gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

1. Siedemnastolatkowi chyba nie wypada przynosić z flachą ;)
2. Wolę nie być kojarzony z alko w jakikolwiek sposób.

@Barnette
Będziemy się widzieć pierwszy raz. Głupio bym się czuł, gdybym nic nie przyniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 18:46, Chlorofil napisał:

> ciach

Dziękuję za Twojego posta. Dodał mi trochę otuchy i wsparcia. Mimo wszystko są ludzie,
którzy przeżywają podobne rozterki do moich. Też jestem nieśmiały i może właśnie dlatego
próbowałem znaleźć kogoś poprzez serwisy internetowe.
Ja boję się szczerze samotności. Boję się, że rodzice wiecznie żyć nie będą i w końcu
rzeczywiście zostanę sam.

chlorofil, łepetyna do góry ;) trafisz na babke wczesniej czy później, nie ma innej opcji. W zyciu tak juz jest ze im bardziej sie spinasz, tym bardziej nie wychodzi. godzisz sie z losem, samotnością itp - pojawia sie ktoś ;)
I to przyjmij jako pewnik.
Nie nakrecaj sie sie, bo tylko dola łapiesz. Tego kwiatu jest pół swiatu jak to mówią.
zwłaszcza ze masz DOPIERO 21 lat :) chłopie całe zycie przed toba, a to co teraz cie gnebi to żadna deprecha - po prostu chuć ci mózgownice przeżera ;) mówię absolutnie serio :)
ja nie byłem w normalnym zwiazku do 23 roku zycia - jakies tam okazyjne przygody sie trafiały - ale zawsze cos było nie tak, w końcu tez już mialem dośc. skupiłem sie na studiach, hobby, w prawej łapie mocy nabrałem ze hej :D:D:D
i ni stad ni zowąd pojawiła się Ona :) jestesmy ze soba juz 18 lat - mozna? mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 19:06, Ventil napisał:

1. Siedemnastolatkowi chyba nie wypada przynosić z flachą ;)
2. Wolę nie być kojarzony z alko w jakikolwiek sposób.

@Barnette
Będziemy się widzieć pierwszy raz. Głupio bym się czuł, gdybym nic nie przyniósł.


wez jakies wińsko dla jej ojca a kobitkom kwiaty. Standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 18:59, Barnette napisał:

Jeżeli rejestrujesz się na jakimś portalu nie pisz nigdy o sobie całej prawdy. Krótko,
zwięźle, czasami można jakieś fakty nagiąć - wszystko w słusznym celu.


Wybacz, ale nie rozumiem. Po co pisać o sobie kłamstwa, skoro to prędzej czy później wyjdzie? Ja chyba dlatego też nie chcę się zarejestrować na jakimkolwiek portalu randkowym (choć siostry mi to proponowały). Po prostu nie potrafiłbym oszukać innej osoby (a jeśli byłbym zmuszony, to na spotkaniu powiedziałbym prawdę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 19:22, SurgeonOfDeath napisał:

Dzisiaj się kupuje Whisky. Kup Black labela i sobie razem wypijecie.


bez przesady - jak wytrabia we dwóch flache whisky, to młody sie zwyczajnie schla i jeszce jakichs głupot nawyczynia, nie ma bata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 19:29, Heartbreaker napisał:

Wybacz, ale nie rozumiem. Po co pisać o sobie kłamstwa, skoro to prędzej czy później
wyjdzie? Ja chyba dlatego też nie chcę się zarejestrować na jakimkolwiek portalu randkowym
(choć siostry mi to proponowały). Po prostu nie potrafiłbym oszukać innej osoby (a jeśli
byłbym zmuszony, to na spotkaniu powiedziałbym prawdę).


Nie mówię o kłamstwach, tylko o opisach typu "szukam tej jedynej miłości mego życia, bo jam samotny i brzydki pan nieśmiały + piję i palę na potęgę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 19:36, castlerock napisał:

bez przesady - jak wytrabia we dwóch flache whisky, to młody sie zwyczajnie schla i jeszce
jakichs głupot nawyczynia, nie ma bata :D

Chcesz kogoś poznać - upij go. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupienie komuś czarnego Jasia (zakładając, że zna się na alkoholach) może być sporą pomyłką, wszak dokładając 20-30 złotych można już kupić jakiegoś Single Malta :P. Takie moje alkoholowe zboczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, ale się przejmujecie...ja tam zawsze nic nie wręczałem rodzicom dziewczyny, co najwyżej kwiaty dla matki na dzień kobiet.
I jakoś nie czuje by mnie źle traktowano. Zresztą pal licho, to dziewczyna się liczy, nie rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w podobnej sytuacji jak Ty. 20 lat, wiecznie samotny. Najgorsze, co można zrobić, to się nad tym załamywać. Wtedy szanse poznania kogokolwiek spadają niemal do 0, bo jedyne co robisz, to użalanie się nad sobą. A trzeba próbować, starać się poznawać nowych ludzi w jakikolwiek sposób. Na portalach randkowych też się da, słyszałem o paru takich osobach, sam poznałem w ten sposób całkiem fajną dziewczynę, tyle że nie wyszło. Więc to też jakiś sposób. Aczkolwiek jakoś łatwiej jest, gdy spotkasz kogoś bardziej naturalnie - w pracy, na uczelni, kiedy spotykasz się ze znajomymi. Wtedy od razu można zamienić parę słów i wiedzieć, jak człowiek wygląda naprawdę, jak się zachowuje, jak mówi. Takie rzeczy bardzo dużo zmieniają w odbiorze danej osoby, a przez internet tego nie sprawdzisz.Tak czy inaczej, wracając do sedna, najważniejsze to się nie poddawać. Nie myśl o tym, że nikogo nie spotkasz i będziesz sam. Wtedy jesteś przybity i automatycznie skreślasz sobie szansę, bo wątpię, by chciało Ci się wtedy próbować kogokolwiek poznać. Sam teraz średnio w to wierzę, ale w końcu to minie, pozbieram sięi będę próbował dalej. A może w międzyczasie ktoś sam się napatoczy, bo bywa i tak. ;p Kumpel w Twoim wieku ni z tego ni z owego poznał dziewczynę i teraz jest niesamowicie szczęśliwy. Więc głowa do góry, nie skazuj się na porażkę, bo nią się skończy. Ale jeśli podejdziesz do tego pozytywnie, będzie dobrze. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to w tej sytuacji z flaszką dziwi i w sumie poniekąd także śmieszy fakt, że ktoś tu w ogóle duma nad prezentami dla rodziców partnerki mając 17 lat ... Takie coś to tam z okazji zaręczyn przykładowo można odwalić. Jeszcze kwiatki jakieś dla matki to spoko ale mając naście lat wyskakiwać z flaszką [ lub czymkolwiek innym ] ''bo to mój chłoptaś mamo''? Litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 21:07, Tyler_D napisał:

