Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Team Fortress 2 - patch i mapy w drodze

19 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Sieciowa strzelanka zestawu The Orange Box - Team Fortress 2 - powinna jeszcze w tym roku otrzymać patcha dla wersji na X360. Nowe oficjalne mapy, nad którymi Valve aktualnie ciężko pracuje, pojawią się w przyszłym roku - donosi serwis Kotaku.

Przeczytaj cały tekst "Team Fortress 2 - patch i mapy w drodze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TF2 to najbardziej luzująca gra akcji ostatnich lat. Przynajmniej dla mnie. Nowe mapki mogą się przydać, acz te sześć w zupełności wystarczą. Są na tyle dobrze zaprojektowane, że zabawa na nich jest przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 15:08, Turek18 napisał:

TF2 wymiata!(gra Pyro najlepsza)W końcu będą nowe mapki! Huuura!

A moją ulubioną klasą jest medy i inżynier ;). Co do mapek to mi by nawet 3 wystarczyły bo są naprawde świetnie i bardzo dobrze się na nich gra. Zobaczymy jak będzie z tym za miesiąc bo może mi się znudzą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 15:09, mesiu59 napisał:

> TF2 wymiata!(gra Pyro najlepsza)W końcu będą nowe mapki! Huuura!
A moją ulubioną klasą jest medy i inżynier ;). Co do mapek to mi by nawet 3 wystarczyły bo
są naprawde świetnie i bardzo dobrze się na nich gra. Zobaczymy jak będzie z tym za miesiąc
bo może mi się znudzą ;P

Wież mi, ze po długiej grze na tych 6 mapach czuje sie znużenie... Ale w tym, że wszystkie są super muszę się zgodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL, nie narzekac na TF2, bo nowe mapki sa robione przez ludzi i na nude narzekac nie mozna, gdyz tylko na konsolach jest 6 map, teraz gracze dorobili na PC duzo wiecej i to bardzo fajnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jestem ciekaw jak będą się prezentowały nowe mapy :) Mam nadzieję, że twórcy nie zapomną również o graczach grających na Playstation 3 oraz PC - moim zdaniem, gdyby te osoby nie dostały dodatkowych map czuć byłoby kasą ze strony M$ dla Valve....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu nowe mapy! Te podstawowe już zaczynają mi się nudzić...
Całe szczęście, że w końcu wyjdzie patch do OB na X360, bo to, co się teraz dzieje, to śmiech na sali. Na rankingowych meczach często pustki, a na ''playerowych''... tłumy. Yhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 17:34, master matrox napisał:

również o graczach grających na Playstation 3 oraz PC - moim zdaniem, gdyby te osoby nie dostały
dodatkowych map czuć byłoby kasą ze strony M$ dla Valve....

Na to nie ma szans, bo Valve przy każdej okazji podkreśla, ze ich priorytetową platformą jest PC, a konsole to tylko dodatek ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, super! Chwila, moment... Tylko dla X360?! Ojj, coś tu czuje wpływy monopolu M$ :/

Odnośnie nudzenia się map - ja w CS:S od kilku miesięcy gram głównie na dust2 i office i nie narzekam :P Nie mapa jest ważna (ta musi być możliwie najprostsza i pozwalać na zastosowanie różnych taktyk), a gracze i serwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ma się rozumieć ,że wersja na PC także dostanie te mapy? Chętnie bym sobie pograł na nowej mapie TC, CTF i czymś nowym w stylu dustbowl/gravel pit (jeden team atakuje a drugi broni do końca czasu). Albo w coś zupełnie nowego. Byle by zwykłego CP w stylu Well czy Granary nie dawali bo ostatnio wieje na nich lekko nudą co nawet admini na serwerze na którym gram przyznają.

Wiadomo ,że w najbliższym patchu mają również być nowe achievementy do TF2 (było o tym w jednym z news''ów na steam''ie), sporo ma ich być. Ja wiem ,że za takie zheadshotoweanie snajperem scout''a po drugim skoku w powietrzu taki achievement by mi się należał za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od premiery The Orange Box było już wiadomo ze nowe mapy niebawem powstaną ponieważ tylko sześć map w TF 2 na dłuższą mete nie utrzymały by fanów którzy w końcu by się znudzili. Mam nadzieje że nowe mapki jak i łatka wyjdzią w miarę równa na wszystkie platwormy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować