gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2009 o 01:29, Jakli napisał:

No wiesz od razu tak? :D

Spoiler

Btw. Do Borata nie jestem podobny ;P.



A co się będziesz czaił jak kot na mysz? stary...jak się nie uda to jest jeszcze kilka milionów w Polsce...nie ma paniki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 02:36, Miklus92 napisał:

Spotkanie koleżeńskie przejdzie po czasie w randkę :)


Tak uważasz? Zrozumiemy to bez słów ^^? xD Bo o ile do tego spotkania dojdzie chciałbym aby na prawdę było fajnie... ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Aktualnie zastanawiam

Dnia 10.08.2009 o 00:50, Jakli napisał:

się czy nie warto tego wykorzystać jako pretekst do spotkania się tylko we dwójkę...
;D (bo ogólnie klasa chce się spotkać pod koniec wakacji). Wiecie gadka w stylu "skoro
oboje jesteśmy w W-wie oraz spotkanko ogólnoklasowe trochę się opóźni, może warto spotkać
się tak we dwójkę, wiesz więcej się o sobie dowiemy, będzie fajnie". Czy proponując coś
takiego nie wyjdę na dupka czy coś ;P?

Ja bym akurat z takim czymś nie ryzykował bo jest, moim i tylko moim zdaniem oczywiście - duże prawdopodobieństwo że, proponując takie coś możesz się nieźle wygłupić i zostać źle zapamiętany a takie coś na początku nowej szkoły nie jest miłe. ;-P Ale i tak ty masz ostatnie słowo w tym momencie i ty zrobisz jak będziesz uważał.
>Ew. Jak już dojdzie do tego spotkania... traktować

Dnia 10.08.2009 o 00:50, Jakli napisał:

to bardziej jak randkę (przyjmując, że nie zaproponowałbym randki wprost;P) czy jak koleżeńskie
spotkanie, na którym pójdzie się coś zjeść pogadać tak o :D.

Spotkanie czysto koleżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 00:50, Jakli napisał:

Jak już dojdzie do tego spotkania... traktować to bardziej jak randkę (przyjmując, że nie zaproponowałbym randki wprost;P) czy jak koleżeńskie spotkanie, na którym pójdzie się coś zjeść pogadać tak o :D


I jedno i drugie jest głupie.
Randka po trzech dniach znajomości to tylko w filmach dla gospodyń domowych i jest głupia.
Spotkanie we dwoje po trzech dniach znajomości będzie wyglądało jak randka niezależnie od chęci. A jeśli o randkę chodzi... no właśnie.
Nie rzucaj się na głęboką wodę, poczekaj. No, chyba że wytrzymać miesiąca bez niej nie możesz i konkurencji się obawiasz. Spokojnie, przez trzy lata zdążysz się nacieszyć, wynudzić i zamęczyć, wszystko przed Tobą. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:06, booba napisał:

Faceci są głupi, na dodatek myślą penisem.

Zakochują się w pustych tandetnych lalach w różowym lateksie, żeby zaszpanować przed
kuplami, jacy to są fajni.

Ja cię kocham nie dla szpanu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 19:01, LifaR napisał:

ostrzeżenie za dopisywanie się w temacie ewidentnie do zamknięcia

Oi, oi bo przyjdzie Wojman i zrobi porządek! :o A są jakieś kary za "modowanie"? Hm... :P

XD

Btw - alkohol > love imho mimo, ze i jedno i drugie to chemia, dlatego powtórzę po raz n-ty - OLEJ DZIEWCZYNY - IDŹ NA PIWO!!!
Alko w ograniczonych ilościach (czyli np raz w tygodni 1 browarek) jest o wiele tańszy niż kobieta w ograniczonych ilościach (XD) - taka godzinka z "panią pracującą" to normalnie 150 zł wzwyż, więc wybór jest tylko jeden i nie ma co się tu zastanawiać.

No, ale czy z drugiej strony ktoś przeczyta to, co napisałem? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2009 o 23:06, booba napisał:

Faceci są głupi, na dodatek myślą penisem.

Ja taki nie jestem. Gdy wychodzę z kolegami cały czas mówię. "patrz ale dupa" i tak do 8 na 10. Nie mogę tego znieść. Mi to się podoba 1 na 50 poza tym nie rozmawiam tylko o laskach. Dlatego spotykam się z dziewczynami częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:36, xD_ominik napisał:

> Faceci są głupi, na dodatek myślą penisem.
Ja taki nie jestem. Gdy wychodzę z kolegami cały czas mówię. "patrz ale dupa" i tak do
8 na 10. Nie mogę tego znieść. Mi to się podoba 1 na 50 poza tym nie rozmawiam tylko
o laskach. Dlatego spotykam się z dziewczynami częściej.

Bo z nimi możesz pogadać o facetach, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:36, xD_ominik napisał:

Ja taki nie jestem. Gdy wychodzę z kolegami cały czas mówię. "patrz ale dupa" i tak do
8 na 10. Nie mogę tego znieść.


damn, you''re so gay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2009 o 23:06, booba napisał:

Faceci są głupi, na dodatek myślą penisem.

Hehe, jak to mawiają: Krew zasila nam mózg i penisa, ale krwi starczy tylko na jedno. ;P

A tak na serio to myślę, że każdy facet ma taki okres(najczęściej jest to okres dojrzewania), w którym inteligencja schodzi na dalszy plan. Chociaż z tym zakochiwaniem byłbym ostrożny.
Wiem, wiem... parafraza... Taki mały docinek z mojej strony. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 16:45, Rick napisał:


Hehe, jak to mawiają: Krew zasila nam mózg i penisa, ale krwi starczy tylko na jedno.
;P

A tak na serio to myślę, że każdy facet ma taki okres(najczęściej jest to okres dojrzewania),
w którym inteligencja schodzi na dalszy plan. Chociaż z tym zakochiwaniem byłbym ostrożny.

Wiem, wiem... parafraza... Taki mały docinek z mojej strony. :>


Ja to w ogóle uważam że większość facetów jest głupia. Masz rację, objawia się to w okresie dojrzewania. U innych bardziej to widać u innych mniej. Ja jestem tak skromnym chłopakiem że wcale tego nie okazywałem. Może 3 razy. Nie lubię takich chłopaków co ciągle gadają o "dupach" i rzadziej o alkoholu. To już niestety kwestia genów i nie da się tego ominąć, więc zawsze będę się z takimi spotykał. Szkoda że nie spotkałem jeszcze takiego chłopaka z którym mógłbym pogadać o wszystkim. Pewnie są tacy ale jak bym nie podtrzymał jakiegoś tematu to sami by zeszli na rozmowy o dziewczynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2009 o 19:29, xD_ominik napisał:

Ja to w ogóle uważam że większość facetów jest głupia.

Nawet bym nie skomentował, gdybyś był dziewczyną...

Dnia 13.08.2009 o 19:29, xD_ominik napisał:

Nie lubię takich chłopaków co ciągle gadają
o "dupach" i rzadziej o alkoholu.

Hę? Przecież gadanie o dziewczynach to temat uniwersalny. Nie ważne jakie masz hobby, czym się zajmujesz Ty, a czym Twoi rodzice. Rozmowa o dziewczynach(zwłaszcza tych fajnych) łączy ludzi.

Dnia 13.08.2009 o 19:29, xD_ominik napisał:

Szkoda że nie spotkałem jeszcze takiego chłopaka
z którym mógłbym pogadać o wszystkim.


A po co Ci to w ogóle? Po to gadamy z dziewczynami, żeby o pewnych rzeczach nie gadać z facetami. Jak ja szukam dziewczyny, to musi mi się z nią dobrze gadać, ale rozmawiam z nią o takich rzeczach, o których gadanie z chłopakiem jest po prostu nie na miejscu, żeby nie powiedzieć gejowskie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:44, Rick napisał:


> Ja to w ogóle uważam że większość facetów jest głupia.
Nawet bym nie skomentował, gdybyś był dziewczyną...

Ja być chciał być dziewczyną! One mają lepsze życie.(to że lubię róż to inna sprawa, nie staram się do nich upodobniać)

Dnia 13.08.2009 o 19:44, Rick napisał:

Hę? Przecież gadanie o dziewczynach to temat uniwersalny. Nie ważne jakie masz hobby,
czym się zajmujesz Ty, a czym Twoi rodzice. Rozmowa o dziewczynach(zwłaszcza tych fajnych)
łączy ludzi.

Można pogadać. Ale nie cały czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 20:16, xD_ominik napisał:

>
> > Ja to w ogóle uważam że większość facetów jest głupia.
> Nawet bym nie skomentował, gdybyś był dziewczyną...
sratatata One mają lepsze życie.

Czekaj... co? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się