gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

8 godzin temu, Zekzt napisał:

Może i staroświeckie ale za to zdrowo-rozsądkowe =)

To wszystko zależy od okoliczności i prawdopodobieństwa. Taki przykładowy marynarz może mieć rodzinę w każdym porcie. Da się? Da.
Kwestia odpowiedniej logistyki. :)
A co do kobiet, to są całe fora poświęcone manipulacji mężczyznami, oszukiwaniem ich, i nie jest to tylko teoria, ale twarda praktyka.
Jeżeli przeciętna dziewczyna mówi ilu miała chłopaków, to trzeba tę liczbę pomnożyć co najmniej przez trzy. A u przeciętnego chłopaka mówiącego ile miał dziewczyn należy przez trzy podzielić. W efekcie mamy różnicę 9:1. :)
Zresztą nie trzeba wiele kombinować. Prawie połowa samotnych mężczyzn w okolicach 40 nie ma dzieci. Kobiety, w tym samym wieku, bez własnych dzieci niemal nie sposób znaleźć.
Wszystkim popycha atawistyczna hipergamia. Ale i wkrótce przeludnienie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2018 o 14:32, yamakas2009 napisał:

Ja się chyba znowu obawiam ,że zacznę kombinować i nie wyjdzie mi to tak jak trzeba. Za dużo myśli w głowie.

Trochę mnie tu nie było. Odnośnie poszukiwań drugiej połówki to znalazłem. I biorę ślub w tym roku. A Tobie jak idzie z płcią piękną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tylu lat jestem na forum, a jakoś nigdy nie przeglądałem tego tematu i chyba to był błąd. Ten temat to istna kopalnia wiedzy, źródło inspiracji i prawdziwy gejzer intelektu - a przejrzałem raptem parę ostatnich stron. Tyle ciekawych tematów było na forum, a ostał się taki... Ehhh.

Dnia 11.02.2019 o 21:34, kerkas napisał:

Trochę mnie tu nie było. Odnośnie poszukiwań drugiej połówki to znalazłem. I biorę ślub w tym roku. A Tobie jak idzie z płcią piękną ?

Gratuluję i wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gregario napisał:

Od tylu lat jestem na forum, a jakoś nigdy nie przeglądałem tego tematu i chyba to był błąd. Ten temat to istna kopalnia wiedzy, źródło inspiracji i prawdziwy gejzer intelektu - a przejrzałem raptem parę ostatnich stron. Tyle ciekawych tematów było na forum, a ostał się taki... Ehhh.

Gratuluję i wszystkiego najlepszego!

To nie tak, po prostu  brak mi czasu (przygotowania do ślubu i wesela) żeby się udzielać tu na forum. A chętnie bym podyskutował w temacie filmowym. Gargulec przekształcił się w Discorda ("cudowne" RODO) ale to już nie to. 

 

Dzięki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2019 o 22:08, KrzysztofMarek napisał:

Moje (ostrożne) gratulacje.

Od 23 sierpnia zmieniłem stan cywilny i jestem szczęśliwym żonkosiem. Ps. Dzięki na dobre rady odnośnie płci pięknej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2019 o 12:18, kerkas napisał:

Od 23 sierpnia zmieniłem stan cywilny i jestem szczęśliwym żonkosiem. Ps. Dzięki na dobre rady odnośnie płci pięknej.

To za jakiś czas znowu zacznie się jazda i gierki. Tym razem małżeńskie. Generalna zasada - "nie jesteś sama na świecie". Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2020 o 00:55, Olamagato napisał:

To za jakiś czas znowu zacznie się jazda i gierki. Tym razem małżeńskie...

To nie jest nieuchronne. Jeśli ma szczęście i dobrze wybrał, to ani jazdy, ani gierek nie będzie. Tak jak ja nie miałem ani z żoną, ani ze św. p. teściową, ani ze św. p. teściem, moja żona też nie miała problemów ze swoją teściową, a moją św. p. mamą. Coś o tym wiem, w końcu w kwietniu będzie 42 lata jak jestem żonaty. Ale mam znajomych po dwóch rozwodach, znam żonę (już byłą), która biła męża, małżeństwo, które wiecznie się kłóci więc możesz mieć (oby nie) rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2020 o 18:39, KrzysztofMarek napisał:

To nie jest nieuchronne. Jeśli ma szczęście i dobrze wybrał, to ani jazdy, ani gierek nie będzie. [...]

No to też prawda. To znaczy jakieś podchody cały czas będą. Chodzi o to, żeby były to zdarzenia, które będą na poziomie wyboru do jakiego pójść sklepu gdy on i ona mają różne pomysły. Żeby nie eskalowały się do niczego większego. Bo ludzie muszą wiedzieć po co są razem i muszą to wiedzieć oboje. Nawet jeżeli ich powody są różne - bo zwykle są w końcu dwa typy myślenia i dwa typy wychowania.

ps. Już mnie to trochę męczy. Mój awatar jest wciąż niewidoczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Olamagato napisał:

ps. Już mnie to trochę męczy. Mój awatar jest wciąż niewidoczny?

Twój awatar widzę. Ale... mój widzę tylko na forum, w innych działach już nie. I dałem sobie z próbami umieszczenia, po prostu już mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2020 o 00:55, Olamagato napisał:

To za jakiś czas znowu zacznie się jazda i gierki. Tym razem małżeńskie. Generalna zasada - "nie jesteś sama na świecie". Powodzenia.

Jazd nie ma gierek też. Cóż każdy ma jakieś wady. Do mnie niestety trzeba w pewnych sprawach drukowanymi literami. Moja kochana żoneczka już się nauczyła że raczej mistrzem czytania pomiędzy wierszami to nie jestem.  

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się