Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard potwierdza nową grę MMO

106 postów w tym temacie

Oby coś nowego, coś innego, coś kreatywnego i niespotykanego nigdzie indziej a zwłaszcza nie w WC/SC/D1+2/WoWie
Eh, za dużo wymagam od Blizza ale przynajmniej produkt będzie dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szkoda, tylko że jak na polskiego gracza trochę drogi abonament.

Dnia 13.12.2007 o 12:47, Piterus_Von_Drackus napisał:

:(


No, gdzie indziej to taki abo to nic wielkiego, ale u nas... 50 zł na miesiąc przy naszych zarobkach?... ;/ Ech, szkoda, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 12:44, Mr.M napisał:

Ślepo strzelam w Diablo III i modlę się o brak abonamentu na niego ;)


Diablo III - miło by było, tylko.. zapomnij o darmowej rozgrywce, przecież to Blizzard ( po sukcesie WoWa już nigdy moim zdaniem nie zdecydują sie na brak abonamentu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 12:57, mateuszbanach0 napisał:

super, gdyby byl diablo 3. ale na abonament... wiadomo juz ile za miesiac?


abonament w wysokości.. ja stawiam na standard, czyli stówka lekką ręką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 12:59, deuser napisał:

> super, gdyby byl diablo 3. ale na abonament... wiadomo juz ile za miesiac?

abonament w wysokości.. ja stawiam na standard, czyli stówka lekką ręką :/

ale za 2 miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 12:54, deuser napisał:

zapomnij o darmowej rozgrywce, przecież to Blizzard


Wiem, wiem, ale czasem cuda się zdarzają... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...hmmmmm...
No tak, jest to ważna informacja, ale czy dobra? wydaje mi sie że kolejny WoW w postaci WoS lub WoD nie jest czymś co dobrze wpłynie na rozwój świata MMO. WoW jest fajną grą, mało ambitną i skomplikowaną, ale dająca radochę oderwania sie od zaokiennej rzeczywistości milionom ludzi. Jednak ten brak złożoności, choć w oczywisty sposób zawsze będzie stanowił większą część rozrywki to nie powinien w niej zupełnie dominować. Przykład z gier singlowych: wyobraźmy sobie, że nie byłoby w grach żadnej trudności poza walką - w efekcie dostajemy same strzelanki i młócki, a to co uczyniło Wiedźmina tak wyjątkową i piękną produkcją nie pojawiałoby się niemal wcale. Coś takiego nie jest dobre, a do tego prowadzi monopolizacja pewnego sektora gier przez jednego producenta. Liczę na to, że Blizzard nie stworzy ''klona'' WoW''a w innym świecie, ot co.
No i się zastanawiam jak to wpłynie na ilość graczy WoW''a, czy nie będzie migracji do nowego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani Starcrafta juz niedługo dostaną II , nie uśmiecha mi się Diablo III jako MMO za grubą kasę ( chodzi o miesięczny abonament ) i to w wersji angielskiej. Lepiej niech zrobią coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 13:06, Graffis napisał:

Liczę na to, że Blizzard nie stworzy ''klona'' WoW''a w innym świecie, ot co.


Eh, takiej myśli to ja nawet do głowy nie dopuszczam, to był by kataklizm, porażka...
Reasumując, raczej na dobre by im to nie wyszło :)

tosz

Dnia 13.12.2007 o 13:06, Graffis napisał:

nie uśmiecha mi się Diablo III jako MMO za grubą kasę ( chodzi o miesięczny abonament ) i to w wersji angielskiej. > Lepiej niech zrobią coś nowego.


W zasadzie to masz trochę racji, bo miałbym dylemat - z jednej strony chciałbym grać w D3 , ale z drugiej strony abonament - coś, przez co porzuciłem myśl o grze na serwerach Blizza w WoW....
Poczekamy, zobaczymy, ale raczej stawiam na D3 niż na coś nowego - za dużo pogłosek o Diablo było :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowe uniwersum wydaje się być rozsądnym posunięciem. Kto chciał grać w wow''a na pewno już gra, pewnie nie wiele więcej chętnych by się znalazło na nowych platformach, a przygotowanie gry na konsolę, wiadomo, tanie nie jest. Ja sam już rzygam tym całym warcraftem i chętnie poczułbym powiew świeżości w tym zatęchłym świecie ogólne warcraftomanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 13:06, Graffis napisał:

WoW jest fajną grą, mało ambitną
i skomplikowaną,


To mnie trochę zraniło. Bo co jak co ale cała otoczka raidowania/ostrego pvp, ten theorycrafting... to jedna z bardziej skomplikowanych rzeczy jakie w grach widziałem (chodzi mi o techniczne odejście do sprawy).

Oczywiście możesz się tym wogóle nie przejmować i grać "for fun". Wtedy oczywiście gra jest prosta i mało ambitna... ale to nie znaczy że jest tak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Activision wymusi na Blizzardzie zrobienie tego MMO na Xboxa 360. :P

A tak wogóle, to nie chciałbym, żeby był w świecie Diablo (tzn nie chciałbym, żeby to był Diablo 3), gdyż mam cichą nadzieję, że w przyszłości pojawi się pełnoprawny hack''n''slash w tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować