gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2014 o 20:55, zerohunter napisał:

pytam czy to jej brata laptop, a ona że nie ma rodzeństwa, więc że tak powiem przypuszczam
atak DDoS na jej serwery xD

Tylko pamiętaj, że ich firewalle jak się wyłączają to na 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 16:36, SurgeonOfDeath napisał:

Druga rzecz odmowa seksu często oznacza, że ma kogoś na boku.


Albo, że bierze tabletki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może i głupie ale chciałbym sie zapytać co kupić dziewczynie na urodziny ?:) Nie chce sie spalić a chce żeby sie też jej spodobało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 14:55, maziiii napisał:

Mam pytanie może i głupie ale chciałbym sie zapytać co kupić dziewczynie na urodziny
?:) Nie chce sie spalić a chce żeby sie też jej spodobało .


Swojej dziewczynie, czy dziewczynie ogólnie? Wiesz co lubi, czy się czymś bardzo interesuje? Czy może byłeś z nią na zakupach i powiedziała coś w stylu "ale czadowa bluzka!"? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mojej mojej dziewczynie :D. W tym problem że na zakupach z nią nie byłem ubrania odpadają ,myślałem może jakieś perfumy Calvin Klein np czekoladki coś w tym stylu i bukiet róż ? Wiem ze lubi simsy haha ale to jej chyba brat kupi więc też odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 15:07, maziiii napisał:

No mojej mojej dziewczynie :D. W tym problem że na zakupach z nią nie byłem ubrania odpadają
,myślałem może jakieś perfumy Calvin Klein np czekoladki coś w tym stylu i bukiet róż
? Wiem ze lubi simsy haha ale to jej chyba brat kupi więc też odpada :P


Czekoladki i róże to dość oklepany pomysł, warto być w tym przypadku oryginalnym :) Warto nawet na większe okazje dużo wcześniej już coś wymyślać, notować pomysły, żeby wyszło coś czadowego.
Najfajniej byłoby gdybyś zrobił coś samodzielnie - np macie zdjęcie z jakiś wspólnych wakacji? Sam zrób ramkę na zdjęcie, pomaluj ją, doklej muszelki np czy coś w ten deseń. Albo wiesz, że coś lubi konkretnego, może jakiś film, serial, kreskówkę - zrób jej np kubek z własnym nadrukiem, jeśli masz jakieś umiejętności graficzne spersonalizuj to jakoś dodając własną wiadomość. Zrób kolaż, album ze zdjęciami, może jakąś bransoletkę. Poszukaj może jakiejś fajnej własnoręcznie robionej biżuterii czy dodatkach do ubrań (dziewczyny kochają wszelkie łańcuszki, nasyjniki itp).
Jeśli słodycze, to wysil się trochę i kup jakieś zagraniczne, np amerykańskie czy japońskie, takich co u nas się łatwo nie kupi.
Pomysłów jest mnóstwo, wystarczy chwilę nad tym się zastanowić :) W tym co pisałem wyżej jest sporo pomysłów, które sam wykorzystałem i świetnie się udawały. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej słuchaj jej, moja mi sama dawała podpowiedzi "o to bym chciała dostać kiedyś, o to jest super podoba mi się to" i często chodzić z nią na zakupy, do sklepów a sam dostaniesz masę podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 14:55, maziiii napisał:

Mam pytanie może i głupie ale chciałbym sie zapytać co kupić dziewczynie na urodziny
?:) Nie chce sie spalić a chce żeby sie też jej spodobało .

Ja swoją na urodziny zabrałem do teatru. Do tego wypad do restauracji po drodze .Była zachwycona.
Pytanie czy Twoja lubi takie rzeczy i czy wiesz na co można by z nią ewentualnie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy ktoś ma/miał coś takiego, że spodobała mu się dziewczyna, coś tam próbował, ale skończyło się na friendzone, a mimo wszystko nie może przestać o niej myśleć?
Rok temu poznałem dziewczynę w pracy. Wszystko spoko, fajnie, spotykaliśmy się do czasu, aż dałem jej jasno do zrozumienia, że chciałbym z nią być. Ona odpowiedziała standardowe "lubię cię jak przyjaciela" i...no właśnie. Mimo że już rok minął, nie mogę przestać o niej myśleć. Wiem, że powinienem już dawno dać sobie spokój, ale nie mogę i zaczynam już przez to wariować, w negatywnym słowa tego znaczeniu. Spotykać się z nią chcąc nie chcąc muszę, bo razem pracujemy i mamy wspólnych znajomych co nie ułatwia mi zadania, żeby o niej zapomnieć. Było już tak, że inna dziewczyna się do mnie przystawiała a ja ją olałem bo myślałem o tamtej. Głównie ciekawi mnie czy ktoś oprócz mnie też tak miał, bo wiem, że raczej żaden z was mi nie jest w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2014 o 03:03, Bambadil napisał:

"lubię cię jak przyjaciela" i...no właśnie. Mimo że już rok minął, nie mogę przestać

I tak duży sukces, że powiedziała ci prawdę. Gorzej jak ignorują albo inne jeszcze takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobną sytuację miał chyba każdy lub prawie każdy. Jednej uniwersalnej metody nie ma w zasadzie. Można spotykać się z innymi dziewczynami [ tak, wiem, pisałeś o tym ... ], można znaleźć sobie jakieś zajęcie ''hobbystyczne'', można zająć się czymkolwiek co zajmuje czas [ a im bardziej zajmuje czas i myśli tym łatwiej przestać myśleć o swoich ''niedoszłych byłych'' ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 03:03, Bambadil napisał:

A ja mam takie pytanie. Czy ktoś ma/miał coś takiego, że spodobała mu się dziewczyna,
coś tam próbował, ale skończyło się na friendzone, a mimo wszystko nie może przestać
o niej myśleć?

tak przeżywało się to nie raz, co ci powiem z każdym kolejnym razem będzie coraz prościej, a jedynym lekarstwem jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej jest po zerwaniu. Zacząłem wychodzić, poznawać nowe kobiety. Wypisałem sobie wszystkie rzeczy, które potwierdzają że nie chcę z nią być. Najbardziej boli mnie to jak sobie pomyślę, że może być z innym... i chyba tylko to. Jeszcze po zerwaniu mnie zrobiła raz w wała więc nie żałuję takiej osoby, żyję dalej. Mam mocny impuls do zmiany i pracy nad sobą i chyba o to chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie!
Ale ja zacząłem poznawać już inne, to super uczucie zacząć z kimś od nowa.
Na pożegnanie spotkałem się z nią żeby jej oddać jej namiot i mówię "sytuacja między nami jest jasna i..." -nie tłumacz się, już mam kogoś i jestem z kimś szczęśliwa" -"O to tak jak ja", po czym sama mnie przytuliła i odchodzę do samochodu "Zaraz. Masz już kogoś? -Tak -To szybko -To tak jak Ty. -No tak (widziałem że ją zamurowało) -No widzisz jest 1:1 ;) Naprawdę, czuję smutek ale to nie jest racjonalny smutek, logicznie rzecz biorąc nic mnie przy niej nie trzymało, nie chciałem żeby tak moje życie wyglądało. Byłem na imprezie i poznałem nowe fajne kobiety.
Zaraz po naszym spotkaniu wstawiła na fejsa piosenkę Years & Years - Real i cytat:
"oh I think that if I have been enough for you
I''d be better, would I be good?"

Zawsze wstawiała zgodnie ze swoim stanem mentalnym, więc mam przeczucie, że wtedy blefowała, ale to nie jest ważne. To był super rozdział, duży impuls do zmiany i jest mi z tym świetnie. Nie bójcie się zmian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze pamiętaj, jeżeli okazało się że to ty nie byłeś winny w takim wypadku nie ma co się zamartwiać trzeba tylko iść dalej. Sam niedawno przeszedłem przez piekło, jednak uświadomienie sobie tego że nie ma winy po mojej stronie odjęła wszystko jakby to nie istniało.


Obecnie sam jestem zadziwiony że mogę być dalej atrakcyjny dla dziewczyn, czasami ze znajomymi pójdziemy do klubu po pracy na jakieś karaoke i często sie zdarza że dziewczyny same podchodzą i się przedstawiają i dosiadają, a co mnie najbardziej dziwi (bo nie potrafię śpiewać) abym coś zaśpiewał :P,
Życie idzie do przodu nie ma czasu aby siedzieć i się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, a co mnie śmieszy że ona robi wszystko żebym zobaczył że ma kogoś. Zrobiła dokładnie mi to samo co jej były jej zrobił. Ale takimi kobietami nie ma się co przejmować, oszukała mnie wcześniej z gościem co go zapraszała na noc, z sylwestrem, całowała się z innym i powiedziała że ktoś jej coś dosypał do drinka, a ona nie pamięta i go odrazu odepchnęła, ciągle narzekanie, czepianie się. A tutaj codziennie mnie spotyka coś fajnego, czuję że żyję, wyłączyłem obserwowanie jej i jej znajomych żebym nie widział co się tam dzieje, żeby nie ruszało i spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel (jako ostatni z naszej paczki :) chce się w końcu zaręczyć. Jest jednak pewien problem. Nie zna rozmiaru pierścionka swojej wybranki, gdyż ona dotąd żadnego nie nosiła :/ Macie jakieś pomysły, jak się tego dyskretnie dowiedzieć?

Zasugerowałem mu, że jeżeli ona ma twardy sen, to może wówczas taką akcję z mierzeniem przeprowadzić - tylko, że... zawsze może się obudzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się