gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2010 o 20:08, Witcher1990 napisał:

Ale to działa:D Poza tym to było z ironią czemu wy tak napinacie poślady?:D
Klata lepiej wygląda na żywo zwłaszcza jak jest mokra od potu po pogo. Lecą na to. Ostatnio
mnie jakaś typiara drapała

Nieznajoma drapała Ci spocone plecy? Co się z tym światem dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 20:33, Daronn_Darker napisał:

/.../
Kobieto daj że chłopakowi szanse, popakuje i będzie macho;p Co do zdjęcia. Ja osobiście
uważam że "man" bez "drogi do raju" ;p to jednak nigdy nie będzie tak zajebisty^^

Rośnie, nie martw się o to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 22:37, Witcher1990 napisał:

> /.../
> Kobieto daj że chłopakowi szanse, popakuje i będzie macho;p Co do zdjęcia. Ja osobiście

> uważam że "man" bez "drogi do raju" ;p to jednak nigdy nie będzie tak zajebisty^^

Rośnie, nie martw się o to:D

Nikodem95
i to nie jedna i nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 17:03, sylwasss napisał:

Co w tym zdjęciu jest takiego że piszecie że jest koksem? Jak dla mnie lekko zarysowana
rzeźba i nic więcej. Klatka słabo rozwinięta, jedynie jako tako widzę że barki są. Biceps
słaby tak samo jak przedramię. Koks? Dobre sobie.

lrn2ironia

@Witcher1990
to najpierw zrób masę, a potem się lansuj jako paker i koks - bo na razie robisz na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 20:33, Daronn_Darker napisał:

/.../
Kobieto daj że chłopakowi szanse, popakuje i będzie macho;p Co do zdjęcia. Ja osobiście
uważam że "man" bez "drogi do raju" ;p to jednak nigdy nie będzie tak zajebisty^^


Kobietą nie jestem ; d // to tak na marginesie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2010 o 23:52, WeedSmoker napisał:

Kobietą nie jestem ; d // to tak na marginesie ^_^

Nie martw się, na każdą dziewczynkę kiedyś przyjdzie czas. To, że dojrzewasz troszkę wolniej, nie znaczy, że pewnego dnia nie staniesz się kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2010 o 23:54, Rick napisał:

Nie martw się, na każdą dziewczynkę kiedyś przyjdzie czas. To, że dojrzewasz troszkę
wolniej, nie znaczy, że pewnego dnia nie staniesz się kobietą.


Uważaj żebyś Ty się nie stał kobietą fajfusku , gtfo : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 23:52, WeedSmoker napisał:

> /.../
> Kobieto daj że chłopakowi szanse, popakuje i będzie macho;p Co do zdjęcia. Ja osobiście

> uważam że "man" bez "drogi do raju" ;p to jednak nigdy nie będzie tak zajebisty^^


Kobietą nie jestem ; d // to tak na marginesie ^_^


To po co ten znaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 23:37, WeedSmoker napisał:

Żeby Tacy ludzie jak Ty mieli zagadke ; >


A może próbujesz znaleźć na forum chłopaka, hm? :) W takim razie niepotrzebnie się dekonspirujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 00:38, Jaracz napisał:

A może próbujesz znaleźć na forum chłopaka, hm? :) W takim razie niepotrzebnie się dekonspirujesz!


Ja [M - H], czepcie sie tramwaja, a nie tego pieprzonego znaczka... [M - H] Wam do niego

dziekuje dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślisz, że cenzura wulgaryzmów polega na zagwiazdkowaniu jednej czy dwóch liter w wyrazie, to muszę Cię wyprowadzić z błędu.

Ostrzeżenie.

Tym gorzej dla Ciebie, że poprzednie otrzymałaś za praktycznie identyczne zachowanie. Następnym razem będzie degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie lubię wtrącać się w cudze dyskusje, ale kolega (bądź koleżanka) wyżej ma zupełną rację - nie powinno nas interesować to, czy ktoś ma moralne problemy z ustaleniem własnej seksualności, a tym bardziej przyczyny powstania takiego dylematu - nawet, jeśliby nawiązywały one do molestowania w dzieciństwie czy czegoś jeszcze bardziej upiornego, gdyż to, co WeedSmoker zrobi ze swoim życiem to jego/jej prywatna sprawa - w co wlicza sie także jakże ważny podpunkt znaczka płciowego na forum dyskusyjnym, czyż nie? :)

Pozdrawiam serdecznie,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy jeśli obca dziewczyna, przytula się do jakiegoś przypadkowego faceta, po czym odwraca się do was i macha, to czy oznacza to, iż - mówiąc mową potoczną - leci ona na was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się