gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Ty jesteś 92 rocznik masz już 22 lata nie wiem czy już miałeś dziewczynę ale ja osobiście żałuję bo wiem że to co człowiek przezywa za młodu w późniejszym czasie nie nadrobi kobiety mają wysoką wartość nawet jeżeli są wkurzające a związek to czasem poświęcenie.Wiadomo można dostać kopa i nie warto czasem zbyt przesadzać chociaż trzeba traktować poważnie.W każdym razie ja uważam iż wygoda to nie jest dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałowanie straconych szans średnio ma sens, jak i tak nie masz już na nie wpływu ...
Kwestia wygody w życiu zależy chyba od filozofii życia danego człowieka, czyli tego co on chce w nim osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem masz rację, kto mówi że same?
Ja poznaję kobiety już teraz przy okazji, jak gdzieś wyjdę czy na imprezę bo mi braknie czasu dla nich chwilami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej podbić do laski w szkole :D?
Chodzi o to że, chodzę zaocznie do Liceum i od 2 semestrów cały czas obczajam pewną ładną dziewczyne, no i ona jak by nie patrzeć też obczaja tylko zabardzo nie wiem jak do niej podbić bo cały czas z jakimiś laskami stoi ;). A nie chce wyjść na kretyna przed rozmową. Potrzebne mi jakieś rady :D gdybym chodziaż znał jej nazwisko to bym atakował na fb :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Podchodzisz, pytasz czy podzieli się numerem. Ona ma obniżoną w tym momencie gardę i jest zaskoczona bo wbiłeś kiedy stała pod protem koleżanek i ci go podaje.
Atakowanie przez fb jest słabe. Trzeba umieć stać naprzeciw wyzwaniom i starać się niszczyć coraz to kolejne mury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 13:49, Wipu napisał:

Normalnie. Podchodzisz, pytasz czy podzieli się numerem. Ona ma obniżoną w tym momencie
gardę i jest zaskoczona bo wbiłeś kiedy stała pod protem koleżanek i ci go podaje.
Atakowanie przez fb jest słabe. Trzeba umieć stać naprzeciw wyzwaniom i starać się niszczyć
coraz to kolejne mury.

Czy podzieli się numerem?. A jakie są realia że nie padnie hasło " Hahaha, albo zapomnij albo powie że nie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 14:11, Kubson023 napisał:

Czy podzieli się numerem?. A jakie są realia że nie padnie hasło " Hahaha, albo zapomnij
albo powie że nie?.

Wtedy będziesz wiedział, że można iść z życiem dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 14:14, hans_olo napisał:

Wtedy będziesz wiedział, że można iść z życiem dalej.

Raczej wtedy będę musiał sobie uświadomić ze czeka mnie samotność ;P/ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 14:18, Kubson023 napisał:

Raczej wtedy będę musiał sobie uświadomić ze czeka mnie samotność ;P/ ..

To tak nie działa. Z tym jest jak z biznesem. Jak nie zaryzykujesz i nic nie robisz, to nie zarabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 14:24, hans_olo napisał:

> Raczej wtedy będę musiał sobie uświadomić ze czeka mnie samotność ;P/ ..
To tak nie działa. Z tym jest jak z biznesem. Jak nie zaryzykujesz i nic nie robisz,
to nie zarabiasz.

Niby tak :). Czyli zrobić tak jak pisał kolega wyżej podejść gdy bd stała z koleżankami i spytać o numer :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 14:30, Kubson023 napisał:

Niby tak :). Czyli zrobić tak jak pisał kolega wyżej podejść gdy bd stała z koleżankami
i spytać o numer :D?

Jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ew zamiast prosto z mostu pytać o numer możesz spytać czy możecie chwilę pogadać i odciągnąć ją na bok. ;p I to moim zdaniem ciut lepsze niż takie przypieranie do muru i wyjeżdżanie prosto z mostu o numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 22:32, Axuwax napisał:

Takie małe pytanie, jak dziewczyna okazuje swoje zainteresowanie wobec danego mężczyzny?

Śmieje się z wszystkiego co powiesz. Nawet jeżeli jest to bez sensu lub są to same absurdy. Kobieta śmieje się, żeby rozładować napięcie, które jej przeszkadza.
Oprócz tego sama inicjuje tematy rozmowy, często łapie kontakt wzrokowy, bawi się włosami, trzyma rękę ręką, co jest często podświadomą potrzebą dotyku. Generalnie dobrze się wtedy czujesz w jej towarzystwie.

I jeszcze taka rada dla chłopaków z zerem doświadczenia.
Zależy Ci na niej, to żadnych prezentów bez okazji, generalnie bez werbalnego zwracania uwagi na jej wygląd, aczkolwiek można ją taksować wzrokiem ile wlezie. To Twoje prawo. :) Zauważy to z pewnością.
I musisz widzieć w niej równego sobie człowieka, a nie tylko ładną lalkę do zabawy lub pochwalenia się przed innymi. Uśmiechnij się więc do niej czasem gdy docenisz to, że jest z Tobą.
Weź pod uwagę, że nawet te "głupie blondynki" są na tyle inteligentne, żeby wiedzieć co się facetom podoba i jak ładnie poprosić o to żeby facet robił to czego chcą. To też jest przejaw inteligencji, choć raczej takiej atawistycznej. :) Jednak doceniaj to bo żaden facet nie potrafi tego podrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 14:30, Kubson023 napisał:

Niby tak :). Czyli zrobić tak jak pisał kolega wyżej podejść gdy bd stała z koleżankami
i spytać o numer :D?

Moim zdaniem lepiej poczekaj na moment, gdy będzie sama lub ewentualnie w towarzystwie jednej koleżanki. Presja tłumu potrafi ogromnie zmienić zachowanie człowieka, a młode dziewuchy są w szczególności podatne na głupawkę swoich koleżanek.
Nie pytaj też od razu o numer, bo napisałeś to tak, jakby zdobycie numeru było celem samym w sobie. Jeśli nie zrobisz na niej pozytywnego pierwszego wrażenia, to numer równie dobrze może być fałszywy albo do niczego nie poprowadzi z jej strony. Pogadaj z nią przez chwilę swobodnie o czymkolwiek, stwórz jakieś zalążki znajomości, aby miała komfort psychiczny, że nie jesteś kompletnie obcym człowiekiem i że namiary na nią nie lądują w złych rękach.
Ergo pogadaj i dopiero. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 01:03, Jaracz napisał:

Moim zdaniem lepiej poczekaj na moment, gdy będzie sama lub ewentualnie w towarzystwie
jednej koleżanki.

No tak ale, ale co mam jej powiedzieć od razu słuchaj bardzo mi się podobasz i wgl bla bla bla :D fakt nie da się ukryć ładna jest :) ale tak na pierwszy raz, raczej nie wypada?. No bo laska se pomyśli zaraz aaa jemu pewnie w głowie jedno -,- szkoda czasu na niego xddd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 00:19, Kubson023 napisał:

No tak ale, ale co mam jej powiedzieć od razu słuchaj bardzo mi się podobasz i wgl bla
bla bla :D fakt nie da się ukryć ładna jest :) ale tak na pierwszy raz, raczej nie wypada?.
No bo laska se pomyśli zaraz aaa jemu pewnie w głowie jedno -,- szkoda czasu na niego
xddd.


Nie mów tak!!!

Żadnych słów o podobaniu się czy czymkolwiek podobnym. W obliczu kilku koleżanek też pytać nie radzę. Najlepiej gdy byłaby sama. Zamiast wyciągania numeru po prostu wyciągnij na spotkanie.

<zwyczajne podejście + mały uśmiech (bo po co ukrywać, skoro właściwie to cieszysz się na jej widok)>
<gdy podchodzisz nie musisz się cały czas w nią wgapiać, bo to od razu wygląda na jakiś zamiar, a ma to wyglądać na luźne, nieco nieśmiałe podejście (nieśmiałość zawsze w cenie do pewnego momentu)>
<gdy już podejdziesz trzymaj kontakt wzrokowy, wciąż mały uśmiech a rąk broń Cię panie nie trzymaj w kieszeniach>
- Hej
- Hej
- <podajesz swoje imię>
- <ona podaje swoje>

I w tym momencie możesz być rozczarowany jej imieniem, więc robisz smutną minę, mówisz "Eh" i odchodzisz. Nie no, żartuję ofkors xD

I w tym momencie najlepiej jakby prosto z mostu poleciało coś w stylu: "Robisz coś ważnego w/masz jakieś plany na piątek wieczór/przed wieczorem?"

Bo wg mnie nie ma sensu bawić się w żadne wyciąganie numerków itp.

Jeżeli jest Tobą w jakimkolwiek sensie zainteresowana to powie, że nie, więc wtedy możesz powiedzieć, że chętnie ukradłbyś jej trochę czasu i może razem gdzieś pójdziecie. Jeżeli od razu się zgodzi to wtedy prosisz o numer i że się odezwiesz.

Jeżeli w piątek zajęta, to dajesz drugi twardy termin np. sobota. Jeżeli też nie, to pytasz kiedy ona może. Jeżeli mąci dalej to znaczy że nie ma sensu próbować i że z tym "obczajaniem" Ciebie to Ci się jednak pomyliło (a bywa) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym tekście to jej przemyślenia byłyby jednak ciut inne od tych które zakładasz :d Nie wychodź z tym tekstem teraz ani później, chyba że dużo później.
Lecisz w któryś z dwóch wariantów:
1) nasłuchujesz sobie przechodząc obok, jej rozmów, a następnie odnosisz się na zasadzie - "a tak przypadkiem usłyszałem... (tu kontynuujesz rozmowę)" i w odpowiednim momencie pytasz o numer bo umówiłbyś się z nią na spotkanie, ew. pytasz od razu o spotkanie co prowadzi do pytania o numer.
2) rzucasz na wejściowym "wiem że może okoliczności są słabe ale może miałabyś ochotę spotkać się/wyjść gdzieś razem by się poznać"
Ubierasz to w swoje słowa i tyle. Wcześniej (tak żeby nikt nie widział) możesz narysować sobie ludzika na wewnętrznej części dłoni i wykonać ruch by go zjeść jednocześnie nabierając powietrze, a później mocno je wypuścić. Wygląda to trochę jak ziewanie jak już się to przećwiczy. Odstresowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2014 o 01:09, Barnette napisał:

Jeżeli jest Tobą w jakimkolwiek sensie zainteresowana to powie, że nie, więc wtedy możesz
powiedzieć, że chętnie ukradłbyś jej trochę czasu i może razem gdzieś pójdziecie. Jeżeli
od razu się zgodzi to wtedy prosisz o numer i że się odezwiesz.

Jeżeli nie spróbuje to nie bd wiedział, a takie mam wrażenie co do niej, no bo bez powodu by nie mnie tak nie obczajała, no chyba że coś robie co ją to ciekawi xDD nie wiem :D. Dowiem się za 2 tyg mamy zlot więc dam znać jak poszło, może coś zaiskrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2014 o 00:19, Kubson023 napisał:

No tak ale, ale co mam jej powiedzieć od razu słuchaj bardzo mi się podobasz i wgl bla
bla bla :D fakt nie da się ukryć ładna jest :) ale tak na pierwszy raz, raczej nie wypada?.
No bo laska se pomyśli zaraz aaa jemu pewnie w głowie jedno -,- szkoda czasu na niego
xddd.

Co mogę ci doradzić, czasami nie trzeba podchodzić wystarczy się ładnie uśmiechnąć z 2-3 razy na korytarzu, ja tak miałem jeszcze w liceum, uśmiechnąłem się te kilka razy a potem sama mnie odnalazła zdobyła jeszcze gg i napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2014 o 14:50, kindziukxxx napisał:

Co mogę ci doradzić, czasami nie trzeba podchodzić wystarczy się ładnie uśmiechnąć z
2-3 razy na korytarzu, ja tak miałem jeszcze w liceum, uśmiechnąłem się te kilka razy
a potem sama mnie odnalazła zdobyła jeszcze gg i napisała :)

W tym przypadku mam złe wspomnienia, i raczej nie bd stosował tej medoty ale dzięki ogl ze poradziłeś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się