego zabierałem, zacząłem z nią kręcić a tu następnego
dnia zonk. Ona się obściskuje z jakimś innym chłopakiem. Z jej wieku. I tu jest problem.
Jak mam ją odbić? Pobić tego jej lalusia? W tym akurat sprawa jest błaha bo lewą ręką
bym mu nawalił garści... Czy może próbować odbić ją w jakiś inny sposób?

Dla mnie to trochę dziwne ,bo nawet jeśli dałbyś mu rady i dajmy na to ona by była "Twoja" ,to równie dobrze mógł by Ci ktoś spuścić lanie i wtedy przejdzie ona do niego? W takim razie by była nie warta zachodu.Ja bym Ci ją radził sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, mam 14 lat. I nie sądziłbym, że nie jesteśmy dla siebie przeznaczeni. Ona nawet nie wie, że ja się w niej bujam. Nawet na spacer nie zdążyłem jej zaprosić...

@Grinczar - Czy ty uważasz mnie za idiotę? Koleś który się do mnie sadził za to, że się do niej uśmiechnołem nie zasługuje na lanie? Już nie chodzi o to, że z nią chodzi bo znając życie ten lamus po roku ją(!) żuci i poleci gdzie indziej...

@Infinitas - UP

@Nikodem95 - UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/mam problem i nie potrafię go rozwiązać/
Tak, znajdź inną.

A jeżeli to za dużo to cóż ...

Odbijanie jej ci w głowie? No cóż - chyba "nieco" bardziej wysublimowaną metodą niż twój prymitywny sposób jest spróbować ją jakoś zauroczyć i przekonać do siebie niż iść z pięściami na pierwszego lepszego gościa ...

Zresztą już inni powyżej wyśmiali i twoją metodę i taką pannę coby po takim wyzwoleńczo - desperackim akcie rzuciła ci się w ramiona. Może to ci przemówi nieco do rozsądku.

>Koleś który się do mnie sadził za to, że się do niej uśmiechnołem nie zasługuje na lanie? Już nie chodzi o to, >że z nią chodzi bo znając życie ten lamus po roku ją(!) żuci i poleci gdzie indziej...
Taa ... na pewno jest w dodatku złodziejem, pedofilem i nie płaci podatków ... ach ta ułańska fantazja.

Według ciebie "zasługuje na lanie"? Jeżeli chamstwem chcesz wojować przeciw chamstwu to nie spodziewaj się tego że będzie to odbierane jako coś co jest ogólnie akceptowane. Krótko mówiąc z d*py masz metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:58, Czarek188 napisał:

Ta, mam 14 lat. I nie sądziłbym, że nie jesteśmy dla siebie przeznaczeni. Ona nawet nie
wie, że ja się w niej bujam. Nawet na spacer nie zdążyłem jej zaprosić...

Hm, na twoim miejscu, zrezygnowałbym z dziewczyn i zajął się czymś pożyteczniejszym. Szansa, że w tym wieku sam jesteś na tyle dojrzały i trafisz na wystarczająco dojrzałą osobę jest bardzo nikła...

Dnia 30.09.2010 o 19:58, Czarek188 napisał:

@Grinczar - Czy ty uważasz mnie za idiotę? Koleś który się do mnie sadził za to,
że się do niej uśmiechnąłem nie zasługuje na lanie? Już nie chodzi o to, że z nią chodzi
bo znając życie ten lamus po roku ją(!) rzuci i poleci gdzie indziej...

Nie, nie zasługuje. Z takim podejściem powinieneś rozważyć czy też nie zasługujesz na lanie. Znając życie? Tego nie wiesz.

Dnia 30.09.2010 o 19:58, Czarek188 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:58, Czarek188 napisał:

@Grinczar - Czy ty uważasz mnie za idiotę? Koleś który się do mnie sadził za to,
że się do niej uśmiechnołem nie zasługuje na lanie? Już nie chodzi o to, że z nią chodzi
bo znając życie ten lamus po roku ją(!) żuci i poleci gdzie indziej...

http://i984.photobucket.com/albums/ae324/skatris/empathbear.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:30, Czarek188 napisał:

/.../


Już dawno mówiłem, żeby przestać nauczać w polskich szkołach o romantyźmie, ale nie, oczywiście - nikt mnie nie słuchał. I proszę, teraz mamy takie tego skutki... x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2010 o 19:30, Czarek188 napisał:

Czy może próbować odbić ją w jakiś inny sposób?


Proponuje odbić ją tak, jak odbija się zakładników. Nawet jeżeli brak Ci doświadczenia, to pamiętaj, że CS to prawie jak życie. Kupujesz emczwóre + flasza i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem masz do wyboru dwie opcje:

1) Zostanie mistrzem lewej/prawej dłoni.

2) Święcenia kapłańskie.

Czemu? Bo żal mi dziewczyn którymi będziesz się umawiał, a raczej będziesz przekonany że się umawiasz. Żyjesz w jakimś wyimaginowanym świecie, gdzie jeżeli ty już zaczynasz z nią kręcić, to już jest twoja, w całości, i nie może nic w życiu robić. Najlepiej to daj jej burkę w prezencie. Człowieku, ogarnij tyłek, ty nawet nie wiesz czy ona to odwzajemnia. Jeżeli wkurza Cię że ona się z kimś obściskuje to się lepiej przyzwyczaj. Zamiast być zazdrosnym, lepiej nawiąż z nią przyjaźń. I nie spodziewaj się że osiągniesz to w kilka miesięcy, o nie. No chyba że jest łatwa, to wtedy sobie ją odpuść. Chyba że masz takie niskie ambicje i celujesz w łatwe laski co się puszczają z innym co 5 sekund. Jeżeli nadal tego nie łapiesz, spróbuj spojrzeć na sytuację z perspektywy 3ciej osoby. Może wtedy zobaczysz że to w jaki sposób ogarniasz sytuację jest chory.

EDIT: Zresztą, każdy kto się pyta o takie rady na forum o grach, moim zdaniem nie dojrzał jeszcze do związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 21:26, Mohair napisał:

> /.../

Już dawno mówiłem, żeby przestać nauczać w polskich szkołach o romantyźmie, ale nie,
oczywiście - nikt mnie nie słuchał. I proszę, teraz mamy takie tego skutki... x_x


Gdzie tu widzisz romantyzm? Bo w waleniu w gębę nie ma go za grosz :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2010 o 22:08, Outlander-pro napisał:


Gdzie tu widzisz romantyzm? Bo w waleniu w gębę nie ma go za grosz :F


Oj. Chodzi o to, że nasz nowy przyjaciel uważa, że ta "jego" dziewczyna to już jego własność, tylko on ma prawo ją "kochać", a jak ktoś się wtrąca w ich "związek" to najlepiej się z nim pojedynkować - a to, że tam używali broni palnej, a nie ręcznej, to już co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy może próbować odbić ją w jakiś inny sposób?

Kup Monte- wszystkie na to lecą... A serio... Ma faceta- jak go ruszysz to Ciebie znienawidzi. Zbłaźnisz się tylko, narobisz wrogów, itd. Poszukaj sobie lepiej szczęścia gdzie indziej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się