gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2015 o 19:27, Zekzt napisał:

Konto tak bogate, że leci degrad -2 za słownictwo.

Ale zachowujmy się jak dorośli proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję "dorosłych" znajomych prezentujących taki poziom słownictwa i kultury osobistej. Ale zgodzę się - zachowujcie się jak dorośli [przynajmniej mentalnie] ludzie - nie będzie potrzeby was degradować i banować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2015 o 00:07, Zekzt napisał:

Współczuję "dorosłych" znajomych prezentujących taki poziom słownictwa i kultury osobistej.
Ale zgodzę się - zachowujcie się jak dorośli [przynajmniej mentalnie] ludzie - nie będzie
potrzeby was degradować i banować.

Miałem na myśli tylko i wyłącznie twój post., nie rozwijajmy tego do tego kto ma jakich znajomych.
Płciowanie, nie ważne pod jakim synonimem nie jest obraźliwe. Już w podstawówce mówili mi że nie ma z czego sie śmiać a tu na forum rozdają kary za samą nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, obiecuję poprawę. Od dzisiaj będę używał słowa "spółkować", "akt cielesny", "miłość fizyczna" :) Na wczorajszym koncercie postanowiłem umówić się w koleżanką wyżej wspomnianej przyjaciółki. Jest ładna i wydaje się być fajna. Teraz jak ja spotkam to spróbuję wcielić słowa w czyn :)

A jak drodzy Panowie nie macie co robić w wakacje, to polecam chodzić na basen. Piękne i naturalne mięśnie się robią. A najlepiej jeździć na ww. na rowerze. Tylko koniecznie przypinajcie rower blokadą pod basenem, żeby nie robić z wyprawy triatlonu :)

A z tym degradem, to ja bym dał maksymalnie -1, wszak tylko jedno brzydkie słowo było użyte :)

EDIT: O fajnie, przyjaciółka się nie gniewa mimo że się strasznie wczoraj schlałem :) Teraz rzadko chodzę na jakiekolwiek imprezy i mi alkohol strasznie trzepie bańkę.

EDIT 2: Obejrzałem przedwczoraj Magic Mike'a i docelowo będę wyglądał jak on :D Muszę chodzić na basen codziennie. Taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2015 o 12:18, KannX napisał:

EDIT: O fajnie, przyjaciółka się nie gniewa mimo że się strasznie wczoraj schlałem :)

upiłem, schlanie to demoralizujące słowo którego młodzież na gram.pl czytać nie powinna ;)

Basen i rower najlepsze połączenie, potwierdzam. Osobiście nie czuję pędu na siłownię, ale basen czy rower biorę w ciemno. Basen szczególnie ma ten plus że czasem ładne panie w tych kostiumach kąpielowych się pluskają, a w dodatku widać czy to natura dała urodę czy tapeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na twoim koncie jest taka historia degradów, że jedyną karą jaka ci została był by ban. Dałem ci kolejny bonusowy degrad tym -2. Możesz się odwołać do chłopaków - pewnie z entuzjazmem skorygują moją karę do perm banana ;-)

Kolegom od głupich dopisków polecam lekturę regulaminu na jaki się godzili rejestrując konta. Przestał pasować ? Napisz pm z prośbą o bana i przenieś się na inne forum. Droga wolna, nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2015 o 00:37, Budo napisał:


Kannx i jego przygody na forum i poza forum :)


Ech, niektórzy nie potrafią docenić uroku KannXa, kiedy po kolejnym nudnym dniu wraca się do domu i można poczytać przygody Człowieka z Gitarą (legendarne zdjęcie K.). Do tej pory mam na dysku kopie większości jego wpisów na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2015 o 19:36, McFlash napisał:

Ech, niektórzy nie potrafią docenić uroku KannXa, kiedy po kolejnym nudnym dniu wraca
się do domu i można poczytać przygody Człowieka z Gitarą (legendarne zdjęcie K.). Do
tej pory mam na dysku kopie większości jego wpisów na gramsajcie.


Dobrze, że nie masz kopii zdjęcia... prawda? ;)

Kannx---> kobieta, która się nie gniewa, jak się narąbiesz to prawdziwy skarb. A jeszcze lepiej jak pije z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2015 o 20:43, Budo napisał:

Kannx---> kobieta, która się nie gniewa, jak się narąbiesz to prawdziwy skarb. A jeszcze
lepiej jak pije z tobą.


I jeszcze ona ma mocniejszą głowę ode mnie :) Jest świetna, wyjątkowo fajna osoba.

A na słynnym zdjęciu przecież nic nie widać ;) A swego czasu dostałem degrada -2 za wpis na gramsajcie (od Walgierza bodajże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2015 o 20:43, Budo napisał:

Dobrze, że nie masz kopii zdjęcia... prawda? ;)


Gdzieś chyba mam, ale w osobnym folderze z czasów większej aktywności na gramie.

KannX
Nie wiem gdzie znalazłeś dziewczynę z głową mocniejszą od Twojej, ale to musiało być naprawdę dziwne miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2015 o 22:34, McFlash napisał:

KannX
Nie wiem gdzie znalazłeś dziewczynę z głową mocniejszą od Twojej, ale to musiało być
naprawdę dziwne miejsce :D


Na koncercie Fleshgod Apocalypse :) Było epicko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie domenę, wynajmij hosting, załóż normalnego bloga i tam opisuj swoje przeżycia - zamiast dostawać tutaj degrady będziesz jeszcze zarabiał na reklamach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 21 lat, ona 18. Pierwszy raz się spotykam z tak młodą dziewczyną (i sie zdziwiłem jak sie dowiedziałem o jej wieku wygląda na 20 kilka). Jest po kilku związkach. W skrócie to sama wyszła z propozycją spotkania gdy się spotkaliśmy przy okazji współpracy "biznesowej", więc potem się z nią umówiłem. Nie skromnie mówiąc jestem coraz bardziej popularną osobą i wiem, że zwłaszcza młode laski lecą na to (tzn ludzie podchodzą sobie robić ze mną zdjęcia blalbalba) pierwsze spotkanie super, pierwsze co mi powiedziała to to że zerwała z chłopakiem i jest szczęśliwa, komplementy mi kładła cały czas a po spotkaniach wysyłała podziękowania, sama wychodzia z dotykiem, na drugim spotkaniu się całowaliśmy, ale gdy chciałem iść bardziej to nie pozwalała zabierała rękę itd. i od tego momentu zaczęła się strasnzie droczyć ze mną i udawać niedostępną. Zapoznała mnie ze swoim rodzeństwem, mówiła że bardzo chce nawet ze swoją matką się zapoznać, ale wkurzały mnie te jej testy ciągle i takie niedojrzałe droczenie się. Wkońcu poszliśmy sami na imprezę, tam coś zażartowałem i mi pokazała "fuck you" myślałem, że wyjdę z siebie, coś jeszcze powiedziała mówię "Idę, idziesz ze mną? Ona: Jak mnie podniesiesz" no to sobie poszedłem a ona została i mówi że moze sobie znajdzie towarzysza. Potem chciała żebym jej kupił kolejkę gdy piłem z kolegą, powiedziałem że jeśli mnie przeprosi i ładnie pocałuje to może. Po jakimś czasie przyszedł jej kolega, poleciała do niego uradowana, mnie miała w dupie przez długi czas powiedziała że niby poszła zapalić. Wkońcu się wkurzyłem i powiedziałem jej że o mnie nie dba i idę stąd, ona ok buziak w policzek i papa. Potem pisała na drugi dzień a ja się nie odzwyałem i tak aż do niedzieli, gdy jej napisałem że mnie wkurzyło jej zachowanie nie lubie kobiet które sie ze mna umawiają i spedzają czas z kimś innym a ta sie zaczęła głupio tłumaczyć, że tylko na papierosa wyszła. Potem mi pisze, że czuje zazdrość bo moje fanki mi wysyłają cycki z moim imieniem (a ja wstawiam takie zdjęcia na grupę na fb jeśi mi jakiś fan/fanka wyśle) no i trochę była uległa zaczęła coś tam mówić mój kocie, a wczoraj znów zaczęła odpieprzać byłem na siłowni i ta mi wysyła snapa ze zdjęciem umięśnionego faceta i coś w stylu "wow <3" to ja zrobiłem zdjęcie jakiejś ładnej pupci która stała naprzeciw mnie i rozmawiała z facetem i podpisuję mrrr, ona na to że nie jest zazdrosna, a ja to dobrze bo nie lubie zazdrosnych kobiet, następnie ona że nie lubi facetów którzy się jarają innymi, chwilę myślę co jej odpisać i patrzę że na tym zdjęciu była pupcia a przed nią nogi faceta więc piszę "Ej, ale ten facet miał naprawdę fajne nogi" na co ona mi odesłała zdjęcie z rozmowy z jakimś gościem do którego pisze coś w stylu "jesteś mój nikt mi Cię nie zabierze blablaba" a on że w razie czego to się podzieli. Wysłała mi to z podpisem "nieważne" nic jej nie odpisałem. Freak czy co? Laska próbuje wzbudzać we mnie zazdrość, kontrolować mnie, naciągać zeby tutaj pójść to tam, wkurzyła mnie fackerem, ale z drugiej strony przez to P&P czyli to odpychanie i przyciąganie strasznie mnie jara i chciałbym z nią coś więcej zdziałać. Co o niej myślicie i co myślicie o całej sytuacji? Co byście zrobili na moim miejscu?
Aha... poprzedni faceci ją zdradzali, jeden był jakiś psychiczny, podejrzewam że w rodzinie też ma coś nie fajnie bo nie chce mi powiedzieć z jakiego powodu się przeprowadziła w inne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale z opisu wygląda to na strasznie gówniarski związek.
W pewnym sensie dobrze się dobraliście, bo oboje lubicie ze sobą pogrywać, tworzyć gry pozorów i wymyślać sztuczne zachowania. Ta huśtawka emocji działa pewnie na nią w równej mierze co na Ciebie, bo podobieństwa się przyciągają, ale o zrozumieniu lub spokoju w tej relacji możesz zapomnieć.

Swoją drogą, czym się zajmujesz, że taki z Ciebie celebryta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 15:59, Jcl napisał:

Ja mam 21 lat, ona 18. Pierwszy raz się spotykam z tak młodą dziewczyną

A wcześniej to jak było ? maksymalnie rok młodsza a może kręciły cie starsze ?

Czytam to i oczom nie wierze jakie "problemy" ma ta dzisiejsza młodzież... z "pozoru dorośli ludzie" a czytając twój post wynika jakbyście mieli po maks 13-15 lat [przeżywając szczeniacką miłość] w dodatku przekamarzając się niczym w piaskownicy.... serio.... =.=
Ona mi rozwaliła babkę z piasku to ja ją uderzę moją łopatką w główkę.... ona w odwecie sypnie we mnie piaskiem w twarz to ja jej posypie więcej w dodatku tłukąc ją moimi rączkami aż zacznie płakać.... tak to wygląda.
Nie wróżę temu wielkiej przyszłości... Najlepiej będzie jak zakończysz to pierwszy i dasz sobie na luz. Ukróć to jak najszybciej. Chyba że takie rzeczy cie kręcą i lubisz znajdować się w takich sytuacjach... ;-) Albo rzeczywiście ci na niej zależy i coś do niej czujesz / zaczynasz czuć =)

Jaracz też dobrze podsumował... W sumie to skoro takiś niby "znany" to zapewne masz wielkie grono znajomych.... aaaaaaa chyba że to tylko "niedzielni" znajomi którzy nic nie znaczą i w niczym nie pomogą hę ? Udało ci się wśród tej rzeszy odszukać prawdziwego przyjaciela/przyjaciółkę z którą byś o tym porozmawiał w realu tak całkiem poważnie??. Bo wydaje mi się że nie, skoro po raz kolejny szukasz pomocy po drugiej stronie monitora.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2015 o 16:36, Braveheart napisał:

Czytam to i oczom nie wierze jakie "problemy" ma ta dzisiejsza młodzież... z "pozoru
dorośli ludzie" a czytając twój post wynika jakbyście mieli po maks 13-15 lat [przeżywając
szczeniacką miłość] w dodatku przekamarzając się niczym w piaskownicy.... serio....


Nie no sam początek troche jakby miał ze 40, ale potem zgadzam się z tobą. Może jestem typowym ''chłopem''
ale ja lubie proste sytuacje. A żeby sytuacja była prosta to muszę sam od siebie wymagać prostego stawiania sprawy i czasem trzeba być stanowczym. Są takie sfery życia, a właściwie konkretne rzeczy, że nie ma szarości. Albo w tą albo w tamtą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajawka - 20 lat z hakiem, obecności płci przeciwnej podczas jego egzystencji nie stwierdzono, pozornie normalny, standardowy, z dużego miasta RP. Co sądzicie ? Obywatel RP, z przekonań czy też światopoglądu jakoby katolik, bez doświadczeń z płcią przeciwną. Przyszła kryska na matyska czy może winien zastanowić się nad sobą, nad własnym. Czekam na opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2015 o 19:55, Luk04229 napisał:

> Czytam to i oczom nie wierze jakie "problemy" ma ta dzisiejsza młodzież... z "pozoru

> dorośli ludzie" a czytając twój post wynika jakbyście mieli po maks 13-15 lat [przeżywając

> szczeniacką miłość] w dodatku przekamarzając się niczym w piaskownicy.... serio....


Nie no sam początek troche jakby miał ze 40, ale potem zgadzam się z tobą. Może jestem
typowym ''chłopem''
ale ja lubie proste sytuacje. A żeby sytuacja była prosta to muszę sam od siebie wymagać
prostego stawiania sprawy i czasem trzeba być stanowczym. Są takie sfery życia, a właściwie
konkretne rzeczy, że nie ma szarości. Albo w tą albo w tamtą stronę.


Wóż albo przewóż, panie kolego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2015 o 06:11, MSPRISON napisał:

Zajawka - 20 lat z hakiem, obecności płci przeciwnej podczas jego egzystencji nie stwierdzono,
pozornie normalny, standardowy, z dużego miasta RP. Co sądzicie ? Obywatel RP, z przekonań
czy też światopoglądu jakoby katolik, bez doświadczeń z płcią przeciwną. Przyszła kryska
na matyska czy może winien zastanowić się nad sobą, nad własnym. Czekam na opinie :D


Nad własnym ja, rzecz jasna. Będę wdzięczny za rzetelne opinie, powtarzam, rzetelne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się