Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: filmy

42 postów w tym temacie

Cóż, Hitman zawiódł na całej linii, a przed wszystkim Olyphant grający 47. Szkoda, seria zawsze ojarzyła mi się z solidnością, zaś ten film psuje dobre imię marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Zgodnie z zapowiedzią, naszykowaliśmy dziś dla Was recenzję filmu, który już na długo przed premierą wywołał burzę w środowisku graczy. Tak, mowa o Hitmanie. Trashka postanowiła spojrzeć na ten obraz chłodnym okiem, bez emocji związanych z faktem przeniesienia kultowej gry na srebrny ekran. Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: filmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aoe 1i2 przednia gra ale 3 z dodatkiem 3 jest co najmniej za krótka zgodze sie zopinią napisaną w recenzji CDA LEPSZA GRA STRATEGICZNA TO MEDIEVAL2 I DODATEK KRóLESTWA JES O NIEBO LEPSZA
aoe3 PRZESZłEM W NIECAłY TYDZIN LICZąC TYLKO DZIENNIE 2 GODZINY GRY PRZY M2 + dodatek chyba z 2 miesiące w liczając 4-5 godzin gry dziń w dzien gazdą rasą

taką mam opinie i jej nie zmienie (ps na gurze nie wrzeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesiej w ogóle cię nie zrozumiałem lol.
Z tego co napisałeś wydaje mi się że piszesz o hitmanie jako o grze a tutaj jest recenzja filmu.
Swoją drogą byłem na hitmanie w kinie i BARDZO mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 17:30, Mati153 napisał:

Niesiej w ogóle cię nie zrozumiałem lol.
Z tego co napisałeś wydaje mi się że piszesz o hitmanie jako o grze a tutaj jest recenzja filmu.

Jest lepiej - pisze o Age of Empires najwyraźniej (choć i o jakimś gaździe)

Dnia 12.12.2007 o 17:30, Mati153 napisał:

Swoją drogą byłem na hitmanie w kinie i BARDZO mi się podobał.

Jako kino akcji jest naprawdę OK. Od gry upadł nieco za daleko, ale w porównaniu z jakością większości filmów na licencji gier i tak wygląda jak prawdziwa perła...
EDIT - Spector 109948: Wątek miłosny? Najwyżej jest taki, że panna się zabujała w gościu, wrzucającym ją co chwila do bagażnika. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co się skarżyć , ze jakaś cienka fabuła czy cóś. Sam zamierzam pójść na ten film , ale jak na pierwszy widok - recenzja pochlebna, a tak patrząc na urywki filmu, to aktor grający agenta 47, wygląda trochę tak młodziej(można znawet powiedzieć, że to są wydarzenia sprzed gry ;P), ale się zobaczy jak zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tak gównianego filmu nawet nie widziałem ... no może garbi super bryka jest gorsze ...
chociaż film Hitman polecam obejrzeć dla samej aktorki :) (na okładce :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł oceniłem na 4... bo był bardzo ciekawie napisany i przeczytałem cały... ale gdybym miał oceniać film... to bym dał 2... Mimo wszystko artykuł który jest bardzo ładną recenzją nie przekonuje mnie do pójścia do kina na ten film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie przypominam sobie o wiele lepszej ekranizacji gry od tego. Uwe Sroll to to nie jest. Akurat poszedłem na seans po wyborowej sesji, to nawet mi się podobało. Ale niektórzy tak mają, że muszą z prądem, a prąd w kontakcie twierdzi, że film do bani... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Hitman się podobał. Grałem we wszystkie gry z serii i wiem, że są rzeczy, które niepotrzebnie zmieniono/dodano jak wątek miłosny i brak motywu z klonami. Aktor też w pierwszym momencie wydał mi się trochę zbyt łagodny z wyglądu <Hitman się tak głupio nie uśmiecha> ale już po paru scenach okazało się, że to ten sam profesjonalista, który mimo, że wybija się z tłumu, zawsze pozostaje niezauważony. IMO jeden z ciekawszych filmów jakie mi przyszło oglądać ostatnimi czasy. Na równi z Transformerami. Chyba sobie pójdę 3 raz do kina, żeby go obejrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować