Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry Creat Studios tylko na PSN

11 postów w tym temacie

pepsi

W miniony weekend firma Creat Studios ogłosiła nawiązanie współpracy z Sony Computer Entertainment America. Studio, które stoi za takimi tytułami, jak Aqua Teen Hunger Force: Zombie Ninja Pro Am czy Coded Arms: Contagion będzie zajmować się wyłącznie produkcją gier na PlayStation Network.

Przeczytaj cały tekst "Gry Creat Studios tylko na PSN" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy sieciowy rynek zbytu gier to aż takie dobre rozwiązanie? tego raczej nie wiem, ja raczej wykluczam teraz i w przyszłości ściąganie gier ( mam Steama i jedyne co z niego ściągam to dema i trailery ). po prostu może nie wygodniej ale na pewno sympatyczniej jest zamówić w sklepie internetowym, bądź pójść do sklepu i kupić jeszcze pachnącą farbą wersje pudełkową, by móc chociażby co postawić na półke.. do tego sie przyzwyczaiłem i tego raczej będe sie trzymał. po za tym jeśli już nam sie znudzi taka czy inna gra możemy ją odsprzedać, bądź komuś sprezentować, a z wersją ściągniętą z neta raczej tego nie zrobimy.
co do Creat Studios to napewno zostawią sobie alternatywe i z pewnością będą wydawać gry w sposób tradycyjny. i jeszcze jedno.. wyłączny producent gier na PSN to miła wiadomość dla tych co cieszą sie konsolą firmy SONY już teraz, bądź cieszyć sie nią będą w przyszłości, konsola ta potrzebuje wsparcia i widać że takowe dostaje.. very good!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze to w marcu wyszlo ? poprawna polszczyzna ;).To nie PS3 sie powinno rozwijac tylko ludzie tworzacy na nią jakiekolwiek rzeczy bo jak juz powszechnie wiadomo zrobic cos na PS3 to nie lada wyzwanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, powiem szczerze że sam fakt tworzenia gier wyłącznie dla Playstation mnie cieszy, ale ich dystrybucja wyłącznie za pomocą sieci tak sobie. Wolę dopłacić te kilka(naście) złotych więcej i mieć też pudełko, instrukcje - przynajmniej będę mógł to postawić na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewielka strata, mało znane studio robiące mało znane gry, idealnie pasują do PlayStation Network, krok po kroczku sony zyskuje na sile ale w takim tempie nie pokonają innych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować