gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Niepotrzebnie po nim jezdzicie, teraz sie chlopak speszyl i pewnie przestanie sie z nami dzielic swoimi szalonymi przygodami zapewniajacymi nam solidna porcje dobrej zabawy

Chociaz z drugiej strony, po pijanemu pewnie i tak mu wszystko jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2010 o 18:44, Ancient_Lord napisał:

BTW - Hunter - idziesz w piątek do Headonica? Jest impreza mikołajkowa :)


Ta... zawsze się znajdzie okazja żeby się napić xD Szczerze mowiąc nie miałem w planach, a jakieś szczegóły ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
Normalnie żal czytać twoje posty, czego ty oczekujesz od forumowiczów? Poza tym Twoje słownictwo mnie przeraża, boję się co będziesz wypisywał następnym razem jak jakaś da Tobie kosza lub jej tatuś Ciebie pogoni... Mam spodziewać się gorszych tekstów i opowieści?
Proszę zwrócić uwagę na swoje słownictwo, i zastanów się następnym razem z dwa razy zanim dodasz posta czy naprawdę chcesz by się z Ciebie śmiali i pisali głupie posty na Twój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już moderatorzy przestrzegają, żeby uważać co pisać, bo "inni się będą śmiać"? Ostro!

A ze słownictwem to faktycznie, co nieco się wymknie. A Jcl''a nie ma co przestrzegać, przynajmniej barwno je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 19:49, Budep napisał:

To już moderatorzy przestrzegają, żeby uważać co pisać, bo "inni się będą śmiać"? Ostro!


I bardzo słusznie. Tak wszyscy krytykujecie Jcl''a jakim jest nerdem i no-lifem, a sami przesiadujecie na forum i komentujecie jego wypociny. Ja rozumiem, że on sam się prosi, ale to jakby banda osiłków spuszczała oklep zasmarkanemu okularnikowi, który upuścił książki wracając ze szkoły. Nie ma to jak łatwe dowartościowanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd się zgodzę. Przynajmniej chłopak coś robi, a że nie jest macho jak KannX, to już inna sprawa. Co nie zmienia spojrzenia na tę sprawę, jako na śmieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozumiesz, że się prosi, to o co pretensje? Co więcej, zasmarkany okularnik, który upuszcza książki, nie prosi się o lanie tak, że porównanie nie na miejscu.

Także przesiadujesz na forum i nawet więcej... Komentujesz komentarze komentujących komentarze JCLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 20:17, Grinczar napisał:

Skoro rozumiesz, że się prosi, to o co pretensje? Co więcej, zasmarkany okularnik, który
upuszcza książki, nie prosi się o lanie tak, że porównanie nie na miejscu.


Pretensje o to, że to jest po prostu żałosne. Człowiek się poniża, więc wpada banda cwaniaczków i ma z niego świetną bekę. W końcu łatwo się śmiać z kogoś kto sam się o to prosi. Nie wiem tylko czy to jest spowodowane chęcią dowartościowania się czy zwykłą nudą.

Dnia 05.12.2010 o 20:17, Grinczar napisał:

Także przesiadujesz na forum i nawet więcej... Komentujesz komentarze komentujących komentarze
JCLa.


Rzecz w tym, że ja nikomu nie zarzucam, że jest nerdem i no-lifem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 20:52, Calia napisał:

A ja mam wrażenie, że całą tę sprawę potraktowałeś nieco zbyt poważnie.


Ja nie mam szczególnego ciśnienia by kogokolwiek do czegoś przekonywać. Po prostu zgadzam się z reakcją Isildura. Jak naprawdę kogoś bawią takie grupowe zabawy to już jego czy tam jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 20:05, gloody napisał:

I bardzo słusznie. Tak wszyscy krytykujecie Jcl''a jakim jest nerdem i no-lifem, a sami
przesiadujecie na forum i komentujecie jego wypociny.

Bo daję się łatwo sprowokować. Poza tym trudno go nie skrytykować. Sam nie jestem no-lifem, ani nerdem, bo w domu siedzę bardzo rzadko, spędzam czas ze znajomymi, z dziewczyną, poznaje nowe koleżanki, czasem imprezuje (ale nie napieprzam się po to, by napisać posta na forum).

Dnia 05.12.2010 o 20:05, gloody napisał:

Ja rozumiem, że on sam się prosi,
ale to jakby banda osiłków spuszczała oklep zasmarkanemu okularnikowi, który upuścił
książki wracając ze szkoły. Nie ma to jak łatwe dowartościowanie się.

Jeśli ktoś się sam prosi, to wyciągnę pięść. Nie biję go za to, ani nie wyzywam w sposób prostacki, więc jestem tolerancyjny. Nie jest mi go szkoda, bo jest głupi, a głupotę się potępia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 19:21, HunterO7 napisał:

Ta... zawsze się znajdzie okazja żeby się napić xD Szczerze mowiąc nie miałem w planach,
a jakieś szczegóły ? ;)

Impreza mikołajkowa, wstęp 15zł. Pewnie się przejdę, ale mam dylemat, gdyż w sobotę trzeba wstać o 6:30 do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 19:28, Isildur napisał:

Witaj,
Normalnie żal czytać twoje posty, czego ty oczekujesz od forumowiczów? Poza tym Twoje
słownictwo mnie przeraża, boję się co będziesz wypisywał następnym razem jak jakaś da
Tobie kosza lub jej tatuś Ciebie pogoni... Mam spodziewać się gorszych tekstów i opowieści?
Proszę zwrócić uwagę na swoje słownictwo, i zastanów się następnym razem z dwa razy zanim
dodasz posta czy naprawdę chcesz by się z Ciebie śmiali i pisali głupie posty na Twój
temat.

Wiesz jego chyba nic nie rusza. Można go wyśmiać albo zwrócić uwagę a on nic sobie z tego nie robi. Jak ktoś się zlituje i mu doradzi to wtedy odpisze. Robi się na styl mistrza KannaX''a. Chce po prostu na siebie uwagę zwrócić. Nie wiem stawiam ,że jest 1 klasie gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 21:16, Madoc napisał:

Brzmi jak streszczenie filmu z Seagalem.

filmy z Seagalem, to co kocham najbardziej xD

ps. o jestem brygadzistą, jak miło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się