gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2006 o 22:22, dyrdup napisał:

A co sadzicie o blondynkach? Ja mam do nich słabość, ale wszyscy z nich żartuja :((


taa spetna blondynka to nie to samo co powabna brunatka. (chodzi mi o przykład, oczywiście nie mówie że wszystkie blondynki są szpetne a brunetki ładne bo to tylko przykład)
Więc jakoś kolor włosów nie powinien decydowac. (i tak najładniejsze są ciemnobrązowe włosy (nie rude!)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 20:40, wikweb napisał:

eee... rude są brzydkie :P ciemny blond wymiata :D

popieram ;)
Ciemny blond jest najlepszy... jasne szatynki też są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie każdy tutaj przedstawia swój pogląd na tą sprawę :)

Ja tam akuratnie nie przepadam jedynie za rudym kolorem włosów, po prostu mi nie pasuje, sam nie wiem czemu, ale wolę inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylicie sie panowie co do rudych pań :) Możliwe, że rudy kolor kojarzy się wam z bladą, piegowatą brzydką okularnicą ale to nie o to chodzi :P Są piękne kobiety, który ten kolor pasuje(prawda jest taka, że często są to farbowane włosy) i wymiatają tak samo jak blondyny czy szatynki :) Ostatnio widziałem taką rudą mamusie to normalnie oczopląsu dostałem :D Wszystko zależy od urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 22:09, Alamar napisał:

i wymiatają

Hehe ale żeś słowa urzył.No mogą "wymiatać" ale jak dla mnie rudy kolor to blee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 19:52, lampak napisał:

Mogłaby się obrazić, jakbyś śpiąc z nią wypowiedział imię jakiejś innej ;)


Gdyby tylko się obraziła - to jakoś da się naprawić...:)
Gorzej jak psem poszczuje, albo wazonem wypróbuje wytrzymałość kryształu w starciu z czaszką...:))

Co do koloru włosów... A jakie to ma znaczenie, gdy jesteśmy sam na sam? Znam kilka pań o kasztanowych włosach (słowo rudy jakoś mi nie leży) o takim temperamencie, że aż człowiekowi krew wrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rudy jest ładnym kolorem włosów, ale zależyw jakim odcieniu, ja preferuje wszystkie kolory podobne do brązu czyli wiśniowy i rudy no i brąz oczywiście. Czarne i blondynki są dla mnie mniej pociągające. Ale przecież zawsze można zmienić kolor włosów więc nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co dla was sie wrudym nie podoba :P jak dziewczyna jest "ciekawa" to wlosny sa malo istotne :) ale ja jakos strasznie za rudymi przepadam :P ale jakos nie lubie szatynek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 08:11, spider88 napisał:

Jest coś takiego jak farba do włosów , oczywiście kobiety nie wszędzie ją stosują ale zawsze może to pomóc :-)


Pisząc wszędzie masz na myśli regiony świata rzecz jasna?...:)))))

Bo jeśli chodzi o "fryzury"... to tu też gusta są różne...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2006 o 10:07, Wodzasty napisał:

Pisząc wszędzie masz na myśli regiony świata rzecz jasna?...:)))))

Wątpię aby Afryka była zdominowana przez np . bląd włose afrykanki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 10:25, spider88 napisał:

Wątpię aby Afryka była zdominowana przez np . bląd włose afrykanki :-)))


Naturalne to raczej mało prawdopoodobne. Ale nie można powiedzieć, że wszyscy Afrykanie są biedni. To zależy od państwa. Np w RPA nie panuje taka bieda. Więc na farbę mogą sobie pozwolić :)

A wracając do tematu, czy od fryzury wiele zależy?? To chyba też, bo jeśli dziewczyna ma włosy krótko ścięte, i jeszcze używa żelu, to mi przypomina chłopaka, gdyby nie różnica z przodu... Jak dziewczyna ma włosy długie i zadbane, to aż przyjemnie się patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 09:25, Brad napisał:

nie wiem co dla was sie wrudym nie podoba :P jak dziewczyna jest "ciekawa" to wlosny sa malo
istotne :) ale ja jakos strasznie za rudymi przepadam :P ale jakos nie lubie szatynek :P

Nareszcie ktoś kto popiera moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się