gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2013 o 23:52, WizardHuntingWright napisał:

Kurde, te baby gadające w kółko o ciuchach są jak mityczne potworki - wszYscy słyszeli
o nich, niektórzy znają kogoś kto twierdzi ze widział, ale jakoś gdy dochodzi co do czego,
to jakoś ich nie widać :P. Zreszta, w czym jest lepsze gadanie o grach od gadania o ubraniach
:>?


Na polibudach jest takie stwierdzenie o ładnych dziewczynach :P
Ładne dziewczyny na politechnice są jak Yetti. Wszystcy o nich mówia, ale nikt ich nie widział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 23:56, KrwawaMary napisał:

Na polibudach jest takie stwierdzenie o ładnych dziewczynach :P
Ładne dziewczyny na politechnice są jak Yetti. Wszystcy o nich mówia, ale nikt ich nie
widział :P

U mnie takich nie brakuje, można by rzec że co druga...:>
Witamy na wydziale Architektury ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2013 o 23:56, KrwawaMary napisał:


Na polibudach jest takie stwierdzenie o ładnych dziewczynach :P
Ładne dziewczyny na politechnice są jak Yetti. Wszystcy o nich mówia, ale nikt ich nie
widział :P


coś w tym jest zwłaszcza na wydziałach informatycznych, jednak roczniki 92 i 93 są już obfite w dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnij. ;p Jeśli mówisz ogólnie o 93 - owszem. Jeśli 93 informatyka - y, nie. U nas na prawie 250 osób dziewczyn jest chyba 9. Naprawdę ładne są ze 3, ale i reszta niebrzydka. Co z tego, jak na każdą przypada 26 facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 01:31, JayL napisał:

Wyjaśnij. ;p Jeśli mówisz ogólnie o 93 - owszem. Jeśli 93 informatyka - y, nie. U nas
na prawie 250 osób dziewczyn jest chyba 9. Naprawdę ładne są ze 3, ale i reszta niebrzydka.
Co z tego, jak na każdą przypada 26 facetów...

no właśnie ja jestem rocznik 91 ilość dziewczyn była chyba z 10 na 250, rok 92 dziewczyn 50!, 93 ~100, więc jest różnica, ETI PG ;) i nie wspomnę o kierunku inżynieria biomedyczna gdzie są same dziewczyny ;) więc na wydziale w końcu współczynnik feminizacji dąży do 0.5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 23:18, KrwawaMary napisał:


> W koncu...trafilas w sedno! ;D
>

A wiesz jak niezwykle trudno było mi wymyślić tą pierdołę? o_O


Nie wiem, ja sie tylko drocze :) Ale jak sama widzisz Panowie tutaj potwierdzaja ze kobiety tak robia. Moze nigdy nie bylas jeszcze tak zakochana ze chcialas aby ktos wiedzial wszystko o Tobie i o wszystkich ktorzy Cie otaczaja, a moze jestes naprawde inna. Tak czy inaczej milo bylo ''pogadac'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ja jestem rocznik ''90 i jak byłam na transporcie pierwszy raz przed urlopem dziekańskim to było może nas 10 dziewczyn na ponad 100osób. A jak już poszłam drugi raz to nagle było ich ze 30 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 09:12, KrwawaMary napisał:

/ciach/

Ja jestem rocznik ''90 i jak byłam na transporcie pierwszy raz przed urlopem dziekańskim
to było może nas 10 dziewczyn na ponad 100osób. A jak już poszłam drugi raz to nagle
było ich ze 30 xD

to jest właśnie promowanie kierunków technicznych wśród kobiet ;), zresztą to właśnie dziewczyny są dokładniejsze i mają lepsze wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 00:16, kindziukxxx napisał:

coś w tym jest zwłaszcza na wydziałach informatycznych, jednak roczniki 92 i 93 są już
obfite w dziewczyny :)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

Nie. Nie na informatyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2013 o 12:11, Henrar napisał:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

Nie. Nie na informatyce.

na informatyce, na elektronice i telekomunikacji, najwyższą średnią (rocznik 91) ma dziewczyna i to mimo wielkiej przewagi samców one mają numery 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 12:15, kindziukxxx napisał:

na informatyce, na elektronice i telekomunikacji, najwyższą średnią (rocznik 91) ma dziewczyna
i to mimo wielkiej przewagi samców one mają numery 1 :)


Inna sprawa że średnia tak naprawdę niczego nie pokazuje - u mnie najzdolniejsi ludzie lecą na trójach i poprawkach poprawek, bo mają ciekawsze rzeczy do roboty niż kucie na egzamin z teorii sygnałów. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 15:26, rob006 napisał:

> na informatyce, na elektronice i telekomunikacji, najwyższą średnią (rocznik 91)
ma dziewczyna
> i to mimo wielkiej przewagi samców one mają numery 1 :)

Inna sprawa że średnia tak naprawdę niczego nie pokazuje - u mnie najzdolniejsi ludzie
lecą na trójach i poprawkach poprawek, bo mają ciekawsze rzeczy do roboty niż kucie na
egzamin z teorii sygnałów. :]

O to! O to! Nie uważam się za najzdolniejszego, ale u mnie takie łomy - kujony już wszystko poczyściły. Ludzie bez zainteresowań, pasji i celów, kujący się nawet nie wiedząc co to, po co i dlaczego. Byle się nauczyć, byle zdać. Ja tak nie umiem pamięciowo, raczej wszystko robię "ze zrozumienia" i nie chce mi się biegać za wykładowcami, żeby mi zaliczyli co łaska bo to dla mnie żenujące...

Tak więc siedzę na poprawkach. Co poprawię to rozumiem w 100% w przeciwieństwie do tych geniuszy co już wszystko pozaliczali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 15:26, rob006 napisał:

> na informatyce, na elektronice i telekomunikacji, najwyższą średnią (rocznik 91)
ma dziewczyna
> i to mimo wielkiej przewagi samców one mają numery 1 :)

Inna sprawa że średnia tak naprawdę niczego nie pokazuje - u mnie najzdolniejsi ludzie
lecą na trójach i poprawkach poprawek, bo mają ciekawsze rzeczy do roboty niż kucie na
egzamin z teorii sygnałów. :]

to jest prawda że Ci bardziej zaradni olewają to co jest zapychaczami a takich jest baaardzo wiele, jednak jeżeli idzie o średnią to są lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to że nas informatyków jest tylu kiedyś mnie pocieszało... teraz już nie, i tak nic z tego nie wynika. ;p

A co do tego jak która płeć się nie wypowiem. W mojej grupie dziewczyna jest jedna i jest kujonką, zainteresowania chyba faktycznie ma dosyć ubogie, ale nie chcę oceniać. Choć w stereotyp raczej się wpisuje. Inna sprawa, że zbyt duża ilość zainteresowań też wcale nie pomaga, bo przy nawale zajęć ciężko się skupić na nauce. Ciężko się do niej zebrać w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że wróce do tematu tego że dziewczyny okrążają temat. Faceci też nie są lepsi.
Przykład z życia wzięty. Wypowiedź mojego ojca pół godziny temu. Mówił do szwagra z innego miasta o ludziach z naszego miasta i nie wiem po jakiego przedłużał wypowiedź zastanawiając się jak kto mniał na nazwisko i czy na pewno tak, skoro szwagier i tak nie wie o kogo chodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 17:32, KrwawaMary napisał:

Wybaczcie, że wróce do tematu tego że dziewczyny okrążają temat. Faceci też nie są lepsi.

Przykład z życia wzięty. Wypowiedź mojego ojca pół godziny temu. Mówił do szwagra z innego
miasta o ludziach z naszego miasta i nie wiem po jakiego przedłużał wypowiedź zastanawiając
się jak kto mniał na nazwisko i czy na pewno tak, skoro szwagier i tak nie wie o kogo
chodzi xD

ja osobiście znam chłopaka, który przez bite pół godziny opowiadał mi historię, którą ja byłbym w stanie streścić do czterech minut zachowując wszystkie punkty fabularne. więc ten stereotyp akurat się nie do końca sprawdza. chociaż ja osobiście jestem wybitnie to-the-point, ze skłonnością do gadania monologowych głupot po alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica między leceniem na około z nieistotnymi szczegółami, a przechodzeniem od razu do, szczegółowych właśnie, konkretów. Tego drugiego niestety większość kobiet nie potrafi (ta wiem o ja gUpi szowinista...) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się