Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MTV też chce MMO

43 postów w tym temacie

Tjaaa. Cartoon Network zapowiedziało MMO w świecie kreskówek (kurczę jak wyjdzie, to robię sobie postać na podobieństow Kaczora Donalda albo Kaczora Duffy), to i jeszcze MTV musi nam coś zaserwować. Coś mi się zdaje, że będzie to coś na wzóz Second Life, tylko jeszcze bardziej komercyjne, będzie tam pewnie reklamować nową "trendy" muzę w stylu Rihanny (Boże, jak ja jej nie znoszę). Mam nadzieję, że to tylko kiepski żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 13:43, Azreix napisał:

No nie, to już się zaczyna niezdrowe robić, ta mania na MMO...


Jesteś pewien, że dopiero teraz? Moim zdaniem, coś takiego było nie do uniknięcia - gigant na rynku rozrywki telewizyjnej postanowił skorzystać z najbardziej zyskownego interesu w branży gier. Będą wielkie zyski, niezależnie od jakości produktu końcowego.

Przy wszystkich zasługach, jakie WoW miał dla wypchnięcia gier z działu p.t. "rozrywka niszowa", trzeba niestety przyznać, że bardzo zepsuł branżę. Każdy tytuł, o jakim teraz słyszymy, jest planowany albo jako MMO, albo jako gra skoncentrowana na trybie multiplayer. PC staje się, niestety, platformą wyłącznie multiplayową (np. "Mass Effect", który niegdyś nie miałby prawa bytu wśród konsolowców, na PC w ogóle się nie ukaże), a nieliczne perełki singlowe, jakie się ukazują, nie mają dostatecznej siły, aby zawrócić rozpędzoną lokomotywę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówicie że na MTV jest za mało muzyki ? włączcie VIVE wieczorem w piątek albo sobote ... zamiast porządnej muzyki jest co ...... odgadnij brakującą literke w słowie " k*rwa " i zadzwoń ogierze ....

to jest koks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:23, Leslaw555 napisał:

Ekhm...Komercha i tyle.


No właśnie. Bo reszta świata pisze gry dla idei, nie dla pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MTV ma być relaksujące oglądam czasami , i powiem wam tak muzycznie do niczego programowo też , ale nawet nie wiecie jak śmieszne są te dzieciaki w programach typu " My sweet 16" albo inny program to chyba mój ulubiony "Date my mum" kto oglądał wie że to lepsze niż "Śmiechu Warte " w swych złotych latach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 18:13, Vojtas napisał:

> Ekhm...Komercha i tyle.

No właśnie. Bo reszta świata pisze gry dla idei, nie dla pieniędzy.

Zależy o kim mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:55, FiN napisał:

> No właśnie. Bo reszta świata pisze gry dla idei, nie dla pieniędzy.
Zależy o kim mówisz.


O firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie moje "koleżanki" z gimnazjum będą wniebowzięte, a gdy usłyszą, że ich ulubione radio promuje tą grę zaczną piszczeć z radości biegnąc do najbliższego kiosku. Już teraz można wyliczyć ile będzie sprzedanych egzemplarzy: [Zwykłe nastolatki] - [Normalne nastolatki] + [Lalusie] = [Liczba sprzedanych egzemplarzy]. Zakładając, że na 1000 zwykłych nastolatek przypada 0,0000001 normalnej nastolatki, a lalusie stanowią 1/8 współczesnej populacji mężczyzn to gra odniesie olbrzymi sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować