gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2012 o 23:32, Geeko napisał:

> /cut/
Problem w tym mistrzu, że przy aktualnym podejściu nawet na koleżankę szans wielkich
nie masz. Sad but True.

Mistrzu problem w tym, że moje podejście jest inne tylko narzekam bo wiem jak to wyjdzie w praktyce niestety, ja nie mam na to wpływu że sobie sam nie poradzę bo zanim mi dano podejśc do pralki o jezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Airandill
Wiele osób tak ma, że nie chcą się zbytnio napracować ... jak coś można mieć łatwiej ...
Jedni to nazywają lenistwem, inni sprytem ...
Nie wszyscy też mają ambicję ...
Rób co uważasz za słuszne ...
A odnośnie koleżanek czy dziewczyn ... pewnie z czasem jakąś znajdziesz ... los bywa jednak też kapryśny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 23:47, Drazok napisał:

Airandill
Wiele osób tak ma, że nie chcą się zbytnio napracować ... jak coś można mieć łatwiej
...
Jedni to nazywają lenistwem, inni sprytem ...
Nie wszyscy też mają ambicję ...
Rób co uważasz za słuszne ...
A odnośnie koleżanek czy dziewczyn ... pewnie z czasem jakąś znajdziesz ... los bywa
jednak też kapryśny :p


Nie ma czasu ani nerwów, nie wiem co jest słuszne i dobre, ja wiem tyle że się narobisz a nic nie masz często, a ten co nic ma wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 23:51, Chaotizz napisał:

ZMIEŃ PODEJŚCIE i skończ już pieprzyć głupoty! ...

to są fakty nie głupoty nie chce mieszkać sam w mini mieszkaniu teraz nie i tyle, nie pasuje mi to kiedyś się wyprowadzę pewnie mam inne podejście, ale nic mi ono nie da sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu czytam sobię ten temat. Przewala się tu dużo rad w stylu przełam się i zagadaj itp itd. A ja mam teraz takie pytanie. Otóż mam pociąg do pań w wieku ok 25-30 lat, czyli nawet 10 lat starszych. Zdecydowana większość ma mężów itd. No i jak ja mogę wogóle zacząć tworzenie takich relacji? Przyznam, że śmiesznie by to wyglądało, gdybym w tradycyjny sposób próbwał ''otworzyć'' taką 30-stkę ;] No, a nie raz do przypadkowo spotkanych ładnych pań w takich okolicach wiekowych się nieco uśmiechnę i większość zdecydowanie odpowiada tym samym ;) Myślę, że bariera wiekowa jest głównym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Butelka wina (lub innego alkoholu, który lubi), jakaś biżuteria (bransoletka na ten przykład) lub jakiś ciuch czy coś w ten deseń (jakiś szal albo cuś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 23:32, Geeko napisał:

> /cut/
Problem w tym mistrzu, że przy aktualnym podejściu nawet na koleżankę szans wielkich
nie masz. Sad but True.


Bez pouczania p**** okej, może się dzisiaj na siłke przejdę mam blisko ale nie zaczynaj bo to naprawdę nic nie da serio ja się teraz nie wyprowadzę bo nie mam po co, dobrze wiesz że nic tym nie osiągnę z zarobkami studenta takimi normalnymi wiesz jak jest ciężko nie chce teraz ryzykować tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 12:21, Airandill napisał:

Byłem nieźle opłata członkowska 50 karnety, od 70 do 110 i wyżej do 200 opłata 60 za
trenera.


Forum to nie pamiętnik. Nie musisz oznajmiać wszystkim, że byłeś na siłowni czy też w ubikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 13:26, sirufok napisał:

> /cut/
Forum to nie pamiętnik. Nie musisz oznajmiać wszystkim, że byłeś na siłowni czy też w
ubikacji.


