gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Tak się właśnie zachowuję, jak widać nie skutkuje.
A wczoraj to za bardzo przesadziłem z alkoholem i nie wiedziałem co się dzieje. Pewnie dlatego byłem odpychający (nawet dla tych na jedną noc). Do tego jak będę bardziej rozmowny to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 22:30, Jcl napisał:

Tak się właśnie zachowuję, jak widać nie skutkuje.
A wczoraj to za bardzo przesadziłem z alkoholem i nie wiedziałem co się dzieje. Pewnie
dlatego byłem odpychający (nawet dla tych na jedną noc). Do tego jak będę bardziej rozmowny
to będzie ok.


Ty nigdy nie poderwiesz dziewczyny jak będziesz pił, poza tym od alkoholu wypadają włosy i się tyję, więc będziesz jeszcze brzydszy niż teraz, stary - nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 22:28, Shelazar napisał:

O Bosh, to dziewczyna, na forum o grach. Ile masz lat?


Wbrew pozorom jest tu jeszcze trochę dziewczyn (10? :P), chociaż bywało więcej. A i mówi całkiem rozsądnie więc nie brałbym się tak od razu za atakowanie (wiesz jakie są). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 22:45, o_Orange napisał:

> O Bosh, to dziewczyna, na forum o grach. Ile masz lat?

Wbrew pozorom jest tu jeszcze trochę dziewczyn (10? :P), chociaż bywało więcej. A i mówi
całkiem rozsądnie więc nie brałbym się tak od razu za atakowanie (wiesz jakie są). :)


Ja nikogo nie atakuję, sam chciałbym, żeby moja dziewczyna pisała na takich forach... ach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, podsunąłeś mi ciekawe spostrzeżenie - żadnej ze znanych mi dziewczyn (w tym mojej) nie podejrzewałbym o pisanie tutaj. Nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałem ale w sumie te które już tu piszą musiały się skądś wziąść... Dobra już nie twierdzę, że dziewczyna na tym forum to zjawisko zupełnie normalne. :) Ale skoro już tu są trzeba to po prostu zaakceptować i cieszyć się tym miłym urozmaiceniem, prawda Nulinko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 22:28, Shelazar napisał:

O Bosh, to dziewczyna, na forum o grach. Ile masz lat?


A co w tym dziwnego? Ja Nulinkę pamiętam od początku jak zacząłem przygodę z tym forum... A Kobiet się nie pyta o wiek tak dla ścisłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 23:04, Isildur napisał:

A co w tym dziwnego? Ja Nulinkę pamiętam od początku jak zacząłem przygodę z tym forum...
A Kobiet się nie pyta o wiek tak dla ścisłości :P


Raczej nie pyta się kobiet już dorosłych i to tylko wtedy, gdy widzi się je na oczy. A wyraz "kobiety" pisze się małą literą, ale to w sumie szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 22:28, Shelazar napisał:

O Bosh, to dziewczyna, na forum o grach. Ile masz lat?


Lol, ja tu nigdzie nie widziałam tabliczki tylko dla facetów, podobnie jak w jakiejkolwiek grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe jesteś bardzo ...bezpośredni ;P Na forum jestem od...od bardzo dawna. A ile mam lat ? No cóż, różnie z tym jest. Raz mam 10, 15, 20 a nawet sto ;P To zależy od nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 22:02, Divii napisał:

Nigdy nie chciałeś pójść na kocnert, aby zobaczyć swojego ulubionego artystę i spotkać
osoby, które również słuchają takiej samej muzyki?

Może nie tak - nie trawię koncertów rockowych, punków i pogo które tam tańczą. Woodstock to dla mnie też coś nienormalnego - po prostu te subkultury są dla mnie skreślone - jak można układa życie wg. muzyki? I chodzą takie nieumyte punki po rynku w moim mieście i żebrzą 2zł na wino.

Żeby nie było - sam słucham takiej muzyki, AC/DC, Led Zeppelin, The Rolling Stones - uwielbiam te zespoły, ale na koncert ze względu na tych ludzi bym nie poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale większość tutaj gdy widzi dziewczynę wypowiadającą się na forum kreuje sobie ją w wyobraźni jako grubą okularnicę naparzającą non stop przy komputerze. Ze skrajności w skrajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam Ci - pierwsza i podstawowa zasada - koniec alkoholu ! To jest odrażające - dla normalnej dziewczyny - spotkanie faceta pod wpływem (choćby nawet małej ilości) alkoholu ! Jedynie jakie na Ciebie polecą, to te, które też piją. A chyba nie o takie znajomości Ci chodzi, co? Pozdrawiam i 3V się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha to my wymagamy ...akceptacji ??? Wiesz , zdradzę Ci jedną tajemnicę - my tutaj byłyśmy, jesteśmy i będziemy...i nie jesteśmy wcale "grubymi okularnicami (choć kto wie, gdy tak dalej będziemy siedzieć przy kompie ;P). Pozdrawiam i...do następnej dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 10:27, KannX napisał:

Okularnice są fajne, szczególnie te chude.

Niee, chude (nie szczupłe) są wstrętne. Dziewczyna musi mieć tyłeczek, fajny, sporawy biust i pełną, a nie pociągłą buzię.

Chociaż do biustu to różne są opinie - chyba nawet Ty wyznajesz zasadę "najlepiej się pieści, co się w ręku mieści". Ze mną jest zupełnie na odwrót ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 10:31, Ancient_Lord napisał:

> Okularnice są fajne, szczególnie te chude.
Niee, chude (nie szczupłe) są wstrętne. Dziewczyna musi mieć tyłeczek, fajny, sporawy
biust i pełną, a nie pociągłą buzię.

Nie znasz się.

KannX ftw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 19:57, Jcl napisał:

Po 1. Gimnazjum skończyłem.
Po 2. To co mówię, jest śmieszne dla innych.
Po 3. Te które mnie znają, rozmawiają.
Po 4. 17
Niestety, dziewczyny wolą przystojniejszych (przynajmniej te które ja spotykam).



Wszystko przyjdzie z czasem, kobiety z wiekiem zaczynaja rozumiec ze wyglad to nie wszystko, facei zreszta tez ;)
poza tym jak dziewczyna ocenia glownie wyglad to lej na nią, takie nie sa warte uwagi. Lepiej poczekac na ideal niz zalamywac sie przez niepowodzenia spodowane jakimis tam laleczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się