gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 19:42, Budo napisał:

Nie ma, byleby nie były niesmaczne... to jest czy nie ma? Bo sporo męskich kawałów jest
bardzo niesmaczna, dziewczyna wybałuszy gały, a facet zacznie rechotać i powtórzy znajomym
;]


To zależy co dla kogo jest niesmaczne: są ludzie , którzy na jeden kawał zareagują śmiechem, inni w reakcji na ten sam kawał z obrzydzenia i szoku "wybałuszą gały" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 19:57, Lillith napisał:

To zależy co dla kogo jest niesmaczne: są ludzie , którzy na jeden kawał zareagują śmiechem,
inni w reakcji na ten sam kawał z obrzydzenia i szoku "wybałuszą gały" :)


Dokładnie, ten drugi rodzaj człowieka nazywa się "kobieta". Mamy różne poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 20:08, Budo napisał:

Dokładnie, ten drugi rodzaj człowieka nazywa się "kobieta". Mamy różne poczucie humoru.


Dobra- jeżeli tak myślisz, według mnie poczucie humoru nie ma nic wspólnego z płcią. Może po prostu nie spotkałeś kobiety, z którą mógłbyś się pośmiać dosłownie ze wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 20:23, Lillith napisał:

Dobra- jeżeli tak myślisz, według mnie poczucie humoru nie ma nic wspólnego z płcią.
Może po prostu nie spotkałeś kobiety, z którą mógłbyś się pośmiać dosłownie ze wszystkiego?

Ktoś kto chce znaleźć ideał musiałby zacząć umawiać się z własnym sobą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 20:08, Budo napisał:

> To zależy co dla kogo jest niesmaczne: są ludzie , którzy na jeden kawał zareagują
śmiechem,
> inni w reakcji na ten sam kawał z obrzydzenia i szoku "wybałuszą gały" :)

Dokładnie, ten drugi rodzaj człowieka nazywa się "kobieta". Mamy różne poczucie humoru.

No nie wiem, ja mam w klasie taką koleżankę, która bardziej zniesmacza innych, a jej czymś zszokowanej chyba nigdy nie widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 20:47, Sam_Fisher napisał:

No nie wiem, ja mam w klasie taką koleżankę, która bardziej zniesmacza innych, a jej
czymś zszokowanej chyba nigdy nie widziałem ;)

To jeszcze nic. Ja mamą taką narzeczoną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 10:36, Rick napisał:

O rany, kiedy jestem z kumplami potrafimy żartować nawet z okresu. Rzucając takim żartem
przy dziewczynie narażamy się na focha i gadkę w stylu: "Co wy faceci wiecie o bólu!?".
I to prawda, dla nas może to być temat do żartu, dla kobiet niekoniecznie i nie chodzi
to wcale o poczucie humoru, ale zupełnie inne doświadczenia życiowe.

Albo nie załapałeś żartu albo akurat miała bolesny okres ;) Okres jest wręcz idealnym tematem do żartu... Tak właściwie to uważam ze wszystko jest tematem do żartów. Tylko trzeba mieć dystans i do samego siebie i do spraw o których się rozmawia. Przykład: jestem babsztylem, jak się pienię i mnie pytają czy mam okres to się nie oburzam tylko potwierdzam i śmieję z całą resztą. Inny przykład: jestem katoliczką ale jeśli ktoś mi pokazuje na demotywatorach porównanie papieża i dartha sidiousa to nie ruszam z krucjatą tylko się śmieję. A płeć do poczucia humoru nic nie ma. Chyba że ktoś jest obrażalski lub ma kompleksy - wtedy szowinistyczne dowcipy raczej sie nie sprawdzają ;) Chociaż uważam, że płciowo szowinistyczne [ :P ] żarty są najlepsze (=


Budo:

Dnia 05.08.2009 o 10:36, Rick napisał:

Dokładnie, ten drugi rodzaj człowieka nazywa się "kobieta". Mamy różne poczucie humoru.


Dodaj: taka, która uważa, że nie wypada śmiać się z kawałów o kupie ;] Nie uwierzyłbyś jak baby mają nabździane we łbach co uchodzi a co nie. Wychowanie czy coś - przynajmniej tak czytałam :P


ps. Ale się tu nagle kobiet namnożyło!... (=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 21:01, Rozrobiony napisał:

To jeszcze nic. Ja mamą taką narzeczoną :(

Znaczy nie będzie czegośtakiego, jak buranie o stare skarpetki na dywanie? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2009 o 23:01, Calia napisał:

Albo nie załapałeś żartu albo akurat miała bolesny okres ;)


Jeśli uważasz, że ponura mina i zdanie: "nie cierpię jak faceci śmieją się z tego" to żart, którego nie zrozumiałem, to przyznaję się do winy. ;)

Ja tam dalej uważam, że dziewczyn nie będą śmieszyły niektóre rzeczy. Trzeba przyznać, że nas facetów śmiesza najbardziej chamskie i szowinistyczne żarty jakie kiedykolwiek powstały. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 10:10, Rick napisał:

Trzeba przyznać, że nas facetów śmiesza najbardziej chamskie i szowinistyczne
żarty jakie kiedykolwiek powstały. ;P


Bo facet to świnia :p
Ale mi tam z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 12:19, Ranveld napisał:

> Trzeba przyznać, że nas facetów śmiesza najbardziej chamskie i szowinistyczne
> żarty jakie kiedykolwiek powstały. ;P

Bo facet to świnia :p
Ale mi tam z tym dobrze.


Ale to nie znaczy że jesteśmy nie dojrzali ;p Ostatnio usłyszeliśmy tekst od jednej dziewczyny po żarcie, że chłopcom mózg rośnie tylko do 3 roku życia a dalej to tylko wzrostu nabierają <lol> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 00:53, szypek26 napisał:

Znaczy nie będzie czegośtakiego, jak buranie o stare skarpetki na dywanie? :PP


to on ja bedzie o to bural :D czy o stringi czy inne ciuchy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 12:45, Chojna_90 napisał:

Ostatnio usłyszeliśmy tekst od jednej dziewczyny po żarcie, że chłopcom
mózg rośnie tylko do 3 roku życia a dalej to tylko wzrostu nabierają <lol> ;)


E tam. Moja klasa (mat-fiz-inf czyli głównie chłopaki) usłyszała identyczne stwierdzenie od nauczycielki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:10, Ranveld napisał:

> Ostatnio usłyszeliśmy tekst od jednej dziewczyny po żarcie, że chłopcom
> mózg rośnie tylko do 3 roku życia a dalej to tylko wzrostu nabierają <lol>
;)

E tam. Moja klasa (mat-fiz-inf czyli głównie chłopaki) usłyszała identyczne stwierdzenie
od nauczycielki xD


haha:D:D Trudno jesteśmy jacy jesteśmy:) dziewczyny też maja dziwne zachowania xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2009 o 12:45, Chojna_90 napisał:

Ostatnio usłyszeliśmy tekst od jednej dziewczyny
po żarcie, że chłopcom mózg rośnie tylko do 3 roku życia a dalej to tylko wzrostu nabierają
<lol> ;)

Bo tak jest. Tylko, że my jesteśmy uber-pro i te trzy lata nam wystarczą, żeby poznać niemal cały świat, poznać większość prawd i nauczyć się rzeczy, o których kobiety myślą, że potrafią lepiej(np. gotowanie). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:27, Rick napisał:

Bo tak jest. Tylko, że my jesteśmy uber-pro i te trzy lata nam wystarczą, żeby poznać
niemal cały świat, poznać większość prawd i nauczyć się rzeczy, o których kobiety myślą,
że potrafią lepiej(np. gotowanie). ;P


Faceta, który nie ma czarnego pasa w gotowaniu to ze świecą szukać. Jak się taki wykształci na szefa kuchni jakiegoś, to a i owszem- nie od dziś wiadomo, że najlepszymi kucharzami są mężczyźni...
Czyli to faceci powinni stać przy garach? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:35, Lillith napisał:

Czyli to faceci powinni stać przy garach? ;-)

Ja mogę postać, ale to ja wtedy będę narzekał na niską pensję partnerki, a nie odwrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:35, Lillith napisał:

Czyli to faceci powinni stać przy garach? ;-)

Tylko i wyłącznie w wypadku kiedy jest zdesperowany i głodny a żona jest w odległości 100 km ;]
Albo taki który lubi to robić to wtedy tak POWINIEN ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 22:44, Graszcz napisał:

> Powiedz mi, że ten obrazek to tylko wybitnie głupia prowokacja i tak naprawdę nie
wydaje
> ci się śmieszny czy - o zgrozo - pouczający...
Zabawny owszem. Pouczający - nie

Eee... chyba na odwrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się