gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2014 o 20:50, Kopiec napisał:

Może po prostu ją pocałuj, zamiast dywagować nad tym,


No Budo przecież mówił, żeby pokazać...

A tak swoją drogą, to obserwowanie jest dziwne, mnie obserwuje na fb jakiś dzieciak o połowę młodszy ode mnie, od którego odrzuciłem zaproszenie, i nie wiem jak go stamtąd usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 21:03, Budo napisał:

/.../

No to umów się z nią jak będziesz miał okazję. Nie przeciągaj :)


Czyli tak jakoś w październiku? :D Powaga... cały czas próbuję się z nią umówić. Ale wiecznie nie ma czasu - teraz właściwie jestem w stanie uwierzyć, bo i ma praktyki i nie będzie jej w Szczecinie, no i w przeciągu około tygodnia leci za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 21:07, Heimdallr napisał:

Ale
wiecznie nie ma czasu


No tak... hehe. No to czekaj na okazję (październik?), nie daj sobie ściemnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka, że gdy dziewczyna jest zainteresowana chłopakiem, to spotkanie z nim wciśnie nawet między dwie ważne podróże międzynarodowe.
Pomyśl tylko, czy gdyby z tobą chciała się spotkać, to też ciągle zasłaniałbyś się tym, że nie masz czasu?
Jak ze mną chce się umówić jakaś (podobająca mi się) dziewczyna, a mi nie pasuje, to zaproponuję termin alternatywny, bo ZALEŻY mi, żeby się spotkać.

I owe słówko ZALEŻY jest kluczowe. Z samego doświadczenia mam wiele przykładów. Opiszę dwie, skrajne sytuacje:
1. Kiedyś umówiłem się z jedną dziewczyną na spacer, mieliśmy spotkać się w umówionym miejscu. Zaczęło lać, rozpętała się prawdziwa burza, mimo tego poszedłem w umówione miejsce, a i ona tam była. Oczywiście nie spacerowaliśmy w taką pogodę, tylko plany się zmieniły.
2. Podobne spotkanie na spacer, tylko jeszcze 2 godziny przed nim dostaję smsa, że pogoda taka niepewna (3 chmurki na niebie), a dodatkowo ma wiele nauki, więc przeprasza bardzo, ale dziś sobie darujmy.

Zgadnijcie z którą z tych dziewczyn coś wyszło.

Oczywiście, gdy jest taka sytuacja jak wyjazdy zagraniczne itd. to wiadomo, że nic się na to nie poradzi. Ale wieczny brak czasu to raczej nie jest dobry sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też wypominałem jej to, że "nie może" znaleźć czasu, żeby się spotkać. Raz z resztą mnie wkurzyła, to powiedziałem jej (oczywiście na fb, bo jak inaczej, skoro nie mogłem się z nią zobaczyć), że mam dość tego typu znajomości i nie widzę powodów, żeby dalej z nią utrzymywać kontakt, pytać się, czy jest wolna w weekend, skoro i tak dostanę oczywistą odpowiedź. Reakcja z jej strony była taka, że widzieliśmy się jeszcze tego samego dnia...

Naprawdę ciężko mi to jednoznacznie sklasyfikować. Chciałbym się z nią częściej widzieć, ale czy to się zmieni to dopiero w październiku się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 21:30, Heimdallr napisał:

Dlatego też wypominałem jej to, że "nie może" znaleźć czasu, żeby się spotkać. Raz z
resztą mnie wkurzyła, to powiedziałem jej (oczywiście na fb, bo jak inaczej, skoro nie
mogłem się z nią zobaczyć), że mam dość tego typu znajomości i nie widzę powodów, żeby
dalej z nią utrzymywać kontakt, pytać się, czy jest wolna w weekend, skoro i tak dostanę
oczywistą odpowiedź. Reakcja z jej strony była taka, że widzieliśmy się jeszcze tego
samego dnia...

Naprawdę ciężko mi to jednoznacznie sklasyfikować. Chciałbym się z nią częściej widzieć,
ale czy to się zmieni to dopiero w październiku się okaże.


Dokładnie też, to zauważyłem. Zwłaszcza, że z reguły gdyby dziewczynom nie zależy, to nie cofają się przed kłamstwem(wymówką). Takie dziewczyny najlepiej skreślić od razu, o nawet jeśli to traktują cie jako ostateczność.
Naturalnie najlepiej nie chować urazy i traktować normalnie taki osoby. Chociaż ja wyznaje swój kodeks wartości i jeśli taka dziewczyna w przyszłości gdzieś mnie zaprosiła, to bym odmówił.

Spoiler

Najzawistniej wystarczy powiedzieć. Sory nie jesteś w moim typie i odejść/rozłączyć się. Jest to szczera prawda, a drugi plus to, że nie będzie mogło o tym myśleć i sama się z friendzonuje.
2 dziewczyny tylko tak mnie wkurzyły xD. Jednej tylko odpłaciłem zapraszając jej najlepszą przyjaciółkę po 2 latach. Była zła, bo myślała, że ją zaproszę(rozpuściłem taką plotkę xD). Była bardzo wkurzona i się dziwiła czemu jej nie zaprosiłem. Nienawiść kobiet jest lepsza od miłości czasem xDD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 21:30, Heimdallr napisał:

Dlatego też wypominałem jej to, że "nie może" znaleźć czasu, żeby się spotkać. Raz z
resztą mnie wkurzyła, to powiedziałem jej (oczywiście na fb, bo jak inaczej, skoro nie
mogłem się z nią zobaczyć), że mam dość tego typu znajomości i nie widzę powodów, żeby
dalej z nią utrzymywać kontakt, pytać się, czy jest wolna w weekend, skoro i tak dostanę
oczywistą odpowiedź. Reakcja z jej strony była taka, że widzieliśmy się jeszcze tego
samego dnia...

Naprawdę ciężko mi to jednoznacznie sklasyfikować. Chciałbym się z nią częściej widzieć,
ale czy to się zmieni to dopiero w październiku się okaże.

Po prostu nie chciała stracić friendzona. Olej ją, bo sama nie wie czego chce. Chcesz marnować na nią 3 miesiące i nic z sobą nie robić? Lepiej znaleźć kogoś kto będzie szanowal twój czas. Nie muszę chyba dodawać jak wyglądają takie wakacje za granicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... prawdopodobnie masz rację i mogę się na tym przejechać. Tak, czy inaczej to nie było to tak, że tylko ja proponowałem spotkania - ona też czasem sama z siebie dzwoniła/pisała, tylko że z częstotliwością parę razy mniejszą. Wiem, że moje podejście jest tu naiwne, ale kiedy nie miałem z nią kontaktu to poznawałem dziewczyny i ani jedna nie miała tego czegoś, co u niej widzę. Co to jest, tego nie wiem, ale żadna inna dziewczyna nie działała jeszcze na mnie tak, jak ona. "Chcę wierzyć", bo kiedyś naprawdę była mną zainteresowana i myślę, że może się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 20:47, Heimdallr napisał:

Tak, czy inaczej to nie było to tak, że tylko ja proponowałem spotkania - ona też czasem sama z siebie
dzwoniła/pisała, tylko że z częstotliwością parę razy mniejszą.

No w końcu przyjaciele, nie? Tylko myslę, że ona chciala coś innego od ciebie niż ty od niej.
>Wiem, że moje podejście jest tu naiwne, ale kiedy nie miałem z nią kontaktu to poznawałem dziewczyny i ani jedna nie miała tego czegoś, co u niej widzę.
I bardzo dobrze, że nie miały, bo spójrz w jakiej jesteś sytuacji. Chociaż to i tak lepiej niż historia trochę wyżej.
>Co to jest, tego nie wiem, ale żadna inna dziewczyna nie działała jeszcze na mnie tak, jak ona.
I oby nie zadziałała. Szanuj się.
>"Chcę wierzyć", bo kiedyś naprawdę była mną zainteresowana i myślę, że może się udać.
"Kiedyś", "może"...
Zastanów się czy jest warto tracić czas dla kogoś kto nie zrobiłby tego samego dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 00:42, Pablo_Querte napisał:

No w końcu przyjaciele, nie? Tylko myslę, że ona chciala coś innego od ciebie niż ty
od niej.


Nie wykluczam takiej opcji.

Dnia 16.06.2014 o 00:42, Pablo_Querte napisał:

I bardzo dobrze, że nie miały, bo spójrz w jakiej jesteś sytuacji. Chociaż to i tak lepiej
niż historia trochę wyżej.


Akurat tutaj w pozytywnym znaczeniu.

Dnia 16.06.2014 o 00:42, Pablo_Querte napisał:

I oby nie zadziałała. Szanuj się.


Jak wyżej.

Dnia 16.06.2014 o 00:42, Pablo_Querte napisał:

"Kiedyś", "może"...
Zastanów się czy jest warto tracić czas dla kogoś kto nie zrobiłby tego samego dla ciebie.

Właściwie, to nie mam zbyt wielu możliwości... Mogę czekać i "tracić czas", ewentualnie nerwy itd. ale nie widzę tu innych kosztów alternatywnych. Nie poznam jakiejś innej dziewczyny, bo nawet jak widzę ładne, fajne dziewczyny to mnie zupełnie nie jarają i jestem wobec nich aseksualny... Dzieje się tak od dłuższego czasu i nie poradzę nic na to, a na siłę nie ma co próbować... Zwłaszcza, gdybym to ja miał wtedy kogoś ranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadaj sobie pytanie czy trwanie w takim nieokreślonym stanie jest dla Ciebie dobre. Znam sporo dziewczyn, które postępują w ten sposób z chłopakami. Musisz sobie zadać pytanie czy ona chce się z Tobą przyjaźnić czy może jednak coś więcej(przyjaźń też zobowiązuje moim zdaniem). Problem natomiast powstaje, gdy obiekt naszych wzdychań sam nie wie czego chce, albo nie ma pojęcią jak postąpić, żeby drugiej osoby nie zranić. Znam gościa, który uganiał się za tego typu dziewczyną przez ponad rok i nie wyglądał mi na szczęśliwego. Wszelkie przejawy większej otwartości traktował jak znak, że to już ten moment itd., a później jak zwykle chodził załamany następny miesiąc. Poza tym nie wiem czy jest to osoba z kręgu ludzi w którym się na codzień obracasz, jeżeli tak to zamykasz drogę innym dziewczynom, które są zbyt nieśmiałe, żeby nawiązać jakiś kontakt widząc, że Twoje spojrzenia błądzą po tamtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 20:20, kindziukxxx napisał:

> Wy tu gadu gadu a mi zostało 10 dni do ślubu :)
a kawalerski już był?


jutro jest.. ale zero alko i zero kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 00:28, Kapas napisał:

> > Wy tu gadu gadu a mi zostało 10 dni do ślubu :)
> a kawalerski już był?

jutro jest.. ale zero alko i zero kobiet :)

Nigdy na (edit:prawdziwej, klubowej, płatnej) dyskotece nie byłem, zwolennikiem imprezowania co tyd. nie jestem, ale... Nie świętosz tak. Chyba, że to ironia była to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 01:06, Accid napisał:

Nigdy na (edit:prawdziwej, klubowej, płatnej) dyskotece nie byłem, zwolennikiem imprezowania
co tyd. nie jestem, ale... Nie świętosz tak. Chyba, że to ironia była to ok.


Żadna irionia, poza lampką wina z dziewczyną od czasu do czasu żadnego alkoholu od prawie trzech lat nie piję, poza tym to mi nie potrzebne, na imprezy takie co wymieniłeś też nie chodzę.

@benq20

>Jakiś ty grzeczny i uczynny chłopak ciekawe czy ona zrobi to samo na panieńskim.

Owszem zapewniam Cię, że ona będzie równie grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale macie ból dupy o Kapasa, co chwilę mu dogryzacie xD i kiepsko wam idzie, bo Kapas niewzruszony jest

Ja to chyba jakiś dziwny jestem, bo mimo że mój styl życia, poglądy religijne i podejście do związków jest zupełnie odmienny od tego preferowanego przez pana Kapasa, to wcale mi nie przeszkadza to, że znalazł sobie żonę i będzie sobie z nią żył po katolicku. Jakoś nie czuję potrzeby dogryzania mu, może dlatego że Kapas nie wchodzi mi w drogę i nic do niego nie mam

Właściwie to nawet mu zazdroszczę, bo nie spotkałem jeszcze na tym świecie kobiety, z którą wyobrażałbym sobie spędzić resztę życia. Większość jest tępa, nudna i niegodna zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę żył po katolicku, bo dokonałem w tym kościele apostazji, jestem protestantem. Poza tym jak najbardziej reszta się zgadza - jestem niewzruszony, na to co mi serwuje zgniły i grzeszny świat i będę bronił swoich poglądów i wiary do końca swojego życia.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 13:48, Kapas napisał:

Nie będę żył po katolicku, bo dokonałem w tym kościele apostazji, jestem protestantem.


Sorry, nie doczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2014 o 00:28, Kapas napisał:

jutro jest.. ale zero alko i zero kobiet :)

no i fajnie, każdy robi jak lubi, a Tobie życzę szczęścia i mam nadzieję że nic się u ciebie nie zmieni po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się