gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

A taki, że i tam, jak wszędzie, można znaleźć normalnych ludzi. Jest sporo takich małżeństw, sam poznałem swego czasu w ten sposób fajną dziewczynę. Nie generalizuj. Mało kto, jasne. Co nie znaczy, że nikt.

Poza tym skoro ja myślę o korzystaniu z takich portali, czemu ktoś podobny płci przeciwnej nie może? I to myślę jest główny powód szukania również tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 21:16, JayL napisał:

A taki, że i tam, jak wszędzie, można znaleźć normalnych ludzi. Jest sporo takich małżeństw,
sam poznałem swego czasu w ten sposób fajną dziewczynę. Nie generalizuj. Mało kto, jasne.
Co nie znaczy, że nikt.

Poza tym skoro ja myślę o korzystaniu z takich portali, czemu ktoś podobny płci przeciwnej
nie może? I to myślę jest główny powód szukania również tam.

tu się zgodzę, ale to trzeba mieć szczęście.


to prawda. Tylko, żeby kogoś znaleźć, to zreguły trzeba kłamać.
Np na sympatii, to podpowiadanie zależy od tego jak odpowiesz na te bzdety.
Nie wiem czy ktokolwiek tam pisze coś w stylu
jestem leniwy, niedbam o siebie ... itd. Tzn każda normalna osoba by skłamała. Druga rzecz każdy inaczej wartościuje. Np dla mnie osoba, która skończyła studia ścisłe jest inteligentniejsza od osoby po humanie.
Ktoś inny z kolei twierdzi, że inteligentna osoba, to po humanie.
(To słaby przykład, ale przykładowo ja wole dziewczyny o ścisłym wykształceniu, bo mam więcej tematów do rozmowy)
Inteligentny, miły -> nadziany, cham (język portali randkowych)

Przynajmniej ja tak widziałem te portale. Druga rzecz trzeba kłamać, żeby algorytm przydzielający zwrócił Ci jak największy zbiór osób, które pasują do ciebie. Jak odpowiesz zbyt szczegółowo, to próbka osób polecanych, to tragedia. Osoby kompletnie różne.


Nie, że jestem totalnie na NIE, bo dużo osób odnalazło szczęśćie. Tylko moje wrażenia są negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Każda normalna osoba by skłamała". Że co?

Jak już wcześniej pisałem, raczej normalna osoba nie powinna kłamać, zaś te, które kłamią, to najprawdopodobniej walczą ze swoimi kompleksami.

Oszukiwać po to, żeby kogoś zdobyć to moim zdaniem głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 22:27, Heartbreaker napisał:

"Każda normalna osoba by skłamała". Że co?

Wszyscy kłamią na portalach randkowych.

Spoiler

Z doświadczenia, to nawet każdy.

Dnia 25.04.2014 o 22:27, Heartbreaker napisał:


Jak już wcześniej pisałem, raczej normalna osoba nie powinna kłamać, zaś te, które kłamią,
to najprawdopodobniej walczą ze swoimi kompleksami.

Oszukiwać po to, żeby kogoś zdobyć to moim zdaniem głupota.

Dla mnie też, to jest głupotą. Jednak jak chwile pogadasz, to domyślisz się, że kłamią.
Najgorsze są osoby z doświadczeniem na tych serwisach, bo one nawet nie szukają kogoś tylko kolejnego podboju.

Miałem konto na sympatii, na takim zagranicznych serwisach gdzie ludzie umieją różne języki i gadają ze sobą.
Najgorzej jest na takich serwisach gdzie gadasz z kompletnymi randomami jak omegle, chatroulette.
Tutaj masz samych napaleńców i trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy portalach jesteśmy, muszę to wrzucić :) Podsumowanie portali randkowych w jednym zdaniu... yyy znaczy profilu. Mistrzostwo.

http://niebieski123.randki.org/

A tak sobie myślę, że jeszcze żadnej kociary nie poznałem. Chodzi mi o kociarę w pełni tego słowa znaczeniu - nie w stylu "A tak, też lubię koty", tylko takiej która miałaby powyżej 3 kotów najlepiej wyzbieranych ''zewsząd''. Taką pannę mogę nazwać kociarą. I jeszcze żeby nosiła ubrania z kocimi motywami to byłoby fajnie :)

Jak mi się taka trafi to wam opowiem czy mruczy czy prycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 23:53, KannX napisał:

A tak sobie myślę, że jeszcze żadnej kociary nie poznałem. Chodzi mi o kociarę w pełni
tego słowa znaczeniu - nie w stylu "A tak, też lubię koty", tylko takiej która miałaby
powyżej 3 kotów najlepiej wyzbieranych ''zewsząd''. Taką pannę mogę nazwać kociarą. I
jeszcze żeby nosiła ubrania z kocimi motywami to byłoby fajnie :)

Ja wole lisice, ale rozumiem o co ci chodzi. Lisy, to takie słodkie zwierzęta jak i nietoperze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 23:53, KannX napisał:

Skoro już przy portalach jesteśmy, muszę to wrzucić :) Podsumowanie portali randkowych
w jednym zdaniu... yyy znaczy profilu. Mistrzostwo.

http://niebieski123.randki.org/

A tak sobie myślę, że jeszcze żadnej kociary nie poznałem. Chodzi mi o kociarę w pełni
tego słowa znaczeniu - nie w stylu "A tak, też lubię koty", tylko takiej która miałaby
powyżej 3 kotów najlepiej wyzbieranych ''zewsząd''. Taką pannę mogę nazwać kociarą. I
jeszcze żeby nosiła ubrania z kocimi motywami to byłoby fajnie :)

Jak mi się taka trafi to wam opowiem czy mruczy czy prycha ;)


Znam taką jedną, tragedia dziewczę xD
Nie polecam więc, ale jakby co szukaj w Zgierzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne rozważania po alko :)

Na obecnym etapie jest optymalnie. Mam koleżanki i mam ''bliższe'' koleżanki. Osatni koncert był średni (chociaż God Seed dawał grubo i pięknie). Po koncercie poszliśmy się nawalić do pubu i dałem popis na karaoke :)

Pozatem to do ''moich'' panien doczepił się jakiś chłopek i byliśmy kilka piw do przodu. "Sociopath team" w natarciu i jest dobrze :)

Luźne relacje są najlepsze, bo człowiek nie będzie żałował możliwego rozstania. Dobra relacja to taka, że "jest dobrze jak dana osoba jest - jak nie ma to też jest ok".

Zaprawdę powiadam Wam. Luźna relacja, ale rozwinięta to kwestii ''fizycznych'' :)

PS. Przepraszam, że niszczę wasze ideały, ale na razie nie spotkałem miłości życia - jak spotkam to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem z dziewczyną ponad miesiąc, ma za tydzień imieniny i tak zastanawiam się nad jakimś prezentem ? Z racji tego, że jest z innego miasta kupiłbym kwiaty i... nie wiem co jeszcze. Może po prostu kwiaty i jakiś obiad, kawa etc. ? Moja dziewczyna nie lubi imienin, urodzin itp.. Jakiś pomysł ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 10:21, Chlorofil napisał:

Witajcie. Jestem z dziewczyną ponad miesiąc, ma za tydzień imieniny i tak zastanawiam
się nad jakimś prezentem ? Z racji tego, że jest z innego miasta kupiłbym kwiaty i...
nie wiem co jeszcze. Może po prostu kwiaty i jakiś obiad, kawa etc. ? Moja dziewczyna
nie lubi imienin, urodzin itp.. Jakiś pomysł ? ;)


Kwiaty i do tego miły obiad/kolacja/deser będzie moim zdaniem ok :) Nie kupuj raczej nic większego, po miesiącu raczej nie znacie się dostatecznie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 11:01, pawbuk napisał:

ciach


Dziękuję za odpowiedź. A czy dla przykładu książka byłaby dobrym pomysłem ? Tylko muszę jakoś dyskretnie podpytać żeby się nie zorientowała po co mi ta wiedza ;p Ogólnie wiem jakie lubi książki czytać ale nie chciałbym kupić książki, którą już posiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 13:53, Chlorofil napisał:

Dziękuję za odpowiedź. A czy dla przykładu książka byłaby dobrym pomysłem ? Tylko muszę
jakoś dyskretnie podpytać żeby się nie zorientowała po co mi ta wiedza ;p Ogólnie wiem
jakie lubi książki czytać ale nie chciałbym kupić książki, którą już posiada :D


Jeśli już chcesz jej podarować coś bardziej trwalego (choć i kwiaty można ususzyć), to książka moim zdaniem będzie bardzo dobra. Jesli naprawdę lubi czytać, to ksiązka odpowiadająca jej upodobaniom powinna ją bardzo ucieszyć. Najlepiej gdyby takowej nie miała w swojej kolekcji, ale nawet w przypadku wpadki na pewno doceni Twoje starania ("jakie to słodkie...") :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 10:21, Chlorofil napisał:

Witajcie. Jestem z dziewczyną ponad miesiąc,

To ciekawe i tak trzymać, zwłaszcza, że dokładnie miesiąc temu pisałeś "muszę się pogodzić z tym, że całe życie będę sam", więc progres i lekkie załamanie czasoprzestrzeni z tego co widzę jest ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dziewczyną jest jak z produkcją żywności. Nie zawsze warto znać wszystkie szczegóły bo już nie będzie tak smakowało. Niedawno poznałem uroczą 16 i umówiliśmy się w przyszłości na małe co nieco. Nawet lepiej że nie jest dziewcą ale jak zaczęła mi opowiadać ilu już facetom dała i że jest miłośniczką głębokiego gardła, to aż się za głowę złapałem. Co tam się wyprawia w tych gimnazjach ;p Coś czuję, że szykuję się oral w gumce bo taka nieodpowiednia osoba pewnie nie ma pojęcia o zagrożeniach przy tylu partnerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 21:33, Tyler_D napisał:

To chyba jakaś galerianka ... tylko jak to ciebie stawia w całej sytuacji. ;-P

ojej xD
Szczerze, to ja nawet współczuje tej dziewczynie.
Z opisu widać, że nie ma wysokich ambicji.

Spoiler

głębokie ma XD

.
No niestety ten wiek tak ma. Dlatego nie rozumiem przeciwników edukacji seksualnej. Ja miałem w gimnazjum wychowanie do życia w rodzinie, to tylko filmy o skrobankach oglądaliśmy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile to w ogóle prawda. Czy to o tej dziewczynie czy to o jej zdolnościach - to w wieku 16lat? Yeah right.

Filmy? Wow ... ja jak dobrze pamiętam to mieliśmy ... suche pogadanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 21:47, Tyler_D napisał:

O ile to w ogóle prawda. Czy to o tej dziewczynie czy to o jej zdolnościach - to w wieku
16lat? Yeah right.

To i to. W tym wieku poświęcać czas na masę chłopaków, to raczej nie interesuje jej nauka. No najwyżej, że jest inteligentną nimfomanką. Rozwinąć, to się rozwinęła na pewno w jednej dziedzinie, a jak nie to zdobyła głębokie doświadczenie.

W każdym razie jest, to smutne. Gorzej jak odkryje, że może zarabiać na tym doświadczeniu, bo to już droga w dół...

Dnia 10.05.2014 o 21:47, Tyler_D napisał:


Filmy? Wow ... ja jak dobrze pamiętam to mieliśmy ... suche pogadanki.

takie stare z lat 70 bodajże. Takie no ogólnie było średnie, ale chodziłem, bo sobie z kolegami żartowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu po pierwszym razie strasznie jej się spodobało. A takie młode to głupie. No ale muszę przyznać, że będąc na studiach i mieszkając w akademiku człowiek już widział wszystko i ciężko mnie czymś zaskoczyć ;p Miałem taką znajomą do której zawsze ktoś przychodził, przychodził jeden chłopak to drugi wyskakiwał oknem. Dziś jest pewnie szczęśliwą mężatką ;) Całe szczęście znam jeszcze kilka dziewczyn które są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się