Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny FPS Command & Conquer w 2008?

19 postów w tym temacie

Zaitsev

[Uaktualniono] Co prawda pierwsza próba przebicia się marki Command & Conquer na pole FPS-ów nie była zbyt udana, jednak Electronic Arts postanowiło dać tej idei drugą szansę. C&C Tiberium ma się pojawić pod koniec przyszłego roku.

Przeczytaj cały tekst "Kolejny FPS Command & Conquer w 2008?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze juz kiedys dawaliscie o tym newsa. Po drugie informacja jest tak stara jak C&C3. Zaraz po premierze pojawily sie pierwsze informacje o nowym shooterze w realiach C&C, co wiecej gra bedzie dzialac na silniku Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 16:18, Renchar napisał:

Command & Conquer na pole FPS-ów nie była zbyt udana

- kurcze to ja pierwsze słyszę że Command & Conquer był już przetwarzany na FPs-a


C&C Renegade - wg mnie bardzo fajna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 16:19, Laid back napisał:

C&C Renegade - wg mnie bardzo fajna gra :)


O, o! Widać pracują tu jeszcze jacyś rozsądni ludzie poza marudą Zaitsevem. Jak już pozwoliłem sobie dopisać w newsie, nie uważam, żeby C&C: Renegade był taką porażką, na jaką się go kreuje. Był solidnym FPS-em z bardzo fajnym klimatem, dla fana C&C zabawa przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C&C FPS (Renegade) nieudany?? Od kiedy?? Gra bardzo dobra. Do dziś zawsze jest z kim pograć przez Internet, a także są produkowane do niej mody - np. Reborn, albo A Path of Beyond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam Dam C&C Renegade nazywac porażką ... Gre przeszedlem 3 razy i dla mnie byla jest i bedzie grą świetną ;)
no ale zobaczymy co z tego nowego FPSa wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogralem sobie swego czasu w Renegade i jakos nie moge powiedziec by byla to absolutna porazka. Faktem jest, iz nie byla to produkcja zapadajaca jakos szczegolnie w pamiec, jednak kilka milo spedzonych godzina na bezstresowej rzezi zapewniala.
Co z kolei tym razem z tego wyjdzie... poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nowy FPS C&C będzie na silniczku CryEngine2, po tym jak EA zaczęło wydawać gry Cryteku, ale to wcale nie jest pewne. ;P

btw. Renegade był taki trochę średniawy, bez rewolucji, ale niezły kawał FPS''a to był.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Renegade miał po prostu pecha - jako "zaledwie" dobry FPS zniknął w zalewie tytułów bardzo dobrych. Poza tym EA rozdmuchała oczekiwania w stosunku do tej gry obiecując złote góry (coś, jak przypadek Unreala 2, tyle, że tam to gracze się sami "nakręcili", bez szczególnej zachęty ze strony wydawcy czy twórców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C&C: Renegade nie zachwycił prawie nikogo oprócz fanów, świat C&C zdacydowanie ma w sobie odpowiedni potencjał do zrobienia przebojowego fps-a wystarczy że współpracować ze sobą będą odpowiedni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować