gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2015 o 00:06, AphroditeDnB napisał:

nie to nie ich strata...

O o o, zaczynasz gadać z sensem :D

Dnia 28.01.2015 o 00:06, AphroditeDnB napisał:

Chce chociaz kumpele

A po co ci kumpela? W czym jest lepsza od kumpla-faceta?

Dnia 28.01.2015 o 00:06, AphroditeDnB napisał:

wiem , brzmi to jak frendzone,a nie w tym rzecz ),

to nie to samo co friendzone. Friendzone jest wtedy, gdy facet przyjaźni się z kobietą, w której jest zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 00:19, AphroditeDnB napisał:

Graszcz to jak ty to widzisz,co bys radził. Mnie to już momentami wku***a.

Ale ja nie wiem w czym problem, czego ty oczekujesz? Co chcesz osiągnąć? Jaki problem chcesz rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce choć trochę zainteresowania z ich strony, a nie przez rok cisza ,bo to przeważnie ja muszę np. napisać aby dowiedzieć się co u nich słychać (oczywiście rzadko to robię bo co się bd prosił). Może i jestem nieśmiały ,ale to nie znaczy ,że trzeba mnie ignorować .

Spoiler

Mam też wadę wymowy,ale mówię sobie ,że przez to jestem wyjątkowy (trzeba mieć dystans do siebie samego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 12:40, AphroditeDnB napisał:

Chce choć trochę zainteresowania z ich strony, a nie przez rok cisza ,bo to przeważnie
ja muszę np. napisać aby dowiedzieć się co u nich słychać (oczywiście rzadko to robię
bo co się bd prosił). Może i jestem nieśmiały ,ale to nie znaczy ,że trzeba mnie ignorować
.

Spoiler

Mam też wadę wymowy,ale mówię sobie ,że przez to jestem wyjątkowy (trzeba mieć dystans
do siebie samego)



No właśnie, kolego, tu jest pies pogrzebany, że kobiety są zbyt dumne, by się odezwać jako pierwsze. 99% lasek nie odezwie się do Ciebie póki Ty tego nie zrobisz (chyba, że desperacko będą czegoś potrzebowały) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 12:59, Kyranoth napisał:

No właśnie, kolego, tu jest pies pogrzebany, że kobiety są zbyt dumne, by się odezwać
jako pierwsze. 99% lasek nie odezwie się do Ciebie póki Ty tego nie zrobisz (chyba, że
desperacko będą czegoś potrzebowały) :D


No ale jak dla mnie to jest takie zlewcze odpisywanie.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 16:20, Diverso napisał:

Może po prostu dziewczyny od których oczekujesz
zainteresowania nie są zainteresowane Tobą?


Może i tak ,ale co z tego jak inne i tak uganiają się za tymi

Spoiler

[m],frajerami

kolesiami w rurkach lub ćpunach. A ja chce być sobą ,a nie na siłę się zmieniać aby zabłysnąć w ich oczach (zabłysnę na swój sposób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, nie zmieniaj. Ale to nie znaczy, że laski nagle wywalą jęzory na Twój widok bo "jesteś sobą".

Chodzi mi tylko o to, że nie oczekuj, iż będą się za Tobą uganiały etc. po prostu czekaj, cierpliwie, bądź sobą, a jeśli na horyzoncie pojawi się prawdziwa okazja to dopiero zacznij porządnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 17:12, AphroditeDnB napisał:

Może i tak ,ale co z tego jak inne i tak uganiają się za tymi

Spoiler

[m],frajerami


kolesiami w rurkach lub ćpunach. A ja chce być sobą ,a nie na siłę się zmieniać aby zabłysnąć
w ich oczach (zabłysnę na swój sposób).

Jeśli wybierasz sobie jako cele westchnień dziewczyny które się uganiają za takimi typami to raczej jest twoja wina. Inna prawa że takim generalizowaniem kobiet uwierz błyskasz ale raczej nie tak jak byś chciał. Że tak powiem "Kobieta też człowiek" i trzeba ją tak traktować, a nie cierpieć za grzechy męskości bo tylko " chcesz być sobą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 18:01, Karharot napisał:

Ostrzeżenie za brak kultury. Proszę się powstrzymać od takiego słownictwa na forum.


Karharot Przepraszam.

akwyx Ja tego nie oczekuje ,że się nagle "obudzą" .Ale i tak z tego co widzę to i tak wolą tą grupę ,którą wymieniłem powyżej...lecz co oni mają takiego w sobie,że niby są "lepsi" ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różne są progi, na różne nogi. Być może w oczach tych kobiet te "ćpuny i lalusie" mają wszystko lepsze od Ciebie. Ale założę się, że trafi się grupa kobiet, która uzna, że Ty jesteś odpowiedniejszy.

Zresztą, napisałeś parę razy, że nie oczekujesz kontaktu i tego że się obudzą, a wygląda mi to na coś w stylu zazdrości, a może nawet zawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 19:02, Diverso napisał:

Zresztą, napisałeś parę razy, że nie oczekujesz kontaktu i tego że się obudzą, a wygląda
mi to na coś w stylu zazdrości, a może nawet zawiści.



Oczekuje kontaktu ,lecz one się nie odzywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 19:06, AphroditeDnB napisał:

Oczekuje kontaktu ,lecz one się nie odzywają...

Tak jak panowie wyżej powiedzieli może próbujesz rozmawiać nie z tymi dziewczynami co trzeba. Moim zdaniem już przegrywasz na etapie kiedy zakładasz że jesteś lepszy od typu facetów który one lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 19:16, Tomoya-kun napisał:

Moim zdaniem już przegrywasz na etapie kiedy zakładasz że jesteś lepszy od typu
facetów który one lubią.


Uzasadnij ,dlaczego przegrywam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 19:52, AphroditeDnB napisał:

Uzasadnij ,dlaczego przegrywam?


Przegrywasz, bo się porównujesz z innymi. Nie wiesz jednak co sprawia, że te kobiety wolą takich facetów (ciekawe czy one same wiedzą, ale to już uczucia itp) i być może tego jednak dla tych kobiet nie masz.
Nie szukaj związku na siłę, bo będziesz tylko robił coraz bardziej zdesperowany z upływem czasu, a to tylko pogarsza Twoją sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się