gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Z jaką największą różnicą wiekową się spotkaliście [ chodzi mi o pary i dłuższe związki, nie jednorazowe przygody lub inne sponsorowane czy tam fuckfriends ;-P ]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 16:59, Tyler_D napisał:

Z jaką największą różnicą wiekową się spotkaliście [ chodzi mi o pary i dłuższe związki,
nie jednorazowe przygody lub inne sponsorowane czy tam fuckfriends ;-P ]?


Moja rówieśniczka (20 lat) jest zaręczona z kolesiem, który wygląda mi na 35-40 lat... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 17:18, Tyler_D napisał:

Zawsze można usunąć [ teoretycznie ;-) ] albo szukać panny o takim samym imieniu. ;-D


Usunąć... hmm...
- ból nieporównywalnie większy, niż przy robieniu
- koszt
- no i to twa x miesięcy

W sumie to ja się zastanawiam, czy facet nie miał już kiedyś dziewczyny o takim imieniu, a teraz kolejną jest koleżanka :D Gorzej, jak imię jest dość rzadkie np. Żaneta, Estera, Marika itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 16:59, Tyler_D napisał:

Z jaką największą różnicą wiekową się spotkaliście [ chodzi mi o pary i dłuższe związki,
nie jednorazowe przygody lub inne sponsorowane czy tam fuckfriends ;-P ]?


Mialem 2 lata temu kolezanke (18 lat), ktora zwiazala sie z kolesiem, ktory ukonczyl liceum w drugiej polowie lat 80''. Nie widzialem sie z nia kilka miesiecy, ale na szybko facebook mowi, ze dalej sa ze soba :P

Drugi przyklad to znajomi rodziny, ona 28 i on 53 jak wzieli slub, znam ich 10 lat i dalej sa ze soba.

Zdarzaja sie przypadki typu on 18-23 i ona 10-12 lat wiecej, ale nie trwa zwykle dlugo (tzn. inaczej, nie znam takich przypadkow, zeby to dlugoterminowo dzialalo), jesli juz to plec zenska jest ta mlodsza czescia.

Jeszcze jeden przypadek mi sie przypomnial, kolega ma w rodzinie osobe lat 32 zwiazanego z pania lat 43 ;]

I jeszcze forumowy In_The_End z 32 letnia dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 19:29, Kamell napisał:

Nie wiek się liczy , lecz uczucie , które łączy dwie osoby :)



No czego Ty nie powiesz.

Jak dla mnie wiek ma znaczenie, zwłaszcza im jedna osoba jest młodsza w sensie życiowym, czyli ma z 18-20 ileś tam lat. Później takich roznic, aż nie ma, jak 30 się wiąże np. z 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie właśnie chodziło o przypadki gdzie dziewczyna jest młodsza o te minimum 5 i więcej lat. Dlatego też mnie zastanawia czy coś działać czy może sobie podarować bo szkoda nerwów. ;-D Ale myślę że wszystko się niedługo wyjaśni i będzie albo w te albo nazad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 16:05, Tyler_D napisał:

No mnie właśnie chodziło o przypadki gdzie dziewczyna jest młodsza o te minimum 5 i więcej
lat. Dlatego też mnie zastanawia czy coś działać czy może sobie podarować bo szkoda nerwów.
;-D Ale myślę że wszystko się niedługo wyjaśni i będzie albo w te albo nazad.


No to życzę dobrego wyboru. Ja rozważam tylko takie, w moim wieku, bądź starsze. Niestety, ale młode dziewczyny są niesamowicie niedojrzałe. Może to moje spaczone obserwacje, ale nie trafiłem jeszcze na normalną dziewczynę, młodszą dziewczynę, która zachowywałaby się normalnie, nie miałaby w głowie sita i nie byłoby jakiegoś ''lovciania'', ani durnego ":*".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem z dziewczyna o 5 lat młodsza od siebie i jestem szczęśliwy tak jak ona , po 20''sce roznice wiekowe sie zatracaja . Przynajmiej tak u mnie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 17:43, Heimdallr napisał:

No to życzę dobrego wyboru.

Jak mówiłem - zobaczymy czy i jak to się potoczy, równie dobrze może coś wyjść a równie dobrze skończyć nim się zacznie na dobre. ;-)
>Niestety,

Dnia 11.04.2013 o 17:43, Heimdallr napisał:

ale młode dziewczyny są niesamowicie niedojrzałe

No z tym to jest w dużej mierze prawda ale cóż, trzeba po prostu trafić na odpowiednią. Jakieś ogarnięte w tym wieku też się znajdą. A ta o której mówię już powoli wychodzi z wieku ''nastkowego'' bo jest niewiele tylko młodsza od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam dziwny przypadek umówiłem się z kobitą która mi się max podoba no i wszystko ładnie fajnie dzień przed spotkaniem napisałem na fb zadzwoniłem dupa .. pod wieczór sms z przeprosinami że przeprasza itp i że możemy się spotkać za tydz i znowu napisałem czy aktualne zero odp :/ , Jak można takie zachowanie nazwać?? bo ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 15:31, Kubson023 napisał:

Ja to mam dziwny przypadek umówiłem się z kobitą która mi się max podoba no i wszystko
ładnie fajnie dzień przed spotkaniem napisałem na fb zadzwoniłem dupa .. pod wieczór
sms z przeprosinami że przeprasza itp i że możemy się spotkać za tydz i znowu napisałem
czy aktualne zero odp :/ , Jak można takie zachowanie nazwać?? bo ja nie wiem


Zbywa Cię, wykręca się, czeka aż odpuścisz. Jeśli będziesz to ciągnął, to może nawet uda Ci się z nią spotkać raz, tylko po to by dostać kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 15:47, kuba9876543210 napisał:

Nie jest zainteresowana i nie potrafi/nie chce bezposrednio tego powiedziec, inaczej
by czas znalazla. Odpusc sobie.

Ew. bawi sie Toba, tym bardziej nie warto.


Eh jak to się mówi prawda boli. no coż bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 15:35, Outlander-pro napisał:

> Ja to mam dziwny przypadek umówiłem się z kobitą która mi się max podoba no i wszystko

> ładnie fajnie dzień przed spotkaniem napisałem na fb zadzwoniłem dupa .. pod wieczór

> sms z przeprosinami że przeprasza itp i że możemy się spotkać za tydz i znowu napisałem

> czy aktualne zero odp :/ , Jak można takie zachowanie nazwać?? bo ja nie wiem

Zbywa Cię, wykręca się, czeka aż odpuścisz. Jeśli będziesz to ciągnął, to może nawet
uda Ci się z nią spotkać raz, tylko po to by dostać kosza.

Być może i tak brałem pod uwagę też rok temu na wakacje dostałem od niej zaproszenie ale zlałem to więc byłem pewny że postępuje tak samo jak ja trzeba bd znaleść nową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli dziewczyna pyta czemu chciałem ją poznać czy coś takiego co odpowiedzieć?
Wiadomo że wpadłaś mi w oko i podobasz mi się to najprostsza rzecz do szukania następnej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 18:05, zerohunter napisał:

Hmm, jeśli dziewczyna pyta czemu chciałem ją poznać czy coś takiego co odpowiedzieć?


Powiedz, że od znajomego słyszałeś, że robi dobry bigos i zamierzasz samemu to sprawdzić.
Zażartuj, wykpij się, odwróć kota ogonem, cokolwiek. Nie wiem po co miałbyś jej wprost odpowiadać na to pytanie, ale do tego już sam doszedłeś. ;) Stawiam dolary przeciwko kasztanom, że w odwrotnej sytuacji też nie miałbyś co liczyć na jej szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się