śmieszy fakt, że ktoś tu w ogóle duma nad prezentami dla rodziców partnerki mając 17 lat


Weź wyluzuj ;)
Rozumiem, że niektórych jakikolwiek gest może boleć. Mi akurat to nie sprawia problemu.

Dnia 10.04.2014 o 21:07, Tyler_D napisał:

ale mając naście lat wyskakiwać z flaszką


Pokaż mi mój post, gdzie wyskoczyłem z pomysłem przyniesienia flaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 21:40, Ventil napisał:

Weź wyluzuj ;)

To chyba jednak tobie by się to przydało.

Dnia 10.04.2014 o 21:40, Ventil napisał:

Rozumiem, że niektórych jakikolwiek gest może boleć. Mi akurat to nie sprawia problemu.

To nie chodzi o jakikolwiek ból, to po prostu dla mnie jest delikatnie mówiąc nieadekwatne do sytuacji. Zwłaszcza w wieku nastoletnim.

Dnia 10.04.2014 o 21:40, Ventil napisał:

Pokaż mi mój post, gdzie wyskoczyłem z pomysłem przyniesienia flaszki.

A czy ja pisałem do ciebie? Inni sugerowali flaszkę lub nie widzieli w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 18:55, Ventil napisał:

Przy pierwszym kontakcie z rodzicami dziewczyny matce daje się kwiaty, ale co z ojcem?
Starczy zwykłe podanie ręki czy wypadałoby też coś dla niego przynieść?


Kurczę, ja nawet nie pomyślałem by przy pierwszym spotkaniu, bez większej okazji, coś wręczyć jej rodzicom. Widocznie jestem mistrzem nietaktu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 18:46, Chlorofil napisał:

ciach


Wiesz co? Bardzo kiedyś byłem w podobnej sytuacji co ty teraz. A teraz mam dziewczynę ("zdobyłem" ją gdy miałem 22 lata i 6 miesięcy). Nie myśl więc, że mając 21 lat będziesz już na zawsze samotny. (notabene spotkaliśmy się po raz pierwszy, na spotkaniu w centrum Warszawy pewnego forum internetowego, lecz i tak długo minęło zanim "zauważyliśmy" swoją obecność)

Nie szukaj ludzi stricte przez internet. Znajdź jakieś fajne miejsce, forum, gdzie macie podobne zainteresowania, najlepiej miejcie również jakieś spotkania, poza internetem, przez internet się na pewno nie zakochasz, a tym bardziej ze wzajemnością.

Co ważne, nie szukaj specjalnie swojej drugiej połówki, miłość często pojawia się nagle, nawet o niej nie myśląc. Często się pojawia jak grom z jasnego nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prezenty takie jak kwiaty, czy alkohol są mile widziane w przypadku gdy jesteś zaręczony z dziewczyną (lub po ślubie) i to w określonych sytuacjach takich jak imieniny czy tam urodziny rodziców.

Podczas takiego "zwykłego" bycia ze sobą myślę że ważniejsze jest to jak zaprezentujesz się jako osoba, a nie z czym przyjdziesz. Osobiście nie kupowałem i nie kupiłbym na pierwsze spotkanie z rodzicami żadnych prezencików, chyba że byłaby okazja typu Dzień Kobiet. Oczywiście to moje zdanie ;)

Zawsze możesz sytuację odwrócić. Myślisz, że rodzice Twojej dziewczyny coś Ci podarują przy pierwszym spotkaniu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 22:29, Piotrbov napisał:

ciach


No no, to widzę, że jestem jak na razie najstarszym singlem. W styczniu skończyłem 25 lat i nadal bez nikogo.

Życie jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 22:33, Diverso napisał:

Oczywiście to moje zdanie ;)


I gitara :)
W takim razie zostanę przy kwiatach. Nie ma co być nadgorliwym.

Dnia 10.04.2014 o 22:33, Diverso napisał:

Zawsze możesz sytuację odwrócić. Myślisz, że rodzice Twojej dziewczyny coś Ci podarują
przy pierwszym spotkaniu? :P


Poniekąd podarują mi to, że zostanę wpuszczony do domu, nie? :D

@Mateuszencjowaty
Myślałem, że moje podejście to normalka.
Całe życie w kłamstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się