gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Zdaje się że my Ciebie prosiliśmy o cięcie cytatów nic sobie z tego nie robisz, po prostu ignorujesz nas nakładam karę Degrad -2 za ignorowanie poleceń Moderatora i uprzedzam, że następny degrad równy będzie banowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 16:13, Xardasss napisał:

Słuchaj z tobą rozmawiać nie będę to nie jest prowokacja a ja nie mam kłopotów psychicznych,


Skąd wiesz, że nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem u psychologa więc wiem że nie mam, a ty skąd wiesz że mam że taki pewien jesteś to po co odpisujesz choremu psychicznie to jest dobre dopiero.

Dnia 24.07.2012 o 18:53, qq_MoaR napisał:

Skąd wiesz, że nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 18:57, Xardasss napisał:

Byłem u psychologa więc wiem że nie mam, a ty skąd wiesz że mam że taki pewien jesteś
to po co odpisujesz choremu psychicznie to jest dobre dopiero.


Jak bym wiedział, że masz to bym się nie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 13:24, Psych0 napisał:

Sam fakt gościa, który mówi, że nie potrafi rozmawiać z ludźmi daje dużo do
myślenia - bo przecież do szkoły chodził, ma 23 lata i nie istnieje coś takiego "nie
potrafię rozmawiać z ludźmi". Po prostu tak się nie da i już, ale większość z Was myśli,
ze tak jest naprawdę i jedziecie dalej.


+1 do Twojego posta, ale wtrącę na marginesie, że, abstrahując od tego konkretnego przypadku, da się nie umieć rozmawiać z ludźmi (autyzm lub chociaż schizofrenia) - ale tym powinni zajmować się psychologowie, a nie nastolatkowie na forum o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja taki jestem bo byłem non konformistą pasowało mi bycie odludkiem bo, jakoś nie pasowały mi tłumy ani wielkie imprezy itp a jeśli wg was to jest choroba psychiczna to gratuluje podejścia.

Dnia 24.07.2012 o 19:02, Daelor napisał:


+1 do Twojego posta, ale wtrącę na marginesie, że, abstrahując od tego konkretnego przypadku,
da się nie umieć rozmawiać z ludźmi (autyzm lub chociaż schizofrenia) - ale tym powinni
zajmować się psychologowie, a nie nastolatkowie na forum o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze są wakacje i miałem nadzieję na jakieś ciekawe historyjki w tym wątku, a tu takie coś :(
Chyba samemu trzeba się za coś wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 19:08, Daelor napisał:

Sformułowania "abstrahując od tego konkretnego przypadku" nie użyłem przypadkowo.


Tylko użytkownik którego cytowałeś ma podejście że muszę kochać tłum i stale w nim przebywać albo jestem chory psychicznie nawet jeśli piszę to specjalnie z sarkazmem albo ironicznie to i tak uważam że on przesadza. Nie jestem prowokatorem, to po co on to pisał w ogóle żeby na złość zrobić zbyteczne nic tym nie wskóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 23:37, Geeko napisał:

>
Ok ok ale ja nie mówię o bezpośrednim "ładniutka jesteś" tylko raczej o wyrażaniu podziwu,
że "taki ukrop a ona w pracy" lub coś w tym rodzaju. Jak się ma odrobinę pomyślunku to
można w takim przypadku wymyślić coś dobrego :). Jeżeli dziewczyna czyta książkę to wtrącanie
się jest wręcz niegrzeczne więc odpada z miejsca :). Poza tym pisałem mu już, że musi
próbować wiele razy bo nie koniecznie musi trafić na dziewczynę, która to podchwyci.

No jasne bo to różnie bywa. Niektórym po prostu nie chce się rozmawiać z obcymi facetami. Ja w pracy miewałam takie dni, że zabijałam wzrokiem każdego, kto się odezwał w moim kierunku ;) Także trzeba próbować, bo na pewno trafi się na taką co się wkurzy, oburzy, uśmiechnie, odpowie... ile dziewczyn tyle reakcji. Ale tani podryw w stylu o którym pisałam wcześniej można sobie odpuścić. Tak nie znajdzie się interesującej dziewczyny jedynie pustą pannę. Bo która normalna zareaguje pozytywnie na coś takiego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam takie ze studiów co podchwycą od razu, a ona nie jest pusta w tym to jest najdziwniejsze to taki ogólny post do wszystkich i do nikogo. No wiem że trzeba próbować ale okazji brak jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 16:13, Xardasss napisał:

Słuchaj z tobą rozmawiać nie będę to nie jest prowokacja a ja nie mam kłopotów psychicznych,
możesz sobie pisać co chcesz ale na mnie to nie wpłynie wcale a wcale.

Mam szczerze gdzieś co sobie z tym zrobisz i co się z Tobą stanie. Wiem jedno, to jest zwykła prowokacja i prędzej czy później się komuś ona znudzi, bo jak na razie rozkwita niczym gimnazjalna miłość.

@Daelor - mówisz o chorobach, to całkiem inna sprawa. Ten gość jest zdrowy, tylko po prostu albo tępy i głupi albo tak, jak mówię - bawi się z Wami.
Jego pieprzenia się nie da czytać, bo on sam nie czyta tego, co do niego piszecie. Jaki sens ma walenie grochem o ścianę dalej?
Każdy musi sobie umieć w życiu radzić sam, niezależnie od tego z jakiego jest domu, przez co przeszedł. Po prostu życie i ludzie, których się spotyka to w większości przypadków przeszkody, które trzeba ominąć. Jeżeli mając 23 lata (jak wymyśla) tego nie potrafi, to ja po prostu w coś takiego nie wierzę. Można być aspołecznym, można być odludkiem, ale to całkiem inna bajka. Ten gość najwyraźniej podkreśla, że taki chce być. Słucha Waszych rad, ale tylko i wyłącznie po to, żeby znaleźć ich przeciwieństwa i iść dalej swoją drogą. Skoro tak chce, niech tak robi i nikogo to nie obchodzi. Tylko i wyłącznie zaczął ten temat po to, żeby właśnie to pokazać.

Jak na mnie zwykły teatr lalek, gdzie marionetkami są formuowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest prowokacja, możesz nie wierzyć nie umiem przekonać starych żeby mi dali robić co trzeba i koniec. A to te złośliwości nic nie przyniosą bo ja nie przestanę jak ty oczekujesz.

Dnia 24.07.2012 o 20:53, Psych0 napisał:

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 20:59, Xardasss napisał:

To nie jest prowokacja, możesz nie wierzyć nie umiem przekonać starych żeby mi dali robić
co trzeba i koniec. A to te złośliwości nic nie przyniosą bo ja nie przestanę jak ty
oczekujesz.

Zamiast szukać pomocy na forum, radze najpierw znaleźć pomoc u jakiegoś polonisty. Nie dość, że nie umiesz składać zdań po polsku, to w dodatku nie myślisz nad tym co piszesz. To jest znacznie poważniejszy problem niż to, że szukasz pomocy psychologicznej na forum w wieku 23 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 20:59, Xardasss napisał:

> [M]


Mam dosyć Twojego ignorowania naszych poleceń, prośby nic nie dają więc BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad tym co piszę siłować się z rodzicami o każdą sprawę, czy widzisz w tym chociaż 1 % logiki. Nie szukam poradni psychologa, i na pewno nie twojej rady która nic nie wniesie.
To jak ty jesteś taka alfa i omega to powiedz coś by zrobił jakbyś nie miał stałego zatrudnienia, rodzice nie dawaliby ci wykonywać prac domowych od lat a ty masz nagle się wyprowadzić i żyć na własny rachunek.

Dnia 24.07.2012 o 21:06, Psych0 napisał:

Zamiast szukać pomocy na forum, radze najpierw znaleźć pomoc u jakiegoś polonisty. Nie
dość, że nie umiesz składać zdań po polsku, to w dodatku nie myślisz nad tym co piszesz.
To jest znacznie poważniejszy problem niż to, że szukasz pomocy psychologicznej na forum
w wieku 23 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po to dostałeś bana panie Airandill i Xardasss by zaraz zakładać następne, informuję, że te i następne konta będą banowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty jesteś głupi czy j******y?
Masz 23 lata i rodzice mają Ci DAWAĆ kasę?! Ty myślisz coś? Bierz dupę od komputera i szukaj roboty, nawet jako zmywacz. Czas usamodzielnienia minął jakieś 3-4 lata temu.
Co znaczy rodzice nie dają wykonywać prac domowych"? Mają Cię za taką ofiarę, że uważają że sobie nie poradzisz? Człowieku nie ma czegoś takiego, że rodzic nie chce pomocy od swojego dziecka. Choćby nie wiem, jak był genialny, samodzielny. Piszesz najzwyklejsze bzdury. Jeśli mamusia i tatuś (w wieku 23 lat) zabraniają Ci umyć okna, to sam weź wiadro z wodą i je umyj nie pytając nikogo. Nie będę się nad tym rozczulał bo jest to po prostu nie do pojęcia, co Ty tu wypisujesz. W życiu z czymś tak głupim (śmiesznym i tragicznym o ile to jest prawda) się nie spotkałem, a widziałem już naprawdę wiele.
Po raz kolejny się powtórzę - MASZ 23 LATA! Jeżeli potrafisz być zwykłą ofiarą w życiu to w niej trwaj, ale zmieniając jedną rzecz, potem drugą jesteś w stanie złamać wszystko.

Tak, masz się wyprowadzić, znaleźć pracę, usamodzielnić i żyć na własną rękę, nie licząc na to, ze ktoś Ci w czymkolwiek pomoże. Jesteś panem swojego losu i co z nim zrobisz to tylko i WYŁĄCZNIE Twoja sprawa, nie nasza, nawet nie Twoich rodziców (choć na pewno bardziej im zależy na Tobie niż nam).

Ja w wieku 19 lat wyjechałem z domu na studia, mieszkałem sam w obcym mieście i potrafiłem znaleźć pracę, zaliczyć kolejny rok i się ustatkować na własną rękę. Dlatego jestem wdzięczny rodzicom, ze na coś takiego mi pozwolili, mówiąc - "Idź w świat i sobie radź mając nasze pełne wsparcie".

To jest gra w życie, tu albo przegrywasz przez swoją głupotę, albo wygrywasz dzięki przełamywaniu kolejnych barier.

Niektórzy są dorośli w wieku 15 lat, inni w wieku 23 lat wypisują farmazony na forach, zamiast wziąć się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 21:27, Psych0 napisał:

A Ty jesteś głupi czy j******y?


Ale proszę nie obrażać innego użytkownika, rozumiem że jest denerwujący ale nie obrażamy nikogo - Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 21:33, Isildur napisał:

Ale proszę nie obrażać innego użytkownika, rozumiem że jest denerwujący ale nie obrażamy
nikogo - Ostrzeżenie.

To nie jest obrażanie, tylko zwykłe pytanie retoryczne ,mające na celu zobrazowanie jego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się