Zaloguj się, aby obserwować  
Rechh

McDonald''s

129 postów w tym temacie

Przechodze sobie ostatnio koło mcdonalda a tu wszystko to co kosztowało 3zł jest po 3,50zł a kurczarkburgery po 4zł. Nie wiem jak dla was ale dla mnie 3zł za takiego cheesburgera to już byłą taka górna granica i ani grosza więcej wart moim zdaniem nie jest. Teraz to juz wolę sobie za 6zł kebaba w bulce kupic i bardziej się najem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 19:13, crash807 napisał:

Przechodze sobie ostatnio koło mcdonalda a tu wszystko to co kosztowało 3zł jest po 3,50zł
a kurczarkburgery po 4zł. Nie wiem jak dla was ale dla mnie 3zł za takiego cheesburgera
to już byłą taka górna granica i ani grosza więcej wart moim zdaniem nie jest. Teraz
to juz wolę sobie za 6zł kebaba w bulce kupic i bardziej się najem...

Racja, 3zł to było sporo jak za to co oferują. Niby cheesburger bardzo dobry, ale za 6zł mam w typowych barkach z fast foodami podwójnego hamburgera mniej więcej 5x większego jak ten z MD, którym najem się że hej.
Ale co by nie mówić to dwa odmienne smaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie w kazdym McDonald''s-ie sa takie same ceny (nawet w tym samym miescie).
Np. w Lodzi na Piotrkowskiej w jednym sa po 3zl, kolejnym kilometr dalej tak samo, w kolejnym niecaly kilometr dalej juz 3.50zl, frytki tez mialy chyba inne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 11:31, Piterixos napisał:

A kiedyś te najmniejsze kanapki kosztowały po 2zł:/

Dawno już nie jadałem w mc (i dobrze, bo jakby nie było to śmieciowe żarcie) ale pamiętam jak były promocje 2 hamburgery w cenie jednego, wtedy można się było najeść. Za jedną kanapkę płaciło się głupią złotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 11:31, Piterixos napisał:

A kiedyś te najmniejsze kanapki kosztowały po 2zł:/


Dokładnie , kiedyś po 2zł były. Ehh to były czasy , na szczęście nie lubie już MC''Donalda i od kilku lat moja noga tam nie postała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 21:59, kuba9876543210 napisał:

Nie w kazdym McDonald''s-ie sa takie same ceny (nawet w tym samym miescie).
Np. w Lodzi na Piotrkowskiej w jednym sa po 3zl, kolejnym kilometr dalej tak samo, w
kolejnym niecaly kilometr dalej juz 3.50zl, frytki tez mialy chyba inne ceny.


Update. Niestety dzis bylem i jednak w miejscu gdzie zawsze byly po 3zl juz jest po 3.50zl.
Ja jednak od czasu do czasu musze tam zawitac, bo nie zawsze zdaze gdzie indziej cos zjesc (jak nie ma kolejki to moge miec w 10s i wyjsc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w lutym byłem wycieczkowo ze szkoły do teatru. Mieliśmy się zatrzymać gdzieś zjeść coś. No i ktoś podjął decyzję, że makdonald. Myślałem, że takie cyrki to tylko w podstawówce - dla sprostowania - na wycieczkę pojechały klasy maturalne... :/ Szkoda, że byłem taki głodny, bo zwyczajnie nic bym nie kupował. Czułem później wobec siebie... pogardę? Taaak, nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować