Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Asus 8800 GT z gigabajtem pamięci

53 postów w tym temacie

Nie no, fajne toto. Pod warunkiem kiedy chce się grać np. w 1920x1080. Tylko pytanie czy nie lepiej zainwestować w nadchodzącego nowego 8800GTS, który ma poruszać się w rejonach 8800Ultra. Ja na szczęście mogę spokojnie poczekać na rozwój wydarzeń. Wszak Crysis na medium też wygląda świetnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Warto jednak pozostać sceptycznym mając w pamięci nieznaczną różnicę wydajności GeForce''a 8800 GTS w wersjach 320 i 640 MB."

"nieznaczna roznica"? od kilku do kilkunastu klatek mniej w wyzszych rozdzielczosciach w grach takich jak crysis, czy niemoznosc wlaczenia najwyzszych detali w masie nowych gieri na wersji z mniejsza iloscia pamieci to jest KOLOSALNA roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęcik niezły, 1GB pamięci naprawdę robi wrażenie, na pewno pomoże to w nowych tytułach, choć i z 512MB pamięci ta karta radzi sobie świetnie :) Jedyne do czego się przyczepie, to jej brak w sklepach. Dzisiaj składałem znajomemu komputer i nie było żadnego 8800GT w 4 hurtowniach... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1GB Ramu jeszcze 2 lata temu mało kto miał na kościach a teraz tyle tego jest na grafice....ale te technika idzie do przodu. Ciekawe czego ta karta nie ma GDDR4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Giga ramu nie bedzie wplywal na wydajnosc karty , jest to tylko kolejna proba naciagania....Nawet nie bedzie wykozystany w 50 % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy ta "nieznaczna różnica" to nie było czasem około kilkunastu klatek w większości gier?
no i to taktowanie pamięci, czemu takie niskie?! totalnie tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 15:12, jac22 napisał:

Ten Giga ramu nie bedzie wplywal na wydajnosc karty , jest to tylko kolejna proba naciagania....Nawet
nie bedzie wykozystany w 50 % .

dokladnie. tak jak nonsensem jest dawanie 512 ram na karcie jak moja w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam 1GB. :-P
Ja tam z zapartym tchem czekam na 8800GT, ale dla odmiany nie z ilością pamięci 2x większą, tylko o 2x mniejszą. :-)
Bardziej zależy mi na wersji 256 MB , jako że już na 512 MB mnie nie stać, a co dopiero na 1GB ? :-O
Oby tylko pojawiła się w sklepach do stycznia. ;-) No i żeby nie kosztowała więcej jak te 700-800 zł.
A poza tym na chwilę obecną ten 1 GB na karcie, to chyba jak kupno procesora czterordzeniowego ... skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy rzeczywiście ta karta jest tak dobra na jaką się zapowiada, 1 GB pamięci to nie przelewki, oby karta pokazała najmocniejszą w swojej klasie co jest równoznaczne z wysoką ceną i porządaniem wielu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować