gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Sam chciałbym wziąć ślub przed 30, ale jest jeszcze ważniejszy warunek. Musze mieć pracę i w miarę dobrze zarabiać. Wiadomo, w ciemno nie pójdę, a sam nie pozwolę, żeby luba dorabiała na mnie. I tym sposobem czas oczekiwania wydłuża mi się o jakieś 5-15 lat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też tak myślę, że jeśli miałbym warunki tzn - po studiach mając pracę i swoje mieszkanie, to nie odkładałbym ślubu.... Choć w sumie zanim do tego dojdzie to już do tego całkowicie oboje dojrzejemy. Cóż na wszystko musi być odpowiedni czas i miejsce. Zresztą przed tym związkiem nie uznawałem bliższej znajomości na zasadzie związku poza taką totalną miłością. Cóż.. taki już ze mnie poeta-romantyk, że uczucia dla mnie są na pierwszym miejscu, co ma i swoje wady, no ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy w czasie ślubu lub tuż po nim mają "swoje" mieszkania/domy, to unikaty. Zarówno w Polsce jak i poza nią. A z tych którzy je mają unikatami są Ci, którzy kupili je za własne, zarobione pieniądze.
Większość przypadków kończy się albo wynajmem, albo kredytem hipotecznym. Przy czym wiele młodych ludzi nie zwraca nawet uwagi na warunki finansowe ciesząc się, że w ogóle dostali jakiś kredyt - choć to błąd bo zwykle wciska się im bardzo drogie kredyty - realnie do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe moja panna się odezwała ;) Tak myślałem że coś się stało, że nie pisze. Pojechała na weekend i zapomniała komórki. Wybaczę jej to jedno potknięcie. Umówiłem się z nią na Andrzejki, ale tym razem jak coś jej wypadnie to będę bezlitosny i się więcej z nią nie będę umawiał.

A jak poszedłem na łikendowe darcie mordy, to tak pięknie darłem wyżej wymienioną mordę że wygrałem piwo. Więc ogólna radość i swoboda.

Apropos małżeństwa i dzieci, to jedno i drugie jest bez sensu [wg mnie]. W większości przypadków po zawarciu formalnego związku małżonkowie przestają się starać, a kobiety zaczynają mieć wieczorne bóle głowy. Jak się kochacie to żaden klecha ani urząd tego nie wzmocni.

A co do kwestii posiadania dzieci to jestem na tyle dojrzały, że mam świadomość swej niedojrzałości, nieodpowiedzialności i tego że nie potrafiłbym dobrze wychować dziecka. I dlatego nie będę takowego posiadał. Proste :) Pozatem szkoda mi kasy na to, bo muszę sobie jakiś fajny samochód kupić.

Możecie mnie teraz zjechać za wygodnictwo, egoizm i co tam jeszcze chcecie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 14:32, KannX napisał:

Możecie mnie teraz zjechać za wygodnictwo, egoizm i co tam jeszcze chcecie. Pozdrawiam :)

Głupotą jest pchanie się w tzw. życie rodzinne, choć nie jest się na to przygotowanym. Mam dopiero albo aż 25 lat i na chwilę obecną nie wyobrażam się sobie w kapciach czytającego gazetkę, bajki dzieciom na dobranoc i żonie (też bajki) że byłem dłużej w pracy a nie z kumplem na piwie. Nie czuję wielkiej odpowiedzialności za siebie samego, więc jak zagwarantować to komuś innemu. Pewnie kiedyś to się zmieni, ale czy faktycznie można się wyzbyć syndromu Piotrusia Pana... Beztroska jest wygodna, choć każdy może w końcu w paść w sidła.
P.S. Co do egoizmu, to chyba moja podstawowa cecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 14:32, KannX napisał:

Umówiłem się z nią na Andrzejki, ale tym razem jak coś jej wypadnie to będę bezlitosny i się więcej z nią nie będę umawiał.

Nie bądź taki bezlitosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 16:43, Killinginno napisał:

Nie bądź taki bezlitosny :P


A właśnie że będę. Zresztą dzisiaj się dowiedziałem, że wygrałem koszulke w konkursie Assasin''s Creed, a to zobowiązuje do bycia bezlitosnym jak zabójca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2010 o 14:32, KannX napisał:

Apropos małżeństwa i dzieci, to jedno i drugie jest bez sensu [wg mnie]. W większości
przypadków po zawarciu formalnego związku małżonkowie przestają się starać, a kobiety
zaczynają mieć wieczorne bóle głowy. Jak się kochacie to żaden klecha ani urząd tego
nie wzmocni.

To już chyba jest naukowo stwierdzone.

Dnia 24.11.2010 o 14:32, KannX napisał:

A co do kwestii posiadania dzieci to jestem na tyle dojrzały, że mam świadomość swej
niedojrzałości, nieodpowiedzialności i tego że nie potrafiłbym dobrze wychować dziecka.
I dlatego nie będę takowego posiadał. Proste :) Pozatem szkoda mi kasy na to, bo muszę
sobie jakiś fajny samochód kupić.

Mam identyczne podejście do sprawy, mimo, że nie drę papy po napojach, jak i przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:52, HumanGhost napisał:

Słusznie. Te geny nie powinny zostać dalej przekazane. ;D

No coś ty, takie geny of pure awesomness muszę zostać kiedyś przekazane :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:58, Geeko napisał:

No coś ty, takie geny of pure awesomness muszę zostać kiedyś przekazane :P.


Cóz, obawiam się, że istnienie dwóch takich jednocześnie w danym czasie i przestrzeni mogłoby spowodować powstanie czarnej dziury i unicestwienie naszego wszechświata. Postuluję, że w razie czego niech odda spermę za młodu a nowego zrobi się po jego śmierci. Tak żeby przyszłe pokolenia nie miały za dobrze. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:25, HumanGhost napisał:

> Przecież plemniki szybko umierają

No przecież by się zamroziło. Takie to mogą leżeć a leżeć. ;]

Eeee a jakby Ciebie tak zamrozić to mógłbyś leżeć a leżeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:26, HumanGhost napisał:

Lol, stary a Ty skąd to wiesz? Albo nie.. nie chcę wiedzieć. ;D

A to nie jest oczywista oczywistość :P? Wiem to tak samo jak wiem, że słońce kręci się w okół ziemi xD... czy jakoś tak xD. Dobra może przestanę już bezczelnie offtopować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:31, Witcher1990 napisał:

Eeee a jakby Ciebie tak zamrozić to mógłbyś leżeć a leżeć?


Ty poważnie piszesz czy sobie jaja robisz? Bo trochę już przestaje być śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:31, Witcher1990 napisał:

Eeee a jakby Ciebie tak zamrozić to mógłbyś leżeć a leżeć?

Martwy tak.

Poza tym:

Nasienie zazwyczaj nie ma indywidualnego przeznaczenia, lecz składane jest do banku spermy, gdzie w stanie zamrożonym przechowywane może być przez kilka lat, z nieznacznym jedynie uszczerbkiem dla żywotności plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się