Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podążając śladami Białego Wilka - wyniki konkursu

63 postów w tym temacie

Hmm, o ile w pierwszy i ostatni historią faktycznie trzymają poziom, to pozostałe takie jakieś... marne. Nie miała się liczyć aby historia, oddanie klimatu książek Sapkowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców :) Miałem brać udział w tym konkursie, ale dobrze, że zrezygnowałem, bo po ujrzeniu jakości zwycięskich prac, wiem, że i tak nie miałbym szans. Czekam na kolejne konkursy na gram.pl, bo dotychczas wygrałem już grę i koszulkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwyciezca, ale powiem tak: poziom kreski wysoki, poziom komiksow niski. 1 i 3 miejsca sa eee. denne. Moze mi ktos wytlumaczyc sens komiksu nr.3, bo staram sie i zczaic nie moge ;] Najlepszy moim zdanie jest drugi, potem 5 ( ^^). Niech redaktorzy sie zdecyduja za co daja nagrody. Wiem, ze ciezko nie przyznać nagrody jak ktoś ma ładną kreske (naprawde świetnie są narysowane niektóre z tych komiksów), ale komiksowi bez pomysłu
kreska nie pomoze.

Dla osob z dobra kereska mozecie zrobic osobny konkurs poprostu na obrazek Wiedźmina.

Dobra koniec gadania, bo raczej to nic nie pomoze. Mam widocznie całkowicie inny gust od was (przypomnijcie sobie dawny komiks na mikołaja z gry i wyróznione prace ;)) Jeszcze raz gratuluje zwyciezca ;)

PS. Złamailiście regulamin, bo ogłoczenie wyników miała być 6 grudnia, a o każdej zmianie regulaminu powinniście powiadomić uczestnikó mailem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle nieźle.... Gratulacje dla zwycięzców. Najlesza praca to według mnie ta z Mistrzem Yoda :D A swoją drogą ciekawe kiedy będzie rozwiązanie konkursu na plakat wyborczy Wiedźmina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, i dobrze że nie wysłalem moich prac bo by tylko się posadzka w gramie wymiocinami pokryła... A tak to przynajmniej profesjonaliści powygrywali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- -" chcialbym powiedziec, ze prace nadeslane nie sa zbyt powazne. a jak wszyscy wiemy, wiedzmin to ksiazka, gra zreszta tez, tylko z wierzchu radosna i niefrasobliwa. jedyna praca, z tego grona wygranych, ktora jest godna uwagi , to praca 3, dobrze dobrana kolorystycznie, styl rysowania tez fajny, i odpowiedni do nastroju wiedzmina, przeciez cala reszta, to jakis zart. Komiks wiedzmina, pfff, ale niekoniecznie komiks dla dzieci. Zaluje, ze tak fajna praca, tak klimatyczna została nagrodzona tylko 3 miejscem. humor jest wazny, ale nie w takim przypadku. Moim zdaniem żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować