Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 8800 GTS - przegląd modeli w dniu premiery

42 postów w tym temacie

zorza

Zgodnie z planem, 11 grudnia na rynek wkroczyły dumnie karty graficzne z serii GeForce 8800 GTS. Chyba wszyscy liczący się producenci przedstawili swoją wersję. Najciekawiej zapowiada się ta od MSI, która została fabrycznie mocno podkręcona.

Przeczytaj cały tekst "GeForce 8800 GTS - przegląd modeli w dniu premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOMPUTRONIK ZDZIERCY 1700 zł za kazda z Kart 8800 GTS 512 a w Icomp byłą promocja >>1100 złoty za Gigabyte<< no ale juz sie skonczyla -.- Zdzierstwo a juz chcialem tą karte kupic -.- .Testy wypadaja naprawde dobrze a tu takie chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko ile ten GEFORCE bo se chce kupic bo chce kupic GEFORCA z RAM 512 i ile może kosztowac tylko dobry. A nie gustuje w GEFORCACH ale bardziej w radeonach bo mam radeona 9200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ten GeForce to jak narazie moje marzenie. A fajnie że MSI go podkręciło i dało dwie gry :P Szkoda że jest Władca Pierścieni a nie coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszke zmieszany jestem :/ Jak to GF 8800 GTS nowoscia? Ja juz taka karte posiadam od prawie roku, czym niby te ''nowe'' modele roznia sie od tych starszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:24, Quatre napisał:

Troszke zmieszany jestem :/ Jak to GF 8800 GTS nowoscia? Ja juz taka karte posiadam od prawie
roku, czym niby te ''nowe'' modele roznia sie od tych starszych?


@Quatre
Wbrew temu, co sugeruje nazwa, nie ma ona praktycznie nic wspólnego z poprzednimi wersjami mającymi 320 i 640 MB pamięci. Nowy 8800 GTS oparty jest na chipie G92 - tym samym, który napędza 8800 GT.

pisaliśmy o niej kilkukrotnie.
między innymi tu:
http://www.gram.pl/news_9QTqG,0_8800_GTS_512_MB_jutro_premiera.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:10, kabak5 napisał:

A takie pytanko ile ten GEFORCE bo se chce kupic bo chce kupic GEFORCA z RAM 512 i ile może
kosztowac tylko dobry. A nie gustuje w GEFORCACH ale bardziej w radeonach bo mam radeona 9200.

jak jesteś zadowolony z swojego Radeona 9200 to śmiało możesz kupić kartę na G92 bo szczerze R9200 to jest naprawdę wielkie gówno :) <sam takiego mam i to w gorszej wersji SE> a te nowe karty to już naprawdę coś jest, warto bez dwóch zdań, albo poczekaj do lutego be będzie jeszcze kilka premier i wszystko powinno trochę spaść
pozdrawiam kindziukxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ciekawie prezentuje się ta karta od MSI, dobrze podkręcona i LoTRO w prezencie. Mam poprzednią wersię 8800 GTS więc ta już nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecić mógł 2 karty (dość tanie) a mianowicie Gfoce-a 7600 gt i 8600 gs 7600 gt wyciąga tak samo jak 8600 gs + ma 512 ramu a 8600 gs ma 256 przy czym 8600 działa w dx 10 tylko na viście czyni na czymś co dla prawdziwego gracza jest czymś obcym. Ja polecam 7600 gt dla kogoś to nie ma Visty i chce dobrej karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dulak zapomniałeś dodać "dla kogoś kto nie ma Visty i chce ch.jowej karty" wiesz że 8600 to porażka? równie dobrze możesz podłączyć suszarke pod PCX i odpalić na tym crysisa.. nie idzie? haha a to peszek bo z 8600 było by podobnie :P
na niczym więcej niż średnie nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować