gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Zdjęcie mam, na spotkanie zostałem umówiony ale to am się odbyć za kilka dni.
Numer dostałem od jej niby cioci która ze mną pracuje, bo chodziłem na kierunek do szkoły na który ona się wybiera i miałem dać jej kilka wskazówek.

A spotkam się tak aby zobaczyć co to za dziewczyna i czy warta czasu.

A pytam się tak bo rzadko się zdarza aby dziewczyna popełniała błędy, była z
za to ładna i zapoznanie się niby przez sms-y zdarza się.

Kobieta która dała mi numer bardzo mnie lubi i nie sądze zeby robiła mi zarty dajac do jakiegos kolesia który robił by sobie zarty, bo by dostał ostry pocisk odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 18:57, gumisfajnymis napisał:

A pytam się tak bo rzadko się zdarza aby dziewczyna popełniała błędy, była z
za to ładna i zapoznanie się niby przez sms-y zdarza się.


Ładne i głupie zdecydowanie przeważają nad łądnymi i mądrymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że cię lubi skoro cię nie zna?
P.S Dzisiaj zakończyłem swój związek (strasznie długi miesiąc chyba) i można powiedzieć, że prawie jestem szczęśliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 19:27, gumisfajnymis napisał:

Jak sprawdzić ze to dziewczyna pisze ? Chciałbym zadzwonic ale zeby sie nie skapnęła osoba ze ja sprawdzam

No tak, zadzwonić do osoby która cię interesuje to straszne świństwo. Najlepiej zostańcie największą parą SMS-owych kochanków <lol> Nie rozmawiajcie, nie spotykajcie się tylko klikajcie w klawiaturę. To takie na czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 19:08, Transylvanian_Hunger napisał:

> Jak sprawdzić ze to dziewczyna pisze ? Chciałbym zadzwonic ale zeby sie nie skapnęła
osoba ze ja sprawdzam
No tak, zadzwonić do osoby która cię interesuje to straszne świństwo. Najlepiej zostańcie
największą parą SMS-owych kochanków <lol> Nie rozmawiajcie, nie spotykajcie się
tylko klikajcie w klawiaturę. To takie na czasie...

No wiesz spotykanie się jest fee, trzeba byc naturalnym i w ogóle umyć się i wykazać jakoś przed dziewczyną ... Po co to ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie ma nastąpić w tygodniu, bo jakas tam wymówka ze nie ma czasu.
Ogólnie jakos dziwnie mis ie pisze bo osoby nei znam i pierwszy raz pisze do osoby z którą nie gadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 14:49, gumisfajnymis napisał:

Spotkanie ma nastąpić w tygodniu, bo jakas tam wymówka ze nie ma czasu.
Ogólnie jakos dziwnie mis ie pisze bo osoby nei znam i pierwszy raz pisze do osoby z
którą nie gadałem.

Noo gadałeś z nią "wirtualnie" a spotkać się dla ciekawości z osobą z którą dziwnie Ci się piszę moim zdaniem jest bez sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak dla jazdy napisałem do takiej dziewczyny na gg, strasznie sie nudziło, spotkałem sie i ze spotkania lipa. Raczej spotykam sie ze znajomymi a takie co nie znam i napisza olewam je, tylko ta sie zgodziła spotkac juz po 3 godz. pisania a teraz mija kolejny dzien i zwleka z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 15:14, gumisfajnymis napisał:

Pamietam jak dla jazdy napisałem do takiej dziewczyny na gg, strasznie sie nudziło, spotkałem
sie i ze spotkania lipa. Raczej spotykam sie ze znajomymi a takie co nie znam i napisza
olewam je, tylko ta sie zgodziła spotkac juz po 3 godz. pisania a teraz mija kolejny
dzien i zwleka z tym.


wybacz ale nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 15:14, gumisfajnymis napisał:

Pamietam jak dla jazdy napisałem do takiej dziewczyny na gg, strasznie sie nudziło, spotkałem
sie i ze spotkania lipa. Raczej spotykam sie ze znajomymi a takie co nie znam i napisza
olewam je, tylko ta sie zgodziła spotkac juz po 3 godz. pisania a teraz mija kolejny
dzien i zwleka z tym.

Też nie rozumiem twojej treści:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas (losowo, w różnych odstępach czasu) będąc w pracy mam okazję widzieć się z jedną ładną i miłą dziewoją. Normalnie bym nawet się nie interesował, ale raz, że się ładnie uśmiecha do mnie, dwa, że jest bardzo miła - więc tak już jakoś wyszło...
Myślę, że warto byłoby ją poznać, nawet jeśli nie byłoby mowy o związku. I tu pojawia się problem, gdyż oboje widujemy się podczas pracy, a ja jestem w tamtym miejscu nieregularnie i nie jest mi dane wiedzieć, czy i kiedy tam jeszcze będę. Dlatego mogę mieć jedną szansę, jak i wogóle nie mieć szansy, znaczy nie będę się z nią widział już... Tak więc jeśli się nadaży okazja, to ja chcę ją w pełnii wykorzystać.
Jako, że jesteśmy w pracy, to też nie bardzo mamy możliwość na rozmowy. Myślałem, żeby dać jej karteczkę z moim nr. telefonu. Ale ten pomysł pozostawia wiele do życzenia.

Ktoś ma jakieś rady? Chętnie poczytam i możliwe, że zastosuję się do nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się