gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

>Do potworów to nam daleko, nie jesteśmy ani pokrętne, ani

Dnia 25.10.2010 o 09:55, Nulinka napisał:

fałszywe !

Ekhm ... jesteście inne od nas - facetów. To nie podlega dyskusji - by za bardzo nie wnikać w kwestie płciowo - mózgowe i bóg wie jeszcze jakie [ bo to temat na inną dyskusję a czy takie gadki o różnicach płciowych mają sens czy nie to inna sprawa ] pozostańmy przy tym co mamy. Nie jesteście pokrętne? Oj jesteście, może nie wszystkie i nie w równym stopniu ale z pewnością jesteście bardziej nieprzewidywalne i trudniejsze do rozgryzienia [ nie mylić z tak zwanym wewnętrznym bogactwem - o tym za chwilę ] niż mężczyźni. Fałszywe? Fałszywe też jesteście zwłaszcza jeśli chodzi o relacje z innymi kobietami - nie, nie chcę generalizować ale zwykła obserwacja was daje wnioski że mało która dziewczyna gdy się ją poirytuje jest w stanie zareagować mniej więcej tak samo jak facet. My wolimy usłyszeć to w twarz i/lub kontynuować to dość częstymi rękoczynami a wy preferujecie "zaplecowe" obgadywanie i wbijanie szpilek przy nadarzającej się okazji. Jasne że są też fałszywi faceci ale u nas to szybko wychodzi na jaw i takie sprawy załatwiane są od nomen omen - ręki. ;-D
>To faceci najczęściej chcą się nami tylko zabawić !
Nie mówię że tak nie jest ale pomijając kwestię molestowania, gwałtów i tym podobnych druga strona zdaje się na takie zachowanie zgadzać więc raczej trudno winić o taki stan rzeczy tylko jedną stronę nieprawdaż? I poza tym wierz mi ale są jeszcze mężczyźni dla których liczy się przysłowiowe "coś więcej" aniżeli tylko wygląd / kasa / whatever mimo że rzeczywistość zdaje się pokazywać coś innego.
>Ale Wy tego nie doceniacie - czytając niektóre wypowiedzi - mam wrażenie,

Dnia 25.10.2010 o 09:55, Nulinka napisał:

że traktujecie nas (jeżeli jesteśmy ładne) jak lalki, z którymi można się pokazać, pochwalić.

Ależ koleżanko, generalizowanie jest takie afuj. ;-) A tak całkiem na serio to czyż z kobietami nie jest zazwyczaj tak samo? Ileż to ja razy słyszałem "wymagania wyglądowe" jakie to niby powinien mieć ten jeden jedyny ... A taka co szuka krzyżówki Seagalla, Willisa i Biebera tudzież innego Mroczka ma raczej nikłe szanse na znalezienie kogokolwiek. Z drugiej jednak strony wiele z was twierdzi że nie musi być nie wiadomo jaki byle by was kochał [ proste i logiczne zarazem, normalnie cud :-P ]. Ale i tak ten powinien być taki by móc pokazać jego focie koleżankom z pracy, pokazać się z nim gdzieś na imprezie czy na zakupach. To działa w obydwie strony. I taka ogólna dygresja mi się nasuwa że mimo wszystko kobiety a zwłaszcza dziewczyny bardzo często powinny jednak wprowadzać w życie tak zwanego plaskacza bo niejednokrotnie byłem świadkiem jakieś sytuacji gdzie na miejscu kobiety przywaliłbym takiemu czy innemu w mordę a wszystko kończyło się zazwyczaj na ciszy lub śmianiu się "na Dodę".
>nie chcecie poznać naszej zawiłej psychiki

Dnia 25.10.2010 o 09:55, Nulinka napisał:

- najlepiej więc porównać nas do potworów, które Was niszczą ;(

Nie chcemy bo niejednokrotnie albo nie dajecie nam się poznać albo zniechęcacie [ o tym to by można było napisać magisterkę ]. A co do tej zawiłej psychiki ... ogromną plagą są umysłowe nastolatki którym się wydaje co to nie one, czego to one nie robiły i nie widziały, jakie one doświadczone, o zawiłej jak świńskie flaki psychice etc etc. A bardzo często okazują się niewiele bardziej rozgarnięte od typowej blachary czy galerianki. Sad but true.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2010 o 18:15, Tyler_D napisał:

Nie chcemy bo niejednokrotnie albo nie dajecie nam się poznać albo zniechęcacie [ o tym
to by można było napisać magisterkę ]. A co do tej zawiłej psychiki ... ogromną plagą
są umysłowe nastolatki którym się wydaje co to nie one, czego to one nie robiły i nie
widziały, jakie one doświadczone, o zawiłej jak świńskie flaki psychice etc etc. A bardzo
często okazują się niewiele bardziej rozgarnięte od typowej blachary czy galerianki.
Sad but true.


/agree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 18:15, Tyler_D napisał:

I taka ogólna dygresja mi się nasuwa że mimo wszystko kobiety a zwłaszcza
dziewczyny bardzo często powinny jednak wprowadzać w życie tak zwanego
plaskacza bo niejednokrotnie byłem świadkiem jakieś sytuacji gdzie na miejscu
kobiety przywaliłbym takiemu czy innemu w mordę a wszystko kończyło się zazwyczaj
na ciszy lub śmianiu się "na Dodę".

Też byłem kilkakrotnie świadkiem takich sytuacji. Widać dziewczynom (nie wszystkim oczywiście) takie sytuacje odpowiadają (choć mówią co innego) albo traktują je jak zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu osiągnąłem miażdżącego sukcesa. Poszedłem sobie na imprezę, najpierw posiedziałem w jednym pubie i wypiłem 5 browarów. Potem poszedłem dalej na miasto. Akurat dostałem dwa kupowny zniżkowe na piwo, więc poszedłem do innego klubu i wypiłem 2 kolejne browary. Po tym wszystkim ledwo stałem na nogach, ale nie poddałem się i stwierdziłem że to znakomita pora na wyrwanie jakiejś laski. Udałem się więc na karaoke, w celu podrywu. Nie pamiętam jak zagadałem do jednej, bo byłem zalany w trupa - ale widocznie zrobiłem na niej dobre wrażenie, bo pod koniec imprezy dała mi numer telefonu. Miałem to szczęście, że w momencie gdy przyszła moja kolej na "śpiewanie" akurat musiała zadzwonić. Całe szczęście że mnie nie słyszała, bo skopałem piosenkę tak permanentnie, że sam Justin Bieber by tak nie umiał. Praktycznie nie widziałem już tekstu na ekranie i bełkotałem coś pod nosem ;)

Napisałem jej następnego dnia smsa i jestem z nią umówiony na jutro. Oby tylko na trzeźwo nie okazała się straszliwie brzydka ;) Nie napiszę, że jestem fantastyczny i rewelacyjny, bo to już wszyscy wiedzą. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie napiszę, że jestem fantastyczny i rewelacyjny,

Dnia 26.10.2010 o 12:11, KannX napisał:

bo to już wszyscy wiedzą. Dziękuję za uwagę.


Jak i wiedzą że jestes idiotą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku - szok ! Chyba ta laska zwariowała ! Co Ty sobą prezentujesz ? Zwykłego pijaka, obrzydliwe. Wcale się nie zdziwię, gdy wystawi Cię do wiatru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 22:16, Nulinka napisał:

Człowieku - szok ! Chyba ta laska zwariowała ! Co Ty sobą prezentujesz ? Zwykłego pijaka,
obrzydliwe. Wcale się nie zdziwię, gdy wystawi Cię do wiatru :)


Ty chyba nie znasz KannaXa, to jest jego "codzienne" życie, nawet jeśli go wystawi, on epicko wzruszy ramionami i z okrzykiem "JAK NIE TA TO TAMTA" zagada do przechodzącej obok, odpowiadającej jego gustom niewiaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 22:16, Nulinka napisał:

Co Ty sobą prezentujesz ? Zwykłego pijaka,
obrzydliwe. Wcale się nie zdziwię, gdy wystawi Cię do wiatru :)


Ja też się nie zdziwię :) Ale faktycznie tym razem mocno mnie zmiótł alkohol, za dużo pod rząd bez przeczekania wypiłem. A jutro zobaczę co dokładnie wyrwałem. Niespodzianka będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jego życie, jego sprawa, jego laska (na razie). Bardziej mnie bawią, a jednocześnie szokują Ci, którzy uważają KannX''a za, prawie, wzór do naśladowania. Pewnie zaraz będzie odzew, że nie ma tu takich, ale widać tu wielu oklaskujących każdy komentarz jegomościa. Do niego samego nic nie mam, bo nie interesuje mnie czyjeś prywatne życie oraz jego "podboje", co najwyżej może wkurzać jego, hmm, narcyzm? Ważne, że skuteczny. A jak już przy tym jesteśmy, to problemem nie jest jego pijackie zachowanie, a to, że laski lecą na takich kolesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2010 o 23:20, Perry_Cox napisał:

Jego życie, jego sprawa, jego laska (na razie). Bardziej mnie bawią, a jednocześnie szokują
Ci, którzy uważają KannX''a za, prawie, wzór do naśladowania. Pewnie zaraz będzie odzew,
że nie ma tu takich, ale widać tu wielu oklaskujących każdy komentarz jegomościa. Do
niego samego nic nie mam, bo nie interesuje mnie czyjeś prywatne życie oraz jego "podboje",
co najwyżej może wkurzać jego, hmm, narcyzm? Ważne, że skuteczny. A jak już przy tym
jesteśmy, to problemem nie jest jego pijackie zachowanie, a to, że laski lecą na takich
kolesi.

Widzisz sęk w tym, że większość z tych którzy oklaskują te posty po prostu nie bierze ich na poważnie xD... bo i jak takie historie na poważnie można brać :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 23:36, Geeko napisał:

Widzisz sęk w tym, że większość z tych którzy oklaskują te posty po prostu nie bierze
ich na poważnie xD... bo i jak takie historie na poważnie można brać :P?


Absolutnie nie należy brać moich postów śmiertelnie poważnie, bo z żadną z tych poderwanych panien nic poważnego nie zaszło ;). Z kilkoma się spotkałem parę razy i to wszystko, nie trafiła mi się na razie żadna super fajna. To jest bardzo dobre podejście tak rwać ile wlezie, bo w końcu się jakaś pasująca trafi. Swego czasu się wstydziłem, ale od czasu jak założyłem się z kolegą o piwo i wygrałem to już mi tak zostało ;) Widocznie mam dobrą aurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 23:00, Buhahahahaha napisał:

nawet jeśli go wystawi, on epicko wzruszy ramionami i ...


... i wymyśli nową historyjkę jaki to on jest wspaniały i przecudowny i bez zbędnej zwłoki podzieli się nią z nami na forum. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2010 o 23:20, Perry_Cox napisał:

co najwyżej może wkurzać jego, hmm, narcyzm? Ważne, że skuteczny. A jak już przy tym
jesteśmy, to problemem nie jest jego pijackie zachowanie, a to, że laski lecą na takich
kolesi.

Gdzie tu problem? Każdy sposób jest dobry byle skuteczny. Widać coś w sobie ma skoro to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bardziej mnie bawią, a jednocześnie szokują

Dnia 26.10.2010 o 23:20, Perry_Cox napisał:

Ci, którzy uważają KannX''a za, prawie, wzór do naśladowania.

Mam nieodparte wrażenie że mylisz tych którzy mają zwykły, niczym nieskrępowany ubaw po pachy gdy czytają jego historyjki od tych którzy na serio widzą w nim jakiegoś Casanovę. Tych pierwszych jest dość spora grupa, ci drudzy to jakieś pojedyncze przypadki jak choćby Jcl żeby daleko nie szukać. Poza tym jaki jest sens naśladować kogoś jeśli się takie czy inne zachowania uważa za ... niestosowne że tak powiem?
>A jak już przy tym

Dnia 26.10.2010 o 23:20, Perry_Cox napisał:

jesteśmy, to problemem nie jest jego pijackie zachowanie, a to, że laski lecą na takich
kolesi.

Zdecydowana większość kobiet zdaje się nie wyznawać starej zasady

Spoiler

„jak nie dam chłopakom, to oddam robakom"

więc nie dziwota że niektóre nader zdesperowane chwytają się różnych kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 13:50, KannX napisał:

Dobra umówiłem się z nią na 17-tą. Trochę się obawiałem że ona zrezygnuje, ale jak widać ma ochotę się spotkać :)


A zdążysz odrobić lekcje przed spotkaniem? Bo jutro Pani na Przyrodzie będzie na pewno sprawdzać zeszyty. Szkoda by było znowu dostać smutne słoneczko, prawda? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ci drudzy to jakieś pojedyncze przypadki jak choćby

Dnia 27.10.2010 o 17:58, Tyler_D napisał:

Jcl żeby daleko nie szukać. Poza tym jaki jest sens naśladować kogoś jeśli się takie
czy inne zachowania uważa za ... niestosowne że tak powiem?

Desperaci :P

Ale z drugiej strony w dzisiejszym świecie nietrudno żyć w stylu KannXa. Dużo lasek jest takich śmiałych, a jeśli tylko nie będzie brało się takich zabaw śmiertelnie poważnie, to źle nie będzie. Czasem wydaje się to ultra niedorzeczne, ale przeważnie twierdzą tak ludzie, którzy już pozdzierali kilka warstw naskórków na prawej dłoni od niecnych, wieczornych zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się