gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

A może dana osoba przypadkowo zrobiła błąd nie zauważając lub jest dysortograłem to nie uszanujesz tego i będziesz się z takiej osoby śmiał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku to nie jest przypadek ;) Wogule?!
Jak ktoś ma dysortografię - niech przepuszcza tekst przez sprawdzanie pisowni w Wordzie ;) Zresztą, bez spiny - mój post nie miał być obraźliwy, co najwyżej miał zwrócić Twoją uwagę na problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 19:09, pawbuk napisał:

Oj tam, nie ma co się przejmować :) Widać są osoby, którym nienawiść do innych przesłania
wszystkie pozostałe rzeczy - należy im jedynie współczuć :)

To nie jest nienawiść. Po prostu zaznaczyłem, że to jest święto dla osób z chromosem płci XX, anie XY.
Z biologicznego i prawnego punktu widzenia stwierdziłem po prostu oczywistość.

W każdym bądź razie w związku z tym, że jest to święto kobiet to warto pomyśleć o ich prawach. Żeby miały lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 13:58, qwerty5712 napisał:

W szczególności dla pani Angeli Merkel i zmarłej cesarzowej Katarzynie.
Za wyjątkiem pana posła Grodzkiego, żeby być kobieta trzeba czegoś więcej..


To mogłeś sobie oszczędzić... Degrad -2 ten post, e tak to ujmę nie jest smaczny a wręcz obraźliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 21:09, Isildur napisał:

To mogłeś sobie oszczędzić... Degrad -2 ten post, e tak to ujmę nie jest smaczny
a wręcz obraźliwy...


Obraźliwe byłoby gdybym kobietę nazwał facetem. Nazwanie faceta facetem nie jest obraźliwe.
Zmiana płci nie jest dozwolona w Polskim prawie. Także mam prawo zwracać się do niego per pan.
W każdym sądzie bym, to wygrał, że nazywam pana Grodzkiego per pan. Jest to także osoba publiczna więc musi się z tym liczyć.

Gdyby zmienić prawo i formalnie byłaby dokonana zmiana płci, to wtedy ten post byłby obraźliwy.
Więcej nie będę komentował tej kwestii w tym temacie. Dla mnie obraźliwym jest nazywanie pana Grodzkiego panią. I jest to zasadne z puntu prawa, ale nie widzę degradów za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 21:55, qwerty5712 napisał:

Obraźliwe byłoby gdybym kobietę nazwał facetem. Nazwanie faceta facetem nie jest obraźliwe.
Zmiana płci nie jest dozwolona w Polskim prawie. Także mam prawo zwracać się do niego
per pan.
W każdym sądzie bym, to wygrał, że nazywam pana Grodzkiego per pan. Jest to także osoba
publiczna więc musi się z tym liczyć.

Gdyby zmienić prawo i formalnie byłaby dokonana zmiana płci, to wtedy ten post byłby
obraźliwy.
Więcej nie będę komentował tej kwestii w tym temacie. Dla mnie obraźliwym jest nazywanie
pana Grodzkiego panią. I jest to zasadne z puntu prawa, ale nie widzę degradów za to.

Sprawdziłem w 2010 niby zakończył się proces zmiany płci. Więc prawnie masz racje.
Z punktu prawnego przepraszam, bo nie wiedziałem.
Z punktu wartości katolickich oraz biologicznych dla mnie nadal jest mężczyzną.
W każdym razie, żeby być zgodnym z prawem, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 22:07, qwerty5712 napisał:

Z punktu wartości katolickich oraz biologicznych dla mnie nadal jest mężczyzną.

Sam napisałeś w jednym z innych wątków:
"Islam, to jest zagrożenie. Moim zdaniem dobrze, że nie robi wyjątków(zaznaczę wyjątków, a nie dyskryminowania) dla mniejszości. Żyjemy w tym samym państwie przestrzegamy tych samych reguł."

"Jeśli do kogoś idę w odwiedziny, to przestrzegam zasad. Jeśli odwiedzam kogoś, kto nie lubi papierosów, to nie palę u niego w chałupie."

Nie wszystkich tutaj, na forum które nie ma wytycznych dotyczących wiary, muszą obchodzić wartości chrześcijańskie, więc postaraj się unikać ubliżania jakimkolwiek osobom tylko ze względu na to, że Twoja religia twierdzi, że coś tam jest niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 22:33, Zabujca_Smokuf napisał:

Nie wszystkich tutaj, na forum które nie ma wytycznych dotyczących wiary, muszą obchodzić
wartości chrześcijańskie, więc postaraj się unikać ubliżania jakimkolwiek osobom tylko
ze względu na to, że Twoja religia twierdzi, że coś tam jest niedopuszczalne.

>
Prawda. Masz całkowitą rację wyszedłem na hipokrytę z wartościami chrześjańskimi.

Jednak argument z biologią jest cały czas słuszny.
Chodzi o to, że Nauka > wiary. Możesz wierzyć, ze 2+2 = 5, ale tak nie jest.
Jeśli wiem, że 2+2 to 4, to nie będę twierdził, ze jest to 5.
Jeśli mam uzasadnienia naukowe do tego by twierdzić, że 2+2=4, to będę tak twierdził.

Każdy wie kto to jest Giordano Bruno. Niezależnie od tego co uważał kościół i tak później Kopernik wykazał, że miał rację. Dlatego jeśli mam racjonalne naukowe uzasadnienie, to bronię tych wartości.
Jeśli nie miałbym takiego uzasadnienia, tylko wierzył w to zgadzam się jest to obraźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 12:58, KannX napisał:

jakaś super kontaktowa panna, ale nie będzie
się chciała kochać

Jak dla mnie ideał. *_*

@up/down/wherever
A to był taki sympatyczny wątek. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 08.03.2014 o 22:33, Zabujca_Smokuf napisał:

Nie wszystkich tutaj, na forum które nie ma wytycznych dotyczących wiary, muszą obchodzić
wartości chrześcijańskie, więc postaraj się unikać ubliżania jakimkolwiek osobom tylko
ze względu na to, że Twoja religia twierdzi, że coś tam jest niedopuszczalne.

No wiesz 95% Polaków deklaruje, że jest chrześcijanami. Polska jest krajem chrześcijańskim(tak przynajmniej się mówi), więc ze statystyki można bezpiecznie założyć, że(może nie wszystkich, ale większość) obchodzą one. Na marginesie, nie trzeba być chrześcijaninem by wiedzieć, że kwadratowy klocek wkłada się w kwadratowy otwór, niektórzy próbują inaczej i stąd mamy te ''dziwactwa''(mam na myśli zachowanie). Jak już nie wierzymy w nic, czy tam w makaronową kałamarnice to i tak mamy chyba na tyle rozumu by wiedzieć jak Bóg/Natura/Odyn/Zeus/czy-kto-tam stworzył człowieka. Kobieta to kobieta, mężczyzna to mężczyzna tak się urodził? trudno. Jeśli w głowie coś innego się ma niż w spodniach to trzeba leczyć. Z waszą tolerancją za chwile dojdziemy do wypuszczania pedofilów, bo przecież to ''jego natura'', nie jego wina, czarny człowiek może ''jeździć'' po białym, ale biały po czarnym już nie, rasizm przecież to. Obawiam się, że jeśli tak dalej pójdzie, w przypadku moich dzieci, najdalej wnuków, trzeba będzie sądowej zgody na związki heteroseksualne.
Trochę odszedłem od tematu, ale mam dość wszędobylskiej błazenady. Chorych się leczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pedofilem się człowiek nie rodzi, jak już ktoś chce wywoływać jakąś akcję ''antyhomo'' to niech chociaż postara się to sensownie argumentować. I przenieść się do właściwego wątku ale to tak swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 22:54, Tyler_D napisał:

Pedofilem się człowiek nie rodzi, jak już ktoś chce wywoływać jakąś akcję ''antyhomo''
to niech chociaż postara się to sensownie argumentować. I przenieść się do właściwego
wątku ale to tak swoją drogą.

A przepraszam, gejem się rodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5374&u=12734

Tu jest stosowny wątek, proponuję się przenieść.

Tak, wg mnie tak właśnie jest. A jak ty uważasz inaczej to słucham - przedstaw mi swoją teorię jak można się ''zarazić'' homoseksualizmem. Bo to imho podobna brednia jak tekst Cejrowskiego że homoseksualizm to uzależnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 23:02, Tyler_D napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5374&u=12734

Tu jest stosowny wątek, proponuję się przenieść.

Tak, wg mnie tak właśnie jest. A jak ty uważasz inaczej to słucham - przedstaw mi swoją
teorię jak można się ''zarazić'' homoseksualizmem. Bo to imho podobna brednia jak tekst
Cejrowskiego że homoseksualizm to uzależnienie.


a ja mysle, ze racja jest po obu stronach, a przynajmniej część. na pewno większość homoseksualistów takimi się rodzi (ich mózgi mają odmienną anatomię - to jest fakt). Mimo wszystko uważam, że istnieje homoseksualizm "nabyty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz żeby wnieść świeżość do wątku napiszę coś od siebie :)

Owszem gejem można sie urodzić, ale pedofilem już nie. Pedofilia to zaawansowana forma niedojrzałości emocjonalnej i psychicznej, dzięki której ''chory'' upatruje miłości u osób młodych. Dalej nie piszę, bo sobie wyszukacie w google.

A jutro idę na koncert z panną, której otwarcie powiedziałem, że lubię BDSM. Ona lubi dużo pić na koncertach, więc może być fajnie :)

Pozdrawiam. Bądźcie TRUE, albo nawet TRV!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 12:10, KannX napisał:

A jutro idę na koncert z panną, której otwarcie powiedziałem, że lubię BDSM. Ona lubi
dużo pić na koncertach, więc może być fajnie :)
Pozdrawiam. Bądźcie TRUE, albo nawet TRV!!

Zapowiada się upojna chłosta, może nawet na jakimś krzyżu i to by było TRVE.
To kwestia dopasowania. 90% ludzi mawia, że chciałoby słyszeć wyłącznie prawdę bez względu na to jaka trudna by ona była do przyjęcia. Wiele osób mówiąc, że chce szczerości tak na prawdę kłamię (może nieświadomie). Nie zawsze chcemy szczerości i bycie TRUE nie zawsze popłaci :)
Owocnego koncertu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż obyło się bez chłosty, ale w pewnym momencie... ugryzła mnie w ramię, więc dziewczyna dobrze rokuje :D Na koncercie było świetnie, nawaliliśmy się i było bardzo wesoło. Pogo również dobre, już drugi dzień mnie wszystko boli. Dobra dziewczyna to taka, z którą można się porządnie nawalić i się z niczym nie hamować.

Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 12:20, Chlorofil napisał:

Jest ktoś w stanie polecić stronę gdzie można poznać ludzi, a może coś więcej ?

Jest wiele portali społecznościowych z nastawieniem na randkowanie. Z popularniejszych, to chyba: Sympatia.pl czy eDarling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się