gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2012 o 03:02, Sigu napisał:

U mnie jest tako samo, z wyjątkiem tego, że kończy się na "dupek" ^^



Nie no ja tam wiem że mam serce dobre ekg wykazało że bije całkiem spoko, a i krew dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może: jak czegoś chcesz, to się nie zastanawiaj i to bierz :p
Tak poza tym mam podobny motyw, tylko że nie przejmuje się jej zalotami (dziewczyna taka sobie jest z charakteru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Drazok=> Ja? A kto napisał, że opowieść ta mnie dotyczy? No i jakbyś zauważył, historia ta definitywnie się zakończyła. Dodać tylko śmierć któregoś z bohaterów i mamy scenariusz na dramatyczne romansidło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Drazok=> Lol, ja to umiem czytać ze zrozumieniem, naprawdę. Tylko jeśli ktoś nie jest pewien, czy tego akurat chce, to też powinien brać? IMHO tylko samolub i człowiek zachłanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się będziesz w nieskończoność zastanawiał to nic nie dostaniesz. Takie życie :p
Poza tym, w tym wypadku jak spróbujesz, nie oznacza to że z tobą do końca będzie (nie zabierasz tego na stałe). Pod zachłanność bym tego nie zaliczał ...
Chyba że ewidentnie wiesz że jej nie chcesz, ale wtedy się nie zastanawiasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 21:47, Witcher1990 napisał:

Jakby to wyglądało gdybym umawiał sie z 15latką?

Z mojego punktu widzenia jak trochę pedofilia... Ale ja chyba zbyt konserwatywny jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2012 o 21:52, gto65 napisał:

Z mojego punktu widzenia jak trochę pedofilia... Ale ja chyba zbyt konserwatywny jestem...

Z punktu widzenia prawnego - być może. Z biologicznego (czy jak to można nazwać)? Niekoniecznie. Czasami po prostu nie widać różnicy między studentką a gimnazjalistką, zwłaszcza jak się dobrze "ucharakteryzuje". Lub nawet naturalnie może być wyrośnięta. Mam sąsiadkę, którą nie widziałem parę lat i teraz poznać jej nie mogę, mimo, że ledwie skończyła te 15 lat, wygląda na 17-18. Z kolei sąsiadka z innej strony ma jakoś 20 lat na karku (może nawet skończone), a wygląda na 14-16 lat. Tu jednak chodzi o poziom ogarnięcia, a jak wiadomo, z kobietami różnie jest. Oczywiście bardzo mało prawdopodobne jest, iż 15-sto latka będzie wystarczająco ogarnięta dla kogoś dużo starszego (w tym wypadku aż 7 lat). Mimo wszystko ta różnica wieku w tym wieku jest za duża i istnieje mała szansa, że wyjdzie coś z tego "normalnego". Ja osobiście patrzę z dużym niesmakiem na kolesi szukających "dziewczynek". A takich jest pełno, bo do mojej 17-sto letniej siostry zarywali kolesie pod trzydziestkę. Jest pewna subtelna granica, której nie powinno się przekraczać. Z drugiej strony, jeśli uczucie jest na tyle silne i trwałe, to kto wie? Na szczęście ja w takowe nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 21:47, Witcher1990 napisał:

Jakby to wyglądało gdybym umawiał sie z 15latką?


Az tak jestes zdesperowany i troche starsze dziewczyny sa poza Twoim zasiegiem? Nawet jesli tylko, zeby sobie ulzyc.. 3-4 lata starsze dziewczyny sa bardziej atrakcyjne i zwykle nie takie puste :P

@gto65

Zobacz sobie definicje pedofili i wyjdz z jaskini, 15-latki maja zazwyczaj ciala kobiety ;]

offtop/kwas: http://en.wikipedia.org/wiki/Trobriand_Islands#Marriage_customs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 23:48, Drazok napisał:

Ze związku z 15 latką raczej i tak nic nie wyjdzie, więc nie ma sensu :p


Ale za rok będzie miała 16, więc już można myśleć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 00:09, sirufok napisał:

> Jaka jest roznica miedzy 15, a 16-latka?

1 roczek. O_o

Zapomniałeś, że jemu też przybędzie roczek. Różnica wieku nadal będzie niewygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 00:01, kuba9876543210 napisał:

Jaka jest roznica miedzy 15, a 16-latka?

Mniej więcej taka jak między 30-, a 40-latkiem. Czasem żadna, czasem spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się