Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires 3: The Asian Dynasties - okiem Bambuska

47 postów w tym temacie

Pewnie tak, bo ze screenów widać, że Bambusek nie ma detali ustawionych na wysokie/maxa. Co prawda ciężko porównywać statyczne obrazki z animacją w trakcie gry, ale jedno co się od razu wrzuca w oczy to ograniczone shadery - choćby brak blura i poświat, a one mocno wpływają na efektowność grafiki. Same tekstury też nie wyglądają zbyt ciekawie, a nie przypominam sobie, żebym widział aż tak duże rozmycie jak jeszcze w AoE grałem. ;] Bo póki co mam małą przerwę związaną m.in. z brakiem dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś zamówiłem Age :D i teraz czekam do piatku. Gdy go dostanę będzie wielkie granie już nie mogę się doczekać!!:D
Po waszych komentarzach taką mi ochote narobiliście że kupilem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek raczej słaby, bardziej przeznaczony jest dla fanów niż nowych odbiorców, warto go kupić ale tylko w pakiecie ponieważ ma zdecydowanie zbyt mało nowości i ciekawych innowacji, monotonia daje się trochę we znaki ale fanom raczej to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drizzt, ty byś tylko narzekał i narzekał. A Brytole są za słabi, a Portugalczycy są za mocni. Teraz będzie, a japońce są be, a Chinole op. Na samym narzekaniu nie ujedziesz, po prostu ukończ studia, wyślij CV do ES i twórz patche do gry, tak, by było dobrze. Ah, trudno trafić w gusta wszystkich graczy? Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...A dodatek jest mocny, trzyma poziom ejdźów jak żaden inny. TWC był słaby, a dodatki do gier zazwyczaj są dla fanów, których sama podstawka urzekła, więc nie ma co bidolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować