gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2009 o 16:23, Lillith napisał:

Jej- Twoja wypowiedź jest jak bełkot jakiś... Nie martw się, jak będziesz tak rozmawiał
jak piszesz na forum- nic nie wyniesie z Waszej rozmowy, czyli tak czy siak po sprawie^^


i właśnie oto chodzi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 15:37, edsonpele napisał:

Pytanie raczej do dziewczyn (są tu jakieś? ;P). Czy dziewczyny mają jakieś chore i kompletnie
sprzeczne zachowania? Otóż pewna niewiasta (ta konkretna ma 14 lat) jednego dnia ogląda
się za mną i ciągle uśmiecha, a drugiego przechodzi jakby mnie nie było... Porąbane ;D.

Mam identyczną sytuację tylko że Ona ma 15 a ja 19 :P Z przyczyn różnych (np takich - 4 lata różnicy to nie jest aż tak dużo, ale 15 to trochę mało na związek z 19 latkiem, chyba że się mylę i jestem staromodny xP) wstrzymuję się częściowo do jakichkolwiek reakcji xP

Kukowsky

Dnia 22.07.2009 o 15:37, edsonpele napisał:

Gdzieś Ty się uchował, że w wieku 15 lat zadajesz tak oczywiste pytania? ;]

Widzę że ja to dopiero ejżednt jestem ;] Tak serio, w moim przypadku to takie "małe" skrzywienie do wszelakich związków. No i jestem egoistą. I jeszcze.. dużo tego by było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 17:02, Stalker69 napisał:

Mam identyczną sytuację tylko że Ona ma 15 a ja 19 :P Z przyczyn różnych (np takich -
4 lata różnicy to nie jest aż tak dużo, ale 15 to trochę mało na związek z 19 latkiem,
chyba że się mylę i jestem staromodny xP) wstrzymuję się częściowo do jakichkolwiek reakcji
xP


Jesteś pewien, że skończone 15? To może być policyjna prowokacja...

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 20:35, Jaracz napisał:

Jesteś pewien, że skończone 15? To może być policyjna prowokacja...

:D

Skończone nie :P
Jak policja przeprowadza takie długie i złożone akcje to kto wie :D To już będzie.. z 10 lat jak się znamy ;] I dalej nie mają na mnie nic! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 23:02, Stalker69 napisał:

Jak policja przeprowadza takie długie i złożone akcje to kto wie :D To już będzie.. z
10 lat jak się znamy ;] I dalej nie mają na mnie nic! ;D

Why don''t you have a seat over there?
Tylko nieliczni zrozumieją ten wysublimowany żart ;]

20090722232329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 10:58, xD_ominik napisał:

Zna ktoś może sposób co zrobić aby dziewczyny się we mnie odkochiwały?



Wiecie co? Dla mnie ten post, na który odpowiadam to próba popisania się ''ile to dziewczyn na mnie leci'' i ''jaki to ja jestem macho'', a w rzeczywistości pewnie siedzi cichutko w domu przy komputerku i z dziewczynami gada tylko na czatach albo przez gg. Swoją drogą przeczytałem Twój poradnik jak rozkochać w sobie dziewczynę. I jak dla mnie to można go psu o kant dupy rozbić. Po prostu czułem się zażenowany, że to czytam. Chwalenie się ocenami z angola? I narzekanie, że brakuje Ci ileś tam do 5? Albo próba pokazania jakim to się jest sportowcem? Na takie coś leciały dziewczyny w pedałówie, a i to raczej wyjątki były. Jesteś bardziej pusty niż pustak, a z tego co piszesz wynika, że jesteś typowym żelbojem. Jakbym ja tak się starał o moją obecną dziewczynę, to pewnie dalej bym był sam. Nie ma sposobu na poderwanie dziewczyny. Każda woli co innego. Ale na pewno każda lubi, gdy nie mówi się cały czas o sobie, ale okazuje się jej zainteresowanie, jest się ciekawym co lubi robić, jakiej muzyki słucha itp. I każda dziewczyna lubi jak się ładnie pachnie ;D Ale nie na zasadzie ''wyleje cały perfum na siebie - po co się myć?''. Tylko wszystko z umiarem. Sorry, za taki długi post Panowie i Panie, ale trochę się wkur@#%!m jak zobaczyłem to pytanie i jego poradnik...

PS A skąd niby wiesz, że dziewczyny się w Tobie kochają, a nie np tylko Cię lubią? Może masz trochę za wysoką samoocenę i uważasz, że jak któraś dziewczyna się do Ciebie odezwie to od razu znaczy, że na bank się w Tobie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, sam wiem że przykłady złe podałem, ale warto się czymś pochwalić. Wież że się we mnie kochają bo od czasu do czasu mówią mi że płaczą wieczorami że nie chcę z którąś chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 10:49, Mikex napisał:

/.../

W takim razie chyba nie rozumiesz słowa "ironia".

Ha ha ha... Zaraz mi tu pewnie wyjedzie 5 odpowiedzi z linkami do ironii od userów byle żeby sobie posta nabić. Poza tym nie wpajaj mi że pisałeś to z ironią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 11:08, xD_ominik napisał:

Ha ha ha... Zaraz mi tu pewnie wyjedzie 5 odpowiedzi z linkami do ironii od userów byle
żeby sobie posta nabić. Poza tym nie wpajaj mi że pisałeś to z ironią.

HAHAHAHAHAHA o kur... (przepraszam nie to forum xD), nojacieniemoge hahahahahahahahaha. You made my day z samego rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 11:08, xD_ominik napisał:

> /.../
>
> W takim razie chyba nie rozumiesz słowa "ironia".
>
Ha ha ha... Zaraz mi tu pewnie wyjedzie 5 odpowiedzi z linkami do ironii od userów byle
żeby sobie posta nabić. Poza tym nie wpajaj mi że pisałeś to z ironią.



Echhh chłopcze, chłopcze... Widzę, że z rozumowaniem to u Ciebie też kiepsko, co (o dziwo!) wcale mnie nie dziwi. Chodziło mi o to, że te dziewczyny mówią (jeśli NAPRAWDĘ mówią) to z ironią. Nie ja. Jakoś nigdy nie słyszałem, żeby któraś dziewczyna mówiła chłopakowi, że płacze wieczorami, bo on nie chce z nią być. Sorry, ale prędzej by się ze$r@ły niż tak powiedziały (rym niezamierzony;D). Chyba, że chodzisz do szkoły Zdesperowanych Dziewic. I jesteś tam jedynym chłopakiem, bo pomylili Cię z dziewczyną. To tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2009 o 11:15, Mikex napisał:

Echhh chłopcze, chłopcze... Widzę, że z rozumowaniem to u Ciebie też kiepsko, co (o dziwo!)
wcale mnie nie dziwi. Chodziło mi o to, że te dziewczyny mówią (jeśli NAPRAWDĘ mówią)
to z ironią. Nie ja. Jakoś nigdy nie słyszałem, żeby któraś dziewczyna mówiła chłopakowi,
że płacze wieczorami, bo on nie chce z nią być. Sorry, ale prędzej by się ze$r@ły niż
tak powiedziały (rym niezamierzony;D). Chyba, że chodzisz do szkoły Zdesperowanych Dziewic.
I jesteś tam jedynym chłopakiem, bo pomylili Cię z dziewczyną. To tak.

To kurdę pisz dłuższe zdania to zrozumiem o jaką ironię ci chodzi !!! A jeśli tego nie słyszałeś że jakaś dziewczyna za kimś płacze może żadna się w tobie nie zakochała, lub nie zakochała aż do tak wielkiego stopnia. Nie będę pisał tutaj moich przemyśleń, ale uważam że żadna w tobie nie była zakochana, może się jej tylko podobałeś i sam siebie trochę za wysoko oceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak się składa, że ze swoją dziewczyną jestem już 8 miesięcy. I myślę, że gdybym się jej tylko podobał, to by ze mną tyle nie wytrzymała, zwłaszcza, że widujemy się codziennie i spędzamy ze sobą całe dnie i nigdy się nie nudzimy, zawsze możemy na siebie liczyć,ufamy sobie bezgranicznie, nie wytrzymujemy bez siebie, słowem - kochamy się. A ironia jest tylko jedna, nie wiem jakie Ty typy rozróżniasz. Może jakiś inny użytkownik mnie uświadomi, bo, zwyczajnie, jestem głupi. A czasy, w których się za wysoko oceniałem minęły bezpowrotnie po przekroczeniu granicy 12 roku życia. Czyli dosyć daaawno ;) Tak na marginesie - ja mam powody, żeby twierdzić, że masz za wysoką samoocenę, ale Ty nie masz żadnych, a mimo to piszesz tu jakieś mądrości ludowe. Tonący brzytwy się chwyta - tak przy okazji mądrości ludowych. A co myślę o Twoich przemyśleniach, to już napisałem ;) W każdym razie gdyby nie one, to mój tyłek byłby szczuplejszy ;)) --> Eufemizm - tak profilaktycznie, żebyś wiedział, gdzie go użyłem. Pewnie też znasz jakieś typy eufemizmu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 11:35, xD_ominik napisał:

/.../


Jak nie wiesz co zrobić by dziewczyna się w Tobie odkochała to powiedz, że jesteś gejem albo lepiej, że jesteś lesbijką.


Albo powiedz, że jesteś aseksualny i żadne związki Cie nie kręcą. Poza tym to skończ już swoją przygodę z tym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikex daj sobię spokój z Dominikiem, są ludzie i parapety, czasem ktoś urodzi się klamką a w internecie na takich ludzi najłatwiej trafić :) Więc albo należy się z tego śmiać, albo ignorować. Wszelkie rady nie przyniosą żadnego efektu i nie ma się co męczyć.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Śmiać się śmieje cały czas ;D Ale może dzięki temu przestanie chociaż pierniczyć głupoty na forum i ograniczy się do gramsajta ;) Ok, koniec off topic''u ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 10:11, Mikex napisał:

PS A skąd niby wiesz, że dziewczyny się w Tobie kochają, a nie np tylko Cię lubią? Może
masz trochę za wysoką samoocenę i uważasz, że jak któraś dziewczyna się do Ciebie odezwie
to od razu znaczy, że na bank się w Tobie kocha?

Całkiem możliwe, sam się nie raz spotykałem z przypadkami żałosnych oferm, które myślą, że jak laska na nich spojrzy, to od razu zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 23.07.2009 o 12:23, Graszcz napisał:

Całkiem możliwe, sam się nie raz spotykałem z przypadkami żałosnych oferm, które myślą,
że jak laska na nich spojrzy, to od razu zakochana


Ja znam dwóch takich osobiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się