Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Licencje firmy FASA wykupione od MS

14 postów w tym temacie

Nowy MechWarrior na enginie CryEngine 2 lub Unreal Engine 3 wymiatałby. :) Ciekawe jest też, czy studio Fasa ma może w planach stworzenie nowego Shadowruna, nie sieciową grę FPS, ale cRPGa o mechanice papierowego pierwowzoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...czy studio Fasa ma może w planach...

Studio FASA nie istnieje od września, zostało rozwiązane przez MS właśnie po wydaniu FPS-owego Shadowruna. Ale S&T może spełnić twoje życzenia, ja się pod nimi podpisuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 12:45, Azuredragon napisał:

Nowy MechWarrior na enginie CryEngine 2 lub Unreal Engine 3 wymiatałby. :)

Niezły pomysł, ohh już sobie wyobrażam jak to by wyglądało. ;>
>Ciekawe jest też, czy studio Fasa ma może w planach stworzenie nowego Shadowruna, nie sieciową grę FPS, ale >cRPGa o mechanice papierowego pierwowzoru?
Jako FPS to Shadowruna mogą sobie odpuścić, ale świat już nie, chociaż dla D&D to nie byłaby aż tak duża konkurencja. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie to wszystko procentuje powstaniem kilku mega-wydawców-producentów którzy przejmą kontrole nad całym rynkiem gier, nie brzmi to zbyt dobrze, ale jak zawsze czas pokaże i zobaczymy, musimy czekać, bo co my możemy wysadzić M$,EA i inne największe studia :D- zawsze to jakieś rozwiązanie,
pozdrawiam, kindziukxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 12:52, Renor Mirshann napisał:

Ale S&T może spełnić twoje życzenia, ja się pod nimi podpisuję ;)


Hehe... mój błąd. ;) Chodzi mi jednak o fakt, że Shadowrun został zmarnowany i to bardzo. Świat prezentowany w podręcznikach ma niezwykły klimat, więc nie zrobienie komputerowej adaptacji tego systemu uważam za swoistą zbrodnię.

@Gol Galad

Przyznaj szczerze, że komputerowy Shadowrun byłby miłą odskocznią od komputerowego D&D (i mówię to ja fanatyk tego drugiego systemu), poza tym po co komu trolle, jeżeli można mieć trolle z cybernetycznymi implantami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mechwarrior na CryEngine2? Żaden problem:

www.mechlivinglegends.net -> Mod do Crysisa... macie :P

PS. W Newsie napisali o prawach do tandetnego i gównianego MechAssault ale nie o Mechwarrior... Miejmy nadzieje, ze pwostanie porządny symulator Mechów na PC, a nie kolejna zręcznościowa kupa na Xbox''a... Ja przypominam sobie MechAsaulty z Xkloca to na odruch wymiotny mi sie zbiera.... Bieganie mechem po planszy jak w GTA i zbieranie PowerUp''ów OMG!! -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brakuje mi świetnych gier w stylu MechWarriora, mam nadzieje że nowi właściciele Mech Assault zrobią naprawde godną uwagi grę najlepiej w starym dobrym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować