Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fenomenalna cena Phenoma

32 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 12:57, Max Damagee napisał:

No więc jaka ta cena? Najważniejszego w newsie zabrakło.

Adekwatna do jakości czyli niska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 12:59, deecom napisał:

> No więc jaka ta cena? Najważniejszego w newsie zabrakło.
Adekwatna do jakości czyli niska ;)

Może przed wydaniem sądu o kiepskiej jakości poczekajmy najpierw na fachowe testy nowej partii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi póki co w zupełności wystarczy X2, ale jeżeli Phenom faktycznie będzie dobry, to nie widzę przeszkód, żeby się przerzucić.
Wiadomo już na jakich mostkach ruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyposzczą Phenoma, który wydajnościowo będzie odpowiadał E6855, a będzie kosztował tyle co E6550 i będzie się jeszcze dobrze podkręcał to będzie to prawdziwy hit, ale bardzo w to wątpię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 13:08, Krejt napisał:

Może przed wydaniem sądu o kiepskiej jakości poczekajmy najpierw na fachowe testy nowej partii?

Pan od Pratchetta a sarkazmu nie załapał ;) Cena na pewno będzie niska skoro mają walczyć z konkurentem o klienta poprzez procesory, które nie są najszybsze, niższą ceną więc 1000zł na pewno w grę nie wchodzi - może tak z połowę tej ceny max za ich "najwydajniejszy" model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi wiadomość skoro nie napisali ceny. Zapowiada się ciekawie więc mam nadzieję że jak najszybciej powierdzą bo przydało by się zmienić sprzęt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 13:33, deecom napisał:

> Może przed wydaniem sądu o kiepskiej jakości poczekajmy najpierw na fachowe testy nowej
partii?
Pan od Pratchetta a sarkazmu nie załapał ;)

Hehe, tu mnie masz. :)
Na swoje usprawiedliwienie dodam, że ze mnie jest niereformowalny fanboj AMD, stąd taka podła reakcja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopóki nie zobaczę tych niskich cen, nie uwierzę. ale miło słyszeć, że coś się dzieje. na lepsze, oczywiście ; )

PS. czemu zorza jest robotnikiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować