gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2014 o 22:32, Axuwax napisał:

Takie małe pytanie, jak dziewczyna okazuje swoje zainteresowanie wobec danego mężczyzny ?


Ignorując go. ;-D

A tak poważnie, to nie ma jednej odpowiedzi na pytanie. Ile kobiet/dziewczyn tyle odpowiedzi można by przytoczyć. To je kobieta, tego nie ogarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 06:44, HumanGhost napisał:

A tak poważnie, to nie ma jednej odpowiedzi na pytanie. Ile kobiet/dziewczyn tyle odpowiedzi
można by przytoczyć. To je kobieta, tego nie ogarniesz.


Szkoda że nie ma do nich instrukcji obsługi ... no nic samemu też jakoś można żyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2014 o 19:34, Axuwax napisał:

Szkoda że nie ma do nich instrukcji obsługi ... no nic samemu też jakoś można żyć ...

Nie no, chodzi o to, że tego naprawdę nie wyczujesz. :D Są takie, które bawią się włosami, uśmiechają, śmieją z debilnych żartów i dążą do dotyku. Z tymi jest w sumie najłatwiej, choć to też nie jest reguła. :D Są takie, które się tak po prostu zachowują i nie mają nic na myśli. ;D Są też takie, które mówią wprost - same zapraszają na piwo/drinka. No i są takie, które będą cię zlewały, a nawet obrażały tylko dlatego, że tak wyrażają emocje. :D I mówię tylko o tych, które wiedzą czego chcą. Generalnie to nie próbuj nawet tego zrozumieć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 19:39, Rick napisał:

Nie no, chodzi o to, że tego naprawdę nie wyczujesz. :D


Ogólnie staram się niestety większość rzeczy w życiu zrozumieć ...
Szkoda że wszystkie nie mogą mówić wprost. Było by łatwiej :I
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 19:57, Axuwax napisał:

Ogólnie staram się niestety większość rzeczy w życiu zrozumieć ...


Błąd. Nie ma to większego sensu. Pożyjesz, zobaczysz. ;-)

Dnia 27.10.2014 o 19:57, Axuwax napisał:

Szkoda że wszystkie nie mogą mówić wprost. Było by łatwiej :I


Jest taki dowcip, jak żona mówi do męża: "Może myślisz, że ja od dwóch dni milczę ot tak sobie. Otóż nie! Ja milczę wymownie!". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 19:57, Axuwax napisał:

Takie małe pytanie, jak dziewczyna okazuje swoje zainteresowanie wobec danego mężczyzny ?

A ja odpowiem w przewrotny sposób i doradzę, byś w ogóle nie zawracał sobie tym głowy. Jak ci się jakaś laska podoba, to nie czekaj na "zielone światło" z jej strony, tylko startuj bez jej pozwolenia.

Dnia 27.10.2014 o 19:57, Axuwax napisał:

Szkoda że wszystkie nie mogą mówić wprost. Było by łatwiej :I

Mogą. Ale nie chcą.

@Rick

Dnia 27.10.2014 o 19:57, Axuwax napisał:

I mówię tylko o tych, które wiedzą czego chcą.


A są takie? xD
@HumanGhost

Dnia 27.10.2014 o 19:57, Axuwax napisał:

Błąd. Nie ma to większego sensu. Pożyjesz, zobaczysz. ;-)

Potwierdzam. Przypomniało mi się to słynne powiedzenie porównujące kobietę do matematyki. Jest w nim więcej prawdy, niż sądzicie. I wcale nie musi mieć szowinistycznego nacechowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumienie jest ok do momentu aż natrafisz na coś co się nie da zrozumieć :p
Wygląda na to że dziewczyny to jedna z takich rzeczy ...

Swoją drogą jak się startuje bez zezwolenia -.-
Pogadać ogólnie to zazwyczaj nie sztuka, ale co dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2014 o 20:03, Axuwax napisał:

Swoją drogą jak się startuje bez zezwolenia -.-
Pogadać ogólnie to zazwyczaj nie sztuka, ale co dalej ...

Dziewczyny na ogół zaczynają wiedzieć czego chcą mniej więcej około 25 roku życia. Niektóre oczywiście znacznie wcześniej, ale żeby średnią zachować niektóre też znacznie później. Mówię "wiedzieć czego chcą" tzn. zaczynają myśleć o bardziej przyziemnych rzeczach (jak chęć ustatkowania - nie mylić z ożenkiem!), a nie o "Boże, jak fajnie mieć chłopaka" i tym samym przestają spotykać się z "dupkami". Jakbym ja te 8 lat temu wiedział to, co teraz, to wolałbym nauczyć się czegoś nowego niż za kobietami ganiać. :) Zmierzam do tego, że chłopaku się nie przejmuj jeśli jakaś dziewczyna będzie pomimo twojego zainteresowania cię zlewała albo wręcz obrażała. One mają w tym wieku jeszcze fiu-bździu w głowie (wbrew temu co mówią ;)).

Tutaj muszę od razu wyjaśnić: Drogie Panie, oczywiście w żadnym wypadku nie generalizuję i nie wrzucam całego rodzaju żeńskiego do jednego worka. Oczywiście zdarzają się jednostki, jak ja to określam wybitne, które wykazują dojrzałość emocjonalną znacznie wcześniej niż jej koleżanki. Ale zgodzimy się, że jest was (znaczy fajnych dziewczyn) niestety znacznie mniej. Co wcale nie oznacza, że jako faceci wypadamy w tym rankingu lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chyba zaufam twojemu doświadczeniu i dam sobie z tym spokój na razie ...

Co bym chciał dalej ... dobre pytanie, ale pewnie nie to co ci chodzi po głowie :p
Po prostu nie rozumiem do końca jak z luźnej rozmowy może powstać coś na miarę związku lub zauroczenia ... ale już mniejsza z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 10:15, Axuwax napisał:

Co bym chciał dalej ... dobre pytanie, ale pewnie nie to co ci chodzi po głowie :p
Po prostu nie rozumiem do końca jak z luźnej rozmowy może powstać coś na miarę związku
lub zauroczenia

Oj może może, wiem coś o tym ;)
A tak w ogóle Rick dobrze gada. Żyj chłopaku dla siebie na razie. Na miłość przyjdzie czas, a trafi Cię jak będziesz tego najmniej oczekiwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 12:16, Luk04229 napisał:

Żyj chłopaku dla siebie na razie.

NA RAZIE!?
ZAWSZE powinien żyć dla siebie. Kobiety mogą być co najwyżej dodatkiem do życia, a nie całym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 15:56, Jcl napisał:

Otóż to, a z czasem będzie się pojawiało tyle kobiet że czasu dla wszystkich zabraknie
;)

Same się nie będą pojawiać. Chyba że jesteś pod jakimś względem zajebiście atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 15:44, Graszcz napisał:

> Żyj chłopaku dla siebie na razie.
NA RAZIE!?
ZAWSZE powinien żyć dla siebie. Kobiety mogą być co najwyżej dodatkiem do życia, a nie
całym światem.

Nie sądzisz, że to troche narcystyczne podejście? Ok z jednej strony może i Cie rozumiem, ale z drugiej(wiem może i jestem naiwny) czy nie warto miec kogoś takiego kto właśnie jest całym światem? W sensie, że zrobiłbyś dla tego kogoś wszystko? Oczywiście w pozytywnym aspekcie, pomijamy wszelkiego rodzaju inne czynniki takie jak manipulacja a raczej bycie nieświadomie manipulowanym i wykorzystywanymprzez tą drugą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 18:12, Luk04229 napisał:

czy nie warto miec kogoś takiego kto właśnie jest całym światem? W sensie, że zrobiłbyś dla tego kogoś wszystko?


Do czasu aż dostaniesz kopa w zad - właśnie dlatego że z interesującego gościa zamieniłeś się w satelitę.
Myślę że wiesz co chcesz powiedzieć ale lipnie to ująłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za opinie.
Chyba przez jakiś czas jeszcze "pomęczę" się sam ze sobą.

Czy życie pod siebie jest narcystyczne ... to już bardziej kwestia rozważań filozoficznych -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się