gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

/.../

Może po prostu do niej zagadaj? Jak wstydzisz się osobiście, to może przez gg, czy naszą klasę (oczywiście o ile panna Ci się podoba, jeśli nie, to ją olej i tyle). Aha i nie ufaj żadnym koleżankom, psiapsiułom, najlepszym przyjaciółkom itd ;]

Pomysł Jaracza niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N-k to nie bardzo mi pasuje, jakos nie przepadam za ''komentarzami-rozmowami''. Na gg rozmawiamy (właściwie codziennie mnie zagaduje). Zastosuje się do kilku z porad, zobaczymy co z tego wyjdzie, w miarę możliwości porozmawiam. ;]

Jaracz - nie masz więcej takich ciekawych pomysłów xD ?

A i dzięki za pomoc,

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 18:49, maciekk1 napisał:

Jaracz - nie masz więcej takich ciekawych pomysłów xD ?


Eeemm.... daj jej na N-K prezent "Supertato"? :D


P.S. Sam chciałeś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu kolejny sukces z mojej skromnej strony. Napisałem gorącego smsa mojej nowej pannie i idziemy dziś wieczorem pić chłodne piwo - oczywiście z tego baru co ma czyste rury. W środę jak dobrze pójdzie, to z nią pójdę do kina, nawet planuję kompletne szaleństwo w postaci podwiezienia jej moim sportowym samochodem marki Fiat. Przy okazji zastosuję podryw na silnik 1.1 - to daje +10 do atrakcyjności, a jak jeszcze szybę opuszczę podczas jazdy to może nawet zimnego łokcia zrobię. Może aludeklem też jakoś zaimponuję.

Przy okazji zamieszczam krótki portret psychologiczny dla Booby, aby mogła mnie głębiej analizować:

KannX lat 22, jednostka skrajnie nieodpowiedzialna ze skłonnością do podejmowania ryzyka, silny pociąg do alkoholu, samolubny i agresywny, nieakceptujący sprzeciwu, szukający dróg na skróty, cyniczny manipulator, nieczuły na nieszczęście innych, hedonista w najczystszej postaci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahh kurde, poznalem ostatnio calkiem ciekawa osobke, mialem zamiar sie z nia dzis spotkac na miescie, ale nie wyszlo.. nie ma to jak dobre zgranie w czasie, kiedy ona do mnie dzwonila, mialem lekcje polskiego (czyli malo luzna :P) wyslalem jej esa, ale sam sie nie okreslilem o ktorej mamy sie dokladnie spotkac..
wyszlo na tym, ze oddzwonila (po mioch wczesniejszych probach jeszcze dodzwonienia sie) kiedy juz bylem w polowie drogi do domu.. wiec wracac mi sie nie oplacalo, a spotkanie pozniej w gre nie wchodzilo, bo miala (a wlasciwie nadal ma) jakies zajecia poza lekcyjne w szkole.. ehh.. szkoda, przynajmniej odbylem juz krotka rozmowke przez telefon (no lepsze to niz gg :P) i wiem jaki ma glosik ^^ moze w tym tygodniu sie z nia jakos zgadam.. hmm.. i mam juz zaczepny temat, ona tez sie niucha tabaczke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 18:58, KannX napisał:

I znowu kolejny sukces z mojej skromnej strony. Napisałem gorącego smsa mojej nowej pannie
i idziemy dziś wieczorem pić chłodne piwo - oczywiście z tego baru co ma czyste rury.

A ja nie wiem dlaczego, ale jakoś nie mogę się przestać śmiać z "baru, co ma czyste rury" :D Takie jakieś dziwne skojarzenia mi do głowy przychodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 18:58, KannX napisał:

I znowu kolejny sukces z mojej skromnej strony. Napisałem gorącego smsa mojej nowej pannie
i idziemy dziś wieczorem pić chłodne piwo - oczywiście z tego baru co ma czyste rury.
W środę jak dobrze pójdzie, to z nią pójdę do kina, nawet planuję kompletne szaleństwo
w postaci podwiezienia jej moim sportowym samochodem marki Fiat. Przy okazji zastosuję
podryw na silnik 1.1 - to daje +10 do atrakcyjności, a jak jeszcze szybę opuszczę podczas
jazdy to może nawet zimnego łokcia zrobię. Może aludeklem też jakoś zaimponuję.


Zdemontuj tłumik, żeby ją ogłuszyć, a spaliny wpuść do kabiny, zrobi się półprzytomna więc będziesz mógł służyć pomocnym ramieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:05, Zauri napisał:

przynajmniej odbylem juz krotka rozmowke przez telefon (no lepsze
to niz gg :P) i wiem jaki ma glosik ^^

przez telefon poznałeś jej głos? to gdzieś ty ją poznał? na naszej-klasie?

Dnia 21.09.2009 o 19:05, Zauri napisał:

i mam juz zaczepny temat, ona tez sie niucha tabaczke..

lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie z nudow zagadalem do kogos na chybil trafil na gygy.. i w sumie calkiem niezle trafilem.. a co do tabaczki, to temat jak kazdy inny.. takie kolo ratunkowe w wypadku martwej ciszy..

ps. jak sie jest chorym i sie siedzi tylko w chalupie takie pomysly czasem przychodza do glowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zagadałeś z nudów na gg do przypadkowej osoby? Tzn, że nie wiesz jak wygląda? Oj panie, ale życzę powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

och no teraz juz wiem jak wyglada, dlatego tez napisalem, ze calkiem niezle trafilem, moj typ urody i jeszcze rude wlosy <3 (farbowane ale sa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:28, Zauri napisał:

och no teraz juz wiem jak wyglada, dlatego tez napisalem, ze calkiem niezle trafilem,
moj typ urody i jeszcze rude wlosy <3 (farbowane ale sa :P)


W ogóle chłopie, ustaw sobie płeć normalną, bo teraz to się kojarzysz z trans-liderami tego forum, czyli Kalejdoskopem i Dominikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie ustawie :D lubie czytac te posty zaklopotanych uzytkownikow, ktorzy nie wiedza czy odpisuja dziewczynie czy chlopakowi.. z reszta znaczek zmienilem tez dlatego, bo niebieski mi sie znudzil, to tylko znaczek przecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:31, Budo napisał:

> och no teraz juz wiem jak wyglada, dlatego tez napisalem, ze calkiem niezle trafilem,

> moj typ urody i jeszcze rude wlosy <3 (farbowane ale sa :P)

W ogóle chłopie, ustaw sobie płeć normalną, bo teraz to się kojarzysz z trans-liderami
tego forum, czyli Kalejdoskopem i Dominikiem...


Plec kobieca znaczy sie jest nienormalna?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:33, goomis74 napisał:

Plec kobieca znaczy sie jest nienormalna?:P


Hehe, odpowiem żartem: od dawien dawna kobiety krążyły wokół osad ludzkich.

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P bez przesady, wykazalem sie odrobina kreatywnosci i zagadalem jak najnormalniej umialem, simple.. pozniej gadka sie jakos sama potoczyla, dzien, drugi trzeci.. az w koncu zaproponowala spotkanie, w sumie nie raz dala do zrozumienia, ze o tym czy o tamtym woli gadac normalnie, w realu ;> (uprzedze cie, nie, nie w tym markecie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się