Mam dość bycia cichym i samotnikiem, który nic nikomu nie mówi a ja mam gdzieś że ty czegoś nie chcesz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 13:49, Airandill napisał:

Mam dość bycia cichym i samotnikiem, który nic nikomu nie mówi

Więc przeskakujesz z jednej skrajności w drugą? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 13:52, Kadaj napisał:

/cut/
Więc przeskakujesz z jednej skrajności w drugą? ;p


No tak dziś się obudziłem jakiś mniej smerf maruda :P, choć spałem tylko do 9 nie wiem co jest grane wyprowadzać się narazie napewno nie będę ale sorry ale dupa mnie już od siedzenia boli do empiku i na obiad zaraz spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 14:01, Airandill napisał:

No tak dziś się obudziłem jakiś mniej smerf maruda :P, choć spałem tylko do 9 nie wiem co jest grane wyprowadzać się narazie napewno nie będę ale sorry ale dupa mnie już od siedzenia boli do empiku i na obiad zaraz spadam.

A jakie ta wypowiedź ma nieść przesłanie dla innych zaglądających się tu osób? Jeśli chcesz dzielić się z innymi tego typu informacjami o swoim życiu załóż Gramsajt i twórz wpisy na blogu, dalsze tego typu posty zamieszczane w nieprzeznaczonych do tego tematach będą traktowane jako spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 14:18, Karharot napisał:

/cut/
A jakie ta wypowiedź ma nieść przesłanie dla innych zaglądających się tu osób? Jeśli
chcesz dzielić się z innymi tego typu informacjami o swoim życiu załóż Gramsajt i twórz
wpisy na blogu, dalsze tego typu posty zamieszczane w nieprzeznaczonych do tego tematach
będą traktowane jako spam.


To usuń ich posty co odpowiadały na moje to też były takie rady życiowe na bloga przecież nie mam racji, nie pisze dla przesłania ja nie jestem poetą ani altruistą nie działam w amnesty ani w caritas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 14:21, Airandill napisał:

To usuń ich posty co odpowiadały na moje to też były takie rady życiowe na bloga przecież nie mam racji, nie pisze dla przesłania ja nie jestem poetą ani altruistą nie działam w amnesty ani w caritas.

1) Nie usunąłem niczyich postów i nie zamierzam tego robić.
2) Skoro inni udzielali Ci rad aby przenieść tego typu wypowiedzi na blog to powinieneś ich posłuchać, ja już nie radzę tylko uprzedzam że dalszy taki spam w tym temacie nie będzie tolerowany.
3) Tnij cytaty, o ile nie jest to w jakiś sposób uzasadnione w Twoim poście nie powinien znajdować się cytat z Twojego własnego posta.
Jak masz jakieś dalsze zastrzeżenia czy wątpliwości wyślij je proszę na formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 15:05, Karharot napisał:

> /cut/
1) Nie usunąłem niczyich postów i nie zamierzam tego robić.
2) Skoro inni udzielali Ci rad aby przenieść tego typu wypowiedzi na blog to powinieneś
ich posłuchać, ja już nie radzę tylko uprzedzam że dalszy taki spam w tym temacie nie
będzie tolerowany.
3) Tnij cytaty, o ile nie jest to w jakiś sposób uzasadnione w Twoim poście nie powinien
znajdować się cytat z Twojego własnego posta.
Jak masz jakieś dalsze zastrzeżenia czy wątpliwości wyślij je proszę na formularz.


Nikt mi takich rad nie udzielał, formularz weź wyluzuj co ty masz 49 lat szef firmy jesteś mod spoko, ale też chyba człowiek. To jakbyś usunął moje to bym napisał formularz o usunięcie wszystkich ich postów związanych z moimi jestem chamski trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 18:51, Alehor napisał:

Odnośnie dyskusji na temat nastek, którą odbyliśmy w tym wątku jakiś czas temu

Rozumiem i popieram przekaz "Dont f*ck with teenage girls :P" (choć w moim przypadku to ciężkie chyba że 18 lat to już nie nastka) tylko związku z filmikiem trochę nie rozumiem... Nie wiąż sie z nastką bo ci kogoś zabije? hmm... Mam filozoficzną rozkminkę normalnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się