Zaloguj się, aby obserwować  
Rechh

McDonald''s

129 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2008 o 08:22, Ceteris Paribus napisał:

No wiesz jemu chodziło by cos tam udowodnić. Już dokładnie nie pamiętam, ale chyba ktoś
pozwał mcdonalds za to, że sie spasł, miał cholesterol, złe wyniki itp, była to gr chyba
jakis dzieci. Na to mcd odpowiedział, że to nie ich wina. Ten gośc chcuiał udowodnic
jai wpływ ma to żarcei na nas.

Szczerze to tacy ludzie mnie śmieszą, którzy mówią "Jestem gruby i to przez was! I tylko przez was! I to wasza wina, że jesteście" No weź, ale to jest śmieszne co najmniej dla mnie :P Jakby Mc''Donald kłamał mówiąc ludziom, że ich żarcie jest zdrowe i zmniejsza cholesterol to ok pozywajcie sobie ich.. Jest to po prostu zwykłe kłamstwo grubasów, którzy zwalają winę na to, że to przez innych są grubi. No po prostu śmiech na sali. To tak jakbym jadł codziennie po np. 40 marsów, snieckersów i po miesiącu bym wszedł na wagę i zobaczył, że ważę o 300 kilo za dużo, i potem szukając winowajców poszedłbym z tym do sądu mówiąc, że to przez nich. Dokładnie takie samo tłumaczenie. Także ludzie sporty uprawiać, a nie siedzieć przez całe życie przed kompem i żreć tego Mc''Donalda, a potem żalić się, że to przez Maca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 15:50, fearlord napisał:

Coś typu kobieta zamówiła shake, a mądrzy sprzedawcy dodali do niego coś.... taki biały....
eh sam się domyśl :)


Tak, a w Sfinksie sos czosnkowy też jest z naturalną męską wydzieliną...

@gto65

Dnia 17.10.2008 o 15:50, fearlord napisał:

Rozumiem.A słyszałeś o przypadkach wyciągania resztek z śmietnika i ...Sam sie domyśl.Chodzi oczywiście o jedzenie.

Tak, tak. Na pewno biorą pół mięsa znajdują drugi kawałek na wysypisku i potem sklejają kropelką i do tego oczywiście nadgryziona buła, która też jest sklejona.

Dnia 17.10.2008 o 15:50, fearlord napisał:

Słyszałem o uzależnieniach jedzeniem ale o amfie w jadzeniu!Nie możliwe! Może dodają tam nikotyne albo jakieś inne narkotyki

Do tego heroina i maryśka..

Dnia 17.10.2008 o 15:50, fearlord napisał:

ale amfa powoduje halucynacje a ja raczej po McDonald nie miałem

No co ty? Ja mam po każdym Cheesburgerze tak, że widzę słonie.

Ogólnie to wszystko co mówicie jest wyssane z palca.. Zwykłe szkolne bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:54, Adeq napisał:

Szczerze to tacy ludzie mnie śmieszą, którzy mówią "Jestem gruby i to przez was! I tylko
przez was! I to wasza wina, że jesteście"


Wiesz dla mnei to też jest niedorzeczne, ale wiesz Ameryka krajem wielkich mozliwości jest. Podobnie z pozywaniem koncernów tytoniowych. Każdy ma własna wolną wolę, ludize są ulegli na pokusy świata. Nie myślą o konsekwencjach, a wina chcą obarczyć najlepiej kogoś innego i mieć jeszcze z tego kasę. w US i A to możliwe. Wszyscy wiedzą, że tytoń szkodzi, jednak przez owe pozwy teraz na paczkach jest informacja oc powoduje palenie tytoniu. Jak tak dalej będzei to na pudełku od bicmacka prawdopodobnie zobaczymy podobne teksty, najlepiej ze zdjeceim jakiegoś grubasa z US i A - "mam 12 lat, hamburgery jem od dwóch, mam problem..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadłem tą nową kanapkę chili z kurczakiem i tak: kosztowała 9,90zł a... była wielkości wieśmaca, ostra to ona nie była, była pikantna, sos miała ten z kurczakburgera za 3zł, mało tego - smakowała identycznie, no może nie identycznie ale bardzo, bardzo podobnie jak właśnie kurczakburger!!! Najeść się nią nie dało (a czy sie da w mcdonaldzie najeść? Chyba tylko kurczaczkami - tym zestawem gdzie jest ich najwięcej) Kanapka wg nie opłacalna, wielkości wieśmaca, smamu kurczakburgera, ceny - 3 kurzakburgerów z resztą. Tej 2 jeszcze jadłem ale zapewne spróbuję. Cena 10zł - ostro przesadzona, za tą cenę mam 3 kurczakburgery którymi można się bardziej najeść a smak pozostaje ten sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Najeść się nią nie dało (a czy sie da w mcdonaldzie

Dnia 27.08.2009 o 14:14, crash807 napisał:

najeść?

Da się najeść chyba , że jesteś typowym grubasem i nie możesz przestać jeść.
Ja jestem ciekaw czy te mięso to naprawdę 100% wieprzowiny,bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha ha fajny temacik odnośnie mojej pracy ;p kurczak hot jest słaby, ale lepsza jest ta wołowina, najbardziej najesz się tortillą... ceny kanapek zgadzam się mocno przesadzone tak samo jak wszystko w tej sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 16:33, R3clus3 napisał:

Da się najeść chyba , że jesteś typowym grubasem i nie możesz przestać jeść.


Czyli jak jesteś głodny to nasz się wieś"maciem tak samo jak obiadem składającym się np, z kotleta schabowe, ziemniaków i surówki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:33, R3clus3 napisał:

Da się najeść chyba , że jesteś typowym grubasem i nie możesz przestać jeść.

Dziwne, jestem chudy, aż za, a w mcdonald''s i tak się nie najadam, a jem dosyć dużo i nie mam tasiemca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile kosztuje ten rogal z oferty śniadaniowej McCroissant? Na stronie nie jest napisane a w mcdonaldzie nie bywam do godziny 11 także nie mam jak się dowiedzieć a może i bym sobie dzisiaj pojechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 09:44, crash807 napisał:

Wie ktoś może ile kosztuje ten rogal z oferty śniadaniowej McCroissant? Na stronie nie
jest napisane a w mcdonaldzie nie bywam do godziny 11 także nie mam jak się dowiedzieć
a może i bym sobie dzisiaj pojechał :)


Wiem że Croissant z małą kawą kosztuje 5zł
a sam Croissant to chyba 3zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakieś żarty chyba, jedliście tego Mc''wrapa z krewetkami? Nie dość, że najdroższy z wszystkich mc''wrapów to jeszcze najmniejszy... skoro jest już droższy od pozostałych to mogli chociaż wielkość zostawić pozostałych mcwrapów. Jak otworzyłem ten kartonik to myślałem, że padnę... 5 krewet i jakieś 30-40% mniejszy. Założę się, że każdy kto go kupił raz już więcej go nie nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat się zastanawiał ostatnio czy kupić bo on lubi te mcwrapy, ale w końcu się zdecydował na standard czyli na zestaw z mc royalem.
Czyli wygląda na to , że wybrał dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się muszę przyznać, że ja mam mało kasy i nie mam zbytnio dużego wyboru, to wybieram kurczakburgera:P ot taka moja krótka historia z życia wzięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A korzysta ktoś z Was z promocji związanej z używaniem Visa Paywave? Bo ja do oporu ;)

Choć za pierwszym razem darmowego loda dostałem niespodziewanie, dopiero po chwili dowiedziałem się o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 14:41, Hellmut napisał:

A korzysta ktoś z Was z promocji związanej z używaniem Visa Paywave? Bo ja do oporu ;)

Choć za pierwszym razem darmowego loda dostałem niespodziewanie, dopiero po chwili dowiedziałem
się o co chodzi.


A jakbyś np. wziął 4 cheesburgery, każdy na oddzielny rachunek to dostaniesz 4 lody? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować