Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Asus 8800 GT z gigabajtem pamięci

53 postów w tym temacie

Jestem ciekaw, jak prezentować będą się te grafy od innych producentów (Palit, Gigabyte). Jeśli chodzi o cenę to będzie pewnie o ok. 200zł wyższa od wersji z 512MB pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja X1950pro przy tym to mała biała myszka przy gepardzie ;].... trzeba zbierać.... do czasu premiery radeona hd 4xxx :] wtedy kupie nową ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie kupiłem droższą wersję karty graficznej z 512MB RAM GDDR3, żeby mieć płynność w nowych tytułach, ale z tym potworem to boje pomyśleć co by się działo. Przy okazji Asus z 512MB RAM kosztują w okolicach 1000-1200zł. To ten model będzie mniej wiecej 1200-1500zł(Miejmy nadzieję!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kompa przed wakacjami... Teraz jest on już po prostu stary:/ Może nie w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale każdy podzespól moge juz podmienić na coś czo miało premiere po złożeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żądna nowość, już od dawna jest 8600 z gigabajtem pamięci VRAM.. tylko do czego się to przyda? odp. do niczego, chyba ze grasz w rozdziałce 1900+ wtedy taka karta w tandemie SLI to strzał w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezłe cacko!
Ale raczej będzie ono drogie, a i tak znajdzie się pewnie jakaś karta dużo tańsza o zbliżonej wydajności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak będzie miało szynę większą niż256 bit to będzie widać różnicę, ale pewnie nie będzie miało, a wszyscy polecą na to że pisze 1 GB DDR3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować