gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2010 o 19:37, Jcl napisał:

Gdy to pisałem byłem pod %%%

Strasznie ciężkie musiały być te procenty skoro Cię przygniotły. Ale szacun za samozaparcie i pisanie posta w czasie, w którym potrzebowałeś pomocy. W końcu przygnieciony morderczym procentami mogłeś stracić przytomność.

Jak już któryś mod kiedyś pisał: Piłeś-nie pisz. Oszczędzisz wstydu sobie i innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:56, Rick napisał:

Jak już któryś mod kiedyś pisał: Piłeś-nie pisz. Oszczędzisz wstydu sobie i innym.


szczegolnie do osob plci przeciwnej :P zawsze z tego powodu mialem same problemy, bo bylem nazbyt szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak wszyscy pisali tutaj posty po pijaku to mielibyśmy "Temat Prawdy Absolutnej". Najlepiej jeszcze Absolut pić, wtedy byłoby straszliwie tru. Ja tam zachęcam do pisania po pijaku, bo jest śmiesznie i fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku ! Swoim wiecznym upijaniem się chcesz zaimponować jakiejkolwiek dziewczynie ???!!! Jeszcze chwila i żadna na Ciebie nawet nie spojrzy. Jesteś żałosny - nie sztuka "być do przodu" po pijaku, ale sztuką jest przezwyciężać swoją nieśmiałość na trzeźwo. Weź pomyśl, co z Ciebie będzie za pół roku, rok...kompletne zero :( Znajdziesz taką jak Ty (pijącą) i z górki razem stoczycie się na dno ! To czarna wizja...ale może da Ci coś do myślenia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 11:00, Nulinka napisał:

Chłopaku ! Swoim wiecznym upijaniem się chcesz zaimponować jakiejkolwiek dziewczynie
???!!! Jeszcze chwila i żadna na Ciebie nawet nie spojrzy.


Droga Nulinko, przecież on nie jest wiecznie pijany, a jedynie na imprezach. Nawet psycholog Ci powie, że upijanie się tylko i wyłącznie na imprezie to nic złego.

Dnia 09.11.2010 o 11:00, Nulinka napisał:

Jesteś żałosny - nie sztuka
"być do przodu" po pijaku, ale sztuką jest przezwyciężać swoją nieśmiałość na trzeźwo.


Być do przodu po pijaku, to również nic złego, pod warunkiem że nie jest się zbytnio do przodu i nie robi się dziczy.

Dnia 09.11.2010 o 11:00, Nulinka napisał:

Weź pomyśl, co z Ciebie będzie za pół roku, rok...kompletne zero :( Znajdziesz taką jak
Ty (pijącą) i z górki razem stoczycie się na dno ! To czarna wizja...ale może da Ci coś
do myślenia ???


Eee tam gadanie :) A tak pozatem to fajna jesteś, taka grzeczna i ułożona - takich kobiet potrzeba w dobie nastoletnich k***w. Pozdrawiam serdecznie (i bez sarkazmu).


PS. Jutro postanowiłem pośpiewać na karaoke Nightwisha growlem. Kocham gwałcić w ten sposób przeróżne piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2010 o 15:07, KannX napisał:

Droga Nulinko, przecież on nie jest wiecznie pijany, a jedynie na imprezach. Nawet psycholog
Ci powie, że upijanie się tylko i wyłącznie na imprezie to nic złego.

upijanie się raz w tygodniu jest oznaką alkoholizmu

Dnia 09.11.2010 o 15:07, KannX napisał:


Być do przodu po pijaku, to również nic złego, pod warunkiem że nie jest się zbytnio
do przodu i nie robi się dziczy.

Jeśli wszystko się pamięta to nie widzę problemu.

Dnia 09.11.2010 o 15:07, KannX napisał:

Eee tam gadanie :) A tak pozatem to fajna jesteś, taka grzeczna i ułożona - takich kobiet
potrzeba w dobie nastoletnich k***w. Pozdrawiam serdecznie (i bez sarkazmu).

urw też potrzeba bez nich nie widziałbyś co to ułożona kobieta. Poza tym ona nie wygląda mi na ułożoną.

Dnia 09.11.2010 o 15:07, KannX napisał:


PS. Jutro postanowiłem pośpiewać na karaoke Nightwisha growlem. Kocham gwałcić w ten
sposób przeróżne piosenki.

Zaśpiewaj ode mnie wszystkim nastoletnim urwom Biebera. Ale koniecznie growlem z podkreśleniem na "babe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... widziałem już dziewczyny którym imponowały tak po...kręcone zachowania, tak beznadziejne rzeczy, tak idiotyczne cechy charakteru że już chyba nic mnie nie zdziwi. Prędzej czy później i tak chyba trafi swój na swego tylko co potem? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 11:00, Nulinka napisał:

Swoim wiecznym upijaniem się chcesz zaimponować jakiejkolwiek dziewczynie
???!!! Jeszcze chwila i żadna na Ciebie nawet nie spojrzy.


Khem, khem, przykra prawda, ale znamienitej większości dziewczyn to imponuje i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiszka, bo na karaoke tam gdzie chodzę nie ma Biebera :< Może dodadzą jego ''cudowne'' piosneczki, a na razie muszę ryczeć co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam proste pytanie: tulipany czy róże? Zwykle się nad tym nie zastanawiam i wybieram pierwsze z brzegu ale tym razem to ma być kwiatek jubileuszowy. Róża wydaje się być bardziej "okazjonalna" ale raczej skłaniałbym się ku luźniejszemu tulipanowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 22:19, o_Orange napisał:

Mam proste pytanie: tulipany czy róże? Zwykle się nad tym nie zastanawiam i wybieram
pierwsze z brzegu ale tym razem to ma być kwiatek jubileuszowy.

Ale czemu ograniczasz się do tylko tych 2 gatunków kwiatów. Szarpnij się na jakieś bardziej oryginalne.
W końcu jak jubileusz, to jubileusz. To nie jest zwykła okazja więc i kwiaty nie powinny być standardowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się