gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2009 o 10:51, Infes napisał:

Szkoda jedynie że jak jechałem do szkoły to pewna 13-14 latka nie była na tym meczu.
Może wtedy by pamiętała a tak to dostała brzuszek.

Heh to już jest pewnego rodzaju patologia ;d spaczenie społeczeństwa ;d teraz już nawet 14 - 15 lat mając dzieci palą sobie ;/ Nie lubię jak dziewczyna pali bo to tak jakby całować popielniczkę ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 11:03, mlynar911 napisał:

Heh to już jest pewnego rodzaju patologia ;d spaczenie społeczeństwa ;d teraz już nawet
14 - 15 lat mając dzieci palą sobie ;/ Nie lubię jak dziewczyna pali bo to tak jakby
całować popielniczkę ... ;/

Po słodkim irish stout nic nie czuć ;]. Ale też popieram :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 12:44, hans_olo napisał:

Po słodkim irish stout nic nie czuć ;]. Ale też popieram :).

Po mentolowych, jakichś tam smakowych i tak i tak czuć ;p raz miałem niemiłą przyjemność zasmakować tego jak dziewczyna paliła. Powiem tak ... jukh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i to hipokryzja, ale również nie lubię palących dziewczyn, choć sam palę. Nie wiem czym się to objawia. :P
Na szczęście moja dziewczyna nie pali. Ale myśli, że ja również. :P Trzeba to w końcu rzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 16:21, Infes napisał:

Ojjj jak wyczuje że palisz a będziecie się całować to życze Ci żebyś potrafił szybko
biegać :D


Skosztuj czystego tytoniu z torebki. Drogi, ale niezwykle smacznie się go pali (zwykłych petów nie lubię tak pozatem). Tylko sobie trzeba lolka skręcić samemu wedle uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 16:21, Infes napisał:

Ojjj jak wyczuje że palisz a będziecie się całować to życze Ci żebyś potrafił szybko
biegać :D

Dlatego właśnie Bóg wymyślił gumy do żucia. ;P Ale fakt, że kiedyś pewnie się zorientuje. Trzeba cholerstwo rzucić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 13:49, 8bit napisał:

Może i to hipokryzja, ale również nie lubię palących dziewczyn, choć sam palę. Nie wiem
czym się to objawia. :P
Na szczęście moja dziewczyna nie pali. Ale myśli, że ja również. :P Trzeba to w końcu
rzucić...

Heh pomyśl ,że dziewczyna może myśleć o tym jak tutaj sobie piszemy ;]
Dobrym sposobem na rzucenie palenia jest kupowanie i jedzenie lizaków wtedy gdy zechce się palić ;] ponoć pomaga ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 11:03, mlynar911 napisał:

> Nie lubię jak dziewczyna pali bo to tak jakby
całować popielniczkę ... ;/


Zaskoczę Cię. Jak facet pali to też śmierdzi. (; Niewybaczalne, przynajmniej dla mnie [i dla całej rzeszy niepalących dziewczyn].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 20:10, Infes napisał:

Swoją drogą jak długo jesteście? Nigdy Cie nie przyłapała? Aż tak dobrze się maskujesz?
;)

Ponad dwa miesiące. Dobry jestem w maskowaniu się. ;P Mam po prostu zasadę, że godzinę przed spotkaniem z nią nie palę i żuję dużo gum. Ale trochę mi źle z tym, że ją oszukuję. Kiedyś rzucę, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 13:25, mlynar911 napisał:

> Po słodkim irish stout nic nie czuć ;]. Ale też popieram :).
Po mentolowych, jakichś tam smakowych i tak i tak czuć ;p raz miałem niemiłą przyjemność
zasmakować tego jak dziewczyna paliła. Powiem tak ... jukh

Irish stout to piwo :P. Ona pali, Ty pijesz :D. Ona też może popić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 18:29, Calia napisał:

Zaskoczę Cię. Jak facet pali to też śmierdzi. (; Niewybaczalne, przynajmniej dla mnie
[i dla całej rzeszy niepalących dziewczyn].

Heh a ja myślałem ,że to działa tylko w jedną stronę ;d (oczywiście wiem ;])

hans_olo
Nie wiem czemu ta nazwa skojarzyła mi się ze smakowymi fajkami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 21:04, mlynar911 napisał:

> Zaskoczę Cię. Jak facet pali to też śmierdzi. (; Niewybaczalne, przynajmniej dla
mnie
> [i dla całej rzeszy niepalących dziewczyn].
Heh a ja myślałem ,że to działa tylko w jedną stronę ;d (oczywiście wiem ;])


No popatrz, czego to się człowiek nie dowie q=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kłamstewko kłamstewkiem no ale lepiej pozbądź się tego nałogu bo wątpie żeby Ona to zaakceptowała, no chyba spróbujesz z Nią o tym porozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak długo jak nic nie wie, tak długo nic nie musi akceptować ;]
A na serio- rzucić to badziewie w cholerę, u mnie panna, która pali jest spalona na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 22:52, Budo napisał:

jest spalona na miejscu.


LAZERZ IN TEH EYS!!

papierosy ssą ostro, śmierdzą i pochłaniają mnóstwo hajsu - mnie denerwuje na przykład, gdy ktoś pali w towarzystwie, co uznaję za brak kultury -_- coś jak rozmawiać przez komórkę przy stole, przy którym siedzą jeszcze inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spalona jest od papierosa? Ja to w ogóle nie potrafie znieść dymu a co dopiero jak dotknę papierosa. Nie wiem czy serce mam słabe czy uczulony na sam dym jestem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 22:47, Infes napisał:

No kłamstewko kłamstewkiem no ale lepiej pozbądź się tego nałogu bo wątpie żeby Ona to
zaakceptowała, no chyba spróbujesz z Nią o tym porozmawiać ;)

Zaakceptować by zaakceptowała. Jak się poznaliśmy, to wiedziała, że palę. Tylko, że jej powiedziałem, że to rzucę. Pewnego dnia przyszedłem do niej, a ona nie poczuła widocznie, że paliłem. Powiedziała: "O, widzę, że już nie palisz". Wiadomo co ja na to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się