Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin bije wszelkie rekordy sprzedaży!

221 postów w tym temacie

Tak, wszystkie formularze były wysyłane z mojego konta/kont. Thunderbird obsługuje wszystkie maile powiązane z moimi kontami gramowymi i mam pełną kontrolę nad przychodzącymi mailami, i jednocześnie 100% pewności, że żadna odpowiedź nie przyszła, również na pytanie dotyczące zamówienia, które jest nieoficjalnie w stanie zawieszenia.

Ostatni formularz na który dostałem odpowiedź został wysłany około 8.11, odpowiedź nadeszła 1,5-2 tygodnie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W związku ze zbliżającymi się świętami i wzmożonym zapotrzebowaniem na tytuł, dystrybutor gry uprzedza o możliwości całkowitego wyczerpania zapasów gry Wiedźmin." - niezłe. Biorąc pod uwagę że święta już niedługo, a na Allegro można znaleźć użytkowników wystawiających po kilkanaście egzemplarzy Wiedźmina (30,40, ba, nawet 150) i że trzeba doliczyć czas potrzebny na dojście wysyłki do adresata... "I don''t think so" jak mawiał Rayden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 20:04, Mistic napisał:

Ostatni formularz na który dostałem odpowiedź został wysłany około 8.11, odpowiedź nadeszła
1,5-2 tygodnie później.


Wyslalem juz emaila z prosba o sprawdzenie co i jak. Mam nadzieje, ze uda sie to szybko wyjasnic. Przepraszam za klopot.

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lander81

Ad1. Halo to jednak Halo, wiadomo perełka Microsoftu, tytuł do nabijania pieniędzy na zamulonych rzeszach fanów. Jeszcze brakuje, żeby zaczęli rzucać epizody w stylu HL2. Mimo wszystko jak na Halo i taką silną kampanię reklamową to 5 milionów nie jest powalającym wynikiem.

Ad2. Okej, może trochę przesadziłem. Chodziło mi o to, że wielu ludzi twierdzy, że Wiedźmin jest super oh i ah, bez skazy i super produkcja. A prawda jest taka, że jest tam kilka rażących błędów jak na dzisiejsze standardy. Jakieś 2-3 lata temu to by był super hit i oceny 10/10 i wysławiania pod niebiosy. Jak dla mnie to jest tytuł mało interesujący bo nie wnoszący wiele nowego - wiem wiem decyzje o dalekosiężnych skutkach ale w mniejszym stopniu już to zaczęto nam serwować / system walki - widziałem lepsze niż wariacja na temat "point n click n click n click..." który już mi się znudził po takich grach jak Diablo czy Sacred. Poza tym fanem twórczości Sapkowskiego nigdy nie byłem i nie będę więc nie miałem żadnych dodatkowych bodźców, które mogły by mnie napędzać.
Prawda jest taka, że na początku ta gra była mi obojętna. Potem zacząłem się nią interesować ale im bliżej było do premiery i więcej faktów wychodziło na jaw (wraz z gameplayami) oraz bardzo męcząca kampania reklamowa CDP mój entuzjazm opadł, a wręcz przerodził się w niechęć do tego tytułu.
Może to być polskie, ukraińskie, koreańskie.. nie ma znaczenia, tytuł mi po prostu nie przypadł do gustu i ma wady, o których większość zdaje się zapominać w przypływie ekstazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:47, Mike napisał:

Jest to niestety niewykonalne, ze względu na różnice w cenach gier w Polsce i reszcie unii
i większość wydawców zgadza się na specjalną cenę pod warunkiem wydania gry po polsku.

Myślę, że gra za prawie 200 plnów (tyle by kosztowała po europejskiej cenie z polskim VATem)
spowodowała by jeszcze większe niezadowolenie.

Pozdr.
M.


Ekhm... Tego... Bioshock edycja kolekcjonerska jakoś wyszła w wersji angielskiej za około 150 PLN... Bitwa o Śródziemie II (również w wersji kolekcjonerskiej) kosztowała, z tego co pamiętam, 129.90. The Best of Star Wars u Was kosztuje 139.90.

Więc może jednak trzymajmy się rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W związku ze zbliżającymi się świętami i wzmożonym zapotrzebowaniem na tytuł, dystrybutor gry uprzedza o możliwości całkowitego wyczerpania zapasów gry Wiedźmin."
Trudno chyba napisać jeszcze większą bzdurę: w częstochowskim M1 jest w cholerę "Wieśmina", który się w ogóle nie sprzedaje, a więc na 100% go nie zabraknie. Dodać należy również, że jest on tam tańszy o 10 PLN niż w oficjalnym sklepie - to już chyba jakaś paranoja. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis zakupilem Wiedzmina w cenie 79zl i moge to przyznac z reka na sercu, ta gra jest warta kazdej ceny ma aklimat i swietną fabule. Moja ocena to 10/10, teraz juz wiem dlaczego tak sie rewelacyjnie sprzedaje, warto wydac pare groszy na cos takiego, pozatym juz czekam na nastepna czesc Geralda.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kumam jak to można w ogóle porównać! Nie chodzi o to że jestem fanem HOM&MV ale o to że wiedźmin jest jak dotąd jedynym tak dobrym polskim tytułem, a HOM&MV " ZAGRANICZNYM!!" i logika że wiedźmin sprzeda się lepiej. Powinni to rozdzielić na polskie gry i zagraniczne bo to mnie denerwuje takie komentarze. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra sprzedaje się świetnie, ale ciekawie, jak wyglądają dane zza granicy. Poza tym, w Polsce była i jest świetna promocja. W tej chwili na przykład materiał o Wiedźminie zajawiany jest na głównej stronie Gazeta.pl w zakładce Życie i styl. To są małe rzeczy, ale wciąż napędzają sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 12:21, Kapciuch666 napisał:

90 tysięcy maleńko. Bardzo maleńko. Ale wiadomo taki kraj :(


po prostu nie wszyscy gracze lubią crpegi,
a poza tym zgadzam się z toba w zupełnosci - nie wszyscy maja kompy na których w miarę gierka pójdzie i wreszcie nie wszystkich stac na kupno. taki kraj. biedny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować