gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2012 o 11:02, maniekk napisał:

Ja się własnie zastanawiam jak facet ma przerąbane. Mianowicie wystarczy, że kobieta
powie, że on ją tłucze lub dopuścił się molestowania i ma przerąbane.

Wiem że żyjemy w państwie gdzie sądy są ... dziwne i wyroki tak samo ale nie demonizujmy, nikt mu nie broni bronić się przed zarzutami i tak dalej i tak dalej. Bądź co bądź winę lub ''winę'' też trzeba jakoś udowodnić ...

Dnia 27.08.2012 o 11:02, maniekk napisał:

W drugą stronę to tak nie działa, np. rzadko słychać, o kobietach bijących swoich mężów.

No ciekawe dlaczego, CIEKAWE ...

Dnia 27.08.2012 o 11:02, maniekk napisał:

Niestety taki się nie poskarży, ani nie odda bo stanie się tzw. oprawcą lub boi się wyjść
na hmm ciotę.

No ale to już jest jego wina że nic z tym nie robi. I nie trzeba od razu oddawać by nie oberwać, myślę że przynajmniej w jakimś procencie przypadków facet jest na tyle rosły by złapać taką delikwentkę za wszarz, unieruchomić i pokazać innym jak to wygląda w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 15:44, Tyler_D napisał:

> Ja się własnie zastanawiam jak facet ma przerąbane. Mianowicie wystarczy, że kobieta

> powie, że on ją tłucze lub dopuścił się molestowania i ma przerąbane.
Wiem że żyjemy w państwie gdzie sądy są ... dziwne i wyroki tak samo ale nie demonizujmy,
nikt mu nie broni bronić się przed zarzutami i tak dalej i tak dalej. Bądź co bądź winę
lub ''winę'' też trzeba jakoś udowodnić ...

Ale smród i spaprana reputacja dosyć długo się ciągnie, niekiedy osoba w ten sposób pomówiona ma różne problemy

Dnia 27.08.2012 o 15:44, Tyler_D napisał:

> Niestety taki się nie poskarży, ani nie odda bo stanie się tzw. oprawcą lub boi
się wyjść
> na hmm ciotę.
No ale to już jest jego wina że nic z tym nie robi. I nie trzeba od razu oddawać by nie
oberwać, myślę że przynajmniej w jakimś procencie przypadków facet jest na tyle rosły
by złapać taką delikwentkę za wszarz, unieruchomić i pokazać innym jak to wygląda w rzeczywistości.

Chyba sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niż "unieruchomienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 16:59, Hydro2 napisał:

Ale smród i spaprana reputacja dosyć długo się ciągnie, niekiedy osoba w ten sposób pomówiona
ma różne problemy

ZAWSZE jest jakieś ''ale'' i ZAWSZE' każdy zawsze ma jakieś tam problemy i tym podobne. That''s life.

Dnia 27.08.2012 o 16:59, Hydro2 napisał:

Chyba sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niż "unieruchomienie"

Co nie znaczy że niemożliwa. Albo ktoś będzie klepany aż wyląduje na OIOMie albo zrobi coś z tym fantem. Wiem, łatwo gadać ale taka prawda, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądy są na tyle dziwne, wystarczy słowo "gwałt" i nie ważne czy jesteś winny czy nie i tak jesteś skazany na wyprowadzkę itp. Niestety, dla niektórych uznanie przez sąd za niewinnego, jest wyrazem tego, że sąd się pomylił, bo na pewno jest tak jak mówi kobieta.

Co do "unieruchomienia", jeśli baba jest totalną wariatką, to skończy się dla faceta w ten sposób, że usłyszy, że bije i się znęca.
Podejrzewam, że w większości przypadków biorą wszystko na klatę, żeby dzieci nie cierpiały, no ale codzienne awantury w końcu zaczną je zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 21:54, Bambadil napisał:

To nawet nie chodzi o płeć a o człowieka. Facet też potrafi nagle zostać sparaliżowany
czymś takim. Sam nie wiem jakbym się zachował w takiej sytuacji, ale pewnie z początku
zdziwienie i lekki wstrząs, a po chwili już bardziej racjonalne gaszenie pożaru i wkurzenie,
że komp/tv się spalił ;p


A w szczególności to drugie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Nie dawno przyjechalem do anglii, jezyka znam raczej nie za dobrze ( chociaz sie dogaduje) w sobote dostalem mega checi aby zabrac sie powaznie za nauke. Powodem bylo wypad do klubu z kolega, w srodku bylo do wyboru do koloru. laski patrzyly sie w moja strone namietnym spojrzeniem (coz, czerwony krawat robi swoje :)) Juz dosc pijany, rozmawiam (nieraz probuje) konwersowac z dziewczynami. Nagle dostrzeglem 3 azjatki, jednej spojrzalem gleoko w oczy, nastepnie zaczelem atak:) zaczelismy tanczyc, ona spogladala mi w oczy nastepnie na usta(zorientowalem sie o co chodzi) i zaczelismy sie calowac. Co moge powiedziec, mimo ze byla niezwykle pociagajac to calowala sie srednio( bez namietnosci, chociaz w oczach bylo widac plomien) hmm ? pierwszy raz calowalem sie z zagraniczna dziewczyna, moje marzenie w pewnym stopniu sie spelnilo :) Troche jeszcze z nia porozmawialem (miedzy innym o tym ze trenuje boks tajski, bardzo sie ucieszyla) i sie rozstalismy, okazalo sie ze ma 29 O_o wygladala na okolo 20...
teraz pytanie:
1czy wszystkie zolte kobiety caluja tak slabo ? czy po prostu mialem nie fart w farcie :) pytanie do osob doswiadczonych
2czy was tez tak pociagaja obcokrajowki ? a zwlaszcza azjatki ?
ps, byla piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego pytania:
Obcokrajówki - haha kojarzy mi się z tymi co przy drodze stoją :P. Azjatka o ile nie jest typową chinką/japonką, a tylko namiastką azjatki to pewnie że mnie pociąga. Do tego dodać trzeba słowiańskie dziewoje, które faktycznie patrząc na inne ludy są dla mnie najpiękniejsze. Nie ma w tym nic dziwnego, może "nasze" już ci się przejadły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>okazalo sie ze ma 29 O_o wygladala na

Dnia 22.10.2012 o 22:55, vip_konius napisał:

okolo 20...

Jak to przeczytałem to mi się przypomniał taki jeden pics z neta ale myślę że jednak go tu nie zamieszczę bo na upartego ktoś mógłby się przyczepić że są w nim zawarte nielegalne treści, zwłaszcza na tym forum. :-P Poza tym Azjatki często tak mają, że wyglądają na mniej a mają więcej lub sporo więcej. No i to przecież z Azji wywodzi się ten cały lolicon i shotacon ...

Dnia 22.10.2012 o 22:55, vip_konius napisał:

2czy was tez tak pociagaja obcokrajowki ? a zwlaszcza azjatki ?
ps, byla piekna :)

''Obcokrajówki'' jak i Azjatki - średnio. Wszystko w sumie zależy ale raczej nie jaraja mnie jakoś specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 17:38, Tyler_D napisał:

Jak to przeczytałem to mi się przypomniał taki jeden pics z neta ale myślę że jednak
go tu nie zamieszczę bo na upartego ktoś mógłby się przyczepić że są w nim zawarte nielegalne
treści, zwłaszcza na tym forum. :-P

Chodzi o "I swear, she told me she was 18!"? Czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 17:54, Tyler_D napisał:

Nope. Raczej o pewne porównanie Azjatek i powiedzmy Europejek / Amerykanek w związku
z pewną praktyką seksualną. :-P

Aaa, bukkake czyni cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:-P

A i swoją drogą bo coś nie coś ostatnio o tym czytałem, pytanie do koniusa - czy jak ona z tobą rozmawiała to miała normalny głos czy taki piskliwo-nisko-jęczący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 17:59, Tyler_D napisał:

:-P

A i swoją drogą bo coś nie coś ostatnio o tym czytałem, pytanie do koniusa - czy jak
ona z tobą rozmawiała to miała normalny głos czy taki piskliwo-nisko-jęczący?

Ale proszę takich tematów na forum nie podejmować tu wchodzą ludzie w różnym wieku choć gdybyś ty miał szacunek do kogo kolwiek to pewnie byś nie był sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ty i te twoje mądrości? Poza tym nie wiem jakiż to bulwersyjący temat podjąłem, hm? Po prostu jestem ciekaw jak z nim rozmawiała bo to może, podkreślam - może wskazywać jakie miała intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 17:59, Tyler_D napisał:

:-P

A i swoją drogą bo coś nie coś ostatnio o tym czytałem, pytanie do koniusa - czy jak
ona z tobą rozmawiała to miała normalny głos czy taki piskliwo-nisko-jęczący?

podchodzil pod lekko piskliwy, ale byl okey.
ps to byla tajka, zapomnialem to napisac, to dlatego wspomnialem o tajskim boksie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 18:23, zerohunter napisał:

Tajski boks, u tajki?

Ekhem, nie żebym coś mówił, ale lepiej żebyś na wszelki wypadek żył w nieświadomości:D

nie rozumiem ??
juz rozumiem :P to ja jej poweidzialem ze cwicze tajski boks, ona nie cwiczy :P
tyler_D ehhh nie wiem co napisac xD
ale jak z nia tanczylem to mialem swoje udo miedzy jej udami, na szczescie zadnej niespodzianki nie wyczulem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 18:44, vip_konius napisał:

nie rozumiem ??

hunter mówi chyba właśnie o tym co ja dałem w obrazku. ;-)

Dnia 23.10.2012 o 18:44, vip_konius napisał:

tyler_D ehhh nie wiem co napisac xD
ale jak z nia tanczylem to mialem swoje udo miedzy jej udami, na szczescie zadnej niespodzianki
nie wyczulem:P

Nawet jakby to i tak byłbyś bogatszy o jakieś doświadczenia. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 18:46, Tyler_D napisał:

> nie rozumiem ??
hunter mówi chyba właśnie o tym co ja dałem w obrazku. ;-)
> tyler_D ehhh nie wiem co napisac xD
> ale jak z nia tanczylem to mialem swoje udo miedzy jej udami, na szczescie zadnej
niespodzianki
> nie wyczulem:P
Nawet jakby to i tak byłbyś bogatszy o jakieś doświadczenia. :-P

po chwili sie zorientowalem co hunter napisal :P
za takie doswiadczenie to ja dziekuje :P
ale one sa piekne :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kpZhZAr1cQU#!
ps jestem ciekawy jak by wygladalo dziecko polaka/europejczyka z azjatka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się