Zaloguj się, aby obserwować  
Rechh

McDonald''s

129 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2008 o 14:02, Makus89 napisał:

Ja niedawno odkrylem w mcdonaldzie tortille ktora moim zdaniem jest jedyną potrawą która
ma jakikolwiek smak ;)

No to akurat jedyne czym można się tam najeść i jakoś smakuje. Szczególnie wersja z kurczakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej to ja stanę w obronie Maca , choć znienawidziłem ich kiedy dali wszystko po 3 zł ;( (za 10 zł to ja na dzień mogłem się wtedy najeść)

Co do filmu - Super size me . Będę się odżywiał z taką samą proporcją itp . na obiadach w domu - tak samo utyję

Co do higieny pracy itp. - Wiadomo nigdy nie będzie lux bo każdy patrzy jak tu ZMAKSYMALIZOWAĆ swoje zyski, ale gwarantuję że jakby tak było to mieliby kilka służb/instytucji na karku

Albo zarzuty że dolewają wodę do coli - Brawo , tyle że nawet w CCC jest używany koncentrat...

Idę do fastfoodu , dlaczego ?
Bowiem nie potrzebuję się spotkać w celach biznesowych i nie ma co się silić .
Potrzebuję zjeść coś TANIO i SZYBKO w drodze do pracy, co z tego że na przeciwko jest dobra i w miarę tania restauracyjka jak MUSZĘ coś zjeść

A co do uryny to kolejna głupota "uświadamiaczy" co w życiu nie widzieli na oczy mcd od kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 13:50, Budo napisał:

Większość rzeczy tam jest niezdrow i/lub przygotowywana w niezdrowy sposób... ja fast
foody omijam z daleka i wszystkim doradzam to samo ;]

A niezdrowy według ciebie to w jaki sposób? Najpierw wsadza bułkę do tostera, kładzie sos, na sos, cebulę, sałatę i pomidor. I tłuste mięso jeszcze tylko. Wieś mack gotowy. Choć jak powiesz, że mają ci odcedzić te mięso to zrobią to, i przyklejają naklejkę na opakowanie "specjalnie dla ciebie" Ja biorę sobie tortillę bez sosu McChickena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:12, PonuryŻniwiarz napisał:

> Lepiej raz na jakiś czas pójść do Burger Kinga.
A w polsce jest burger king??

W paru miastach. Ja mieszkam w Warszawie i dotychczas widziałem go 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:12, PonuryŻniwiarz napisał:

> Lepiej raz na jakiś czas pójść do Burger Kinga.
A w polsce jest burger king??

W Warszawie na pewno bodaj w Złotych Tarasach i Arkadii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:18, reykan napisał:

> > Lepiej raz na jakiś czas pójść do Burger Kinga.
> A w polsce jest burger king??
W Warszawie na pewno bodaj w Złotych Tarasach i Arkadii.


Chyba jest tez w Słupsku i w listopadzie będzie otwarty w Koszalinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:08, krl.krl napisał:

McD ma smaczne jedzenie, ale żeby się najeść trzeba zamówić ze 2 powiększone zestawy...


Zawsze mnie intryguje gdy pisze, ktoś pisze, że jedząc w McD nie da się najeść, albo żeby się najeść trzeba zjeść niewiadomo ile. Np. 2xpowiększony zestaw w skład którego wchodzi 2xBig Mac 2x powiększone frytki 2xcola to 2270 kcal. Jeśli ktoś potrzebuje tyle by się najeść to gratuluje.

Dnia 14.10.2008 o 14:08, krl.krl napisał:

Lepiej raz na jakiś czas pójść do Burger Kinga.


Ponad rok temu poszedłem do Burger Kinga w Złotych Tarasach. Zamówiłem Zestaw Whoopera+ cheesburgera na deser. Cheesburgera został mi odgrzany w mikrofali (deseru nie zjadłem, a racji tego, że nie miałem czasu, nie robiłem afery). Do McD chodze co jakiś czas i nie przypominam sobie tego typu wpadki.
Jadłem McD w trzech krajach(Polska, Francja, USA) najwyższy standard jest w Polsce. Osobiścnie nie rozumiem przeciwników McD, przecież nikt was tam nie zaciąga siłą i nie każe jeść, jak ktoś tam lubi jeść to jego sprawa.
Ja od czasu do czasu lubie sobie wpaść na powiększonego Bic Maca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:45, Rzezim napisał:

Zawsze mnie intryguje gdy pisze, ktoś pisze, że jedząc w McD nie da się najeść(...)

Jeśli jesteś naprawdę głodny to po zjedzeniu zestawu bic mac nie będziesz najedzony.

Dnia 14.10.2008 o 14:45, Rzezim napisał:

Ponad rok temu poszedłem do Burger Kinga w Złotych Tarasach(...)

Mnie coś takiego się nie zdarzyło. Ale jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce to tam więcej nie przyjdę.

E: nie jestem przeciwnikiem McD. Po prostu wolę BK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:53, krl.krl napisał:

> Zawsze mnie intryguje gdy pisze, ktoś pisze, że jedząc w McD nie da się najeść(...)
Jeśli jesteś naprawdę głodny to po zjedzeniu zestawu bic mac nie będziesz najedzony.


No nie wiem. Ja po jednym zestawie powiększonym wymiękam kompletnie, a apetyt mam dość duży.
Co do BK - mają nieco bardziej urozmaicone menu od McD i to im się zalicza na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na różne sposoby, zależy co zamawiasz... spotkałem się z opiniami od pracujących w Macu osób, że stosują tam najgorsze owoce, np do szejków... często jakieś niesprzedane z marketów z przebijaną 2x datą ważności Oo
Nie wiem na ile w tym prawdy, ale żarcie z fast foodów jest niezdrowe i to jest fakt- chociażby przez zbyt dużą zawartość tłuszczy we wszystkim... co do bułek macowskich- to też niezła chemia, polepszacze smaku, substancje spulchniające, konserwanty i kij wie co jeszcze. Obejrzyj sobie Supersize Me, to powinno Ci coś niecoś wyjaśnić... jeden gość żywił się tylko w Macu przez bodajże miesiąc- przytył tak bardzo, że lekarze w końcu mu powiedzieli, że ma przestać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../to 2270 kcal.
Może i dużo kalorii, ale ja nigdy po czymś takim nie czuję się najedzony.
Zjem mniej czegoś normalnego w domu, i już nic mi się nie chce jeść.
MD to taki typowy "zapychacz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:14, Budo napisał:

/.../

Na różne sposoby, zależy co zamawiasz... spotkałem się z opiniami od pracujących w Macu
osób, że stosują tam najgorsze owoce, np do szejków... często jakieś niesprzedane z marketów
z przebijaną 2x datą ważności Oo
Nie wiem na ile w tym prawdy, ale żarcie z fast foodów jest niezdrowe i to jest fakt-
chociażby przez zbyt dużą zawartość tłuszczy we wszystkim... co do bułek macowskich-
to też niezła chemia, polepszacze smaku, substancje spulchniające, konserwanty i kij
wie co jeszcze. Obejrzyj sobie Supersize Me, to powinno Ci coś niecoś wyjaśnić... jeden
gość żywił się tylko w Macu przez bodajże miesiąc- przytył tak bardzo, że lekarze w końcu
mu powiedzieli, że ma przestać...

No dobra bułki też są niezdrowe to w normalnych bułkach skórka jest twarda. Koleżanka mówiła, że tam są utleniacze, ale już za bardzo nie pamiętam. Ja często w macu nie jadam, ale od kąd kuzynka mi mówiła, jak tam jest to nie jest tak jak mówią ludzie. Mięso jest bardzo tłuste, sosy i bułki dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Osobiścnie

Dnia 14.10.2008 o 14:45, Rzezim napisał:

nie rozumiem przeciwników McD, przecież nikt was tam nie zaciąga siłą i nie każe jeść,
jak ktoś tam lubi jeść to jego sprawa.


O rly? Sprawdź sobie ile % osób w USA ma nadwagę. Sprawdź te dane dla UK. I wiesz co? W Polsce robi się podobnie. co więcej jajogłowi kojarzą to właśnie między innymi z fast foodami, kebsami, a także siedzącym trybem życia.
Jak widać, zaczyna być to zjawiskiem globalnym obejmującym całe populacje, nadal uważasz, że przeciwnicy nie mają nic do gadania..? Każdy decyduje za siebie, ale imo świadomość nt junk foodów jest w społeczeństwie zbyt mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna zasada,której warto się trzymać.
Można jeść w fast fudach bo są smaczne i raczej nikt temu nie zaprzeczy lecz nie można jeść tam codziennie bo efektami są zawały,miażdżyca,choroby serca,nadwaga i cukrzyca,dlatego warto trzymać się tej zasady.Najlepiej jeść tam raz na miesiąc albo jak ja raz na rok,ale PORZĄDNIE;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McD ? Jak byłem młody piękny i głupi ;D to kiedyś zdarzało mi się ( co prawda raz na ruski rok ale zawsze ) tam wpaść na frytki i takie tam inne śmieciowe żarcie. Jednak od dobrych paru lat omijam to miejsce z daleka. Ani to smaczne, ani to zdrowe ani tym bardziej tanie. Jak już muszę coś szybko szamać biorę zapiekankę z pewnej budki. Jak są wakacje to czasem wpadam na pizzę do jakiegoś lokalu - szczególnie nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:56, Wayzin napisał:

Abyś najadł się w McDonaldzie - wierz mi, wydasz więcej pieniędzy. To jeszcze wyjaśnij
mi czemu w FishBrugerach nie ma ryby.

Jak to w FishBrugerach niema ryby?Ja niedawno jadłem i była.Ciekawe czemu jest tak że w każdym McD wszystko smakuje tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że McDonald jest straszny, okropny i tuczący, ale lubię część z żarcia stamtąd. Lubię shaki (choć nie wiadomo, co się w nich znajduje) i tortillę z kurczakiem (która jest smaczna i wydaje się nie być taka strasznie plastikowa... choć tortilla z kebabem u araba jest dwa razy tańsza, większa, a kapusta w nij bardziej kapuściejsza).
A w FishMacu jest jakiś tam filet, trochę plastikowa sałata i ta śmieszna bułka z pszenna. A we wszystkim mogą być uczulające orzeszki ziemna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować