Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard potwierdza nową grę MMO

106 postów w tym temacie

zalosni jestescie " No cóż, mnie martwi to że gra na 100% będzie z abonamentem ;/" albo "Oby bez abonamentu.".

czyli co wolicie miec beznadziejny syf czyli: lagi, cziterow, problem z wejsciem na serwer, zostawione przez producentow w stylu GW czyli robta co chceta i co pol roku czy tam rok dodatek za ktory trzeba placic?

ja wole placic abonament co miesiac czyli te 12.99 € i meic super gre ktora zawsze dziala jak powinna, gmowie sa 24/7 nie ma cziterow a jak sa to szybko sa reportowani i spore patche ktore wnosza do gry nowe rzeczy. jak wam tak szkoda kasy to grajcie w tibie albo w jakies gw albo inne silkroady.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z utęsknieniem czekam na jakiś wymagający myślenia, nowatorski i ciekawy MMO. Hellgate jak dla mnie jest bardziej typu przyjemnej siekanki, ale to nie to. LOTRO nie przypadł mi do gustu, WoW to mimo niekończących się zapewnień bezdenna farma. Z nadchodzących gier Warhammer może okazać się niezły, a najlepiej zapowiada się Age of Conan.
Oby Blizzard stworzył tytuł godne chociażby Warcrafta III. Z wielką przyjemnością zobaczyłbym jak inne nowości padają na twarz przed świetną grą tej firmy :) A co do abonamentu, jest to rzecz normalna w grach tego typu. Oczywiście, wygodniej byłoby nie płacić, ale raczej taka możliwość nie wchodzi w grę.
Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Fani Diablo i StarCrafta czekają z utęsknieniem."

No nie. Nie dość, że w WoW Blizzard popsuł mi klimat tego świata i to co wypracowano dzięki WarCraft 3, to może jeszcze popsują Diablo i StarCrafta? No przecież dla dobra rozgrywki muszą wprowadzić kilka zmian. Bez sensu, ja podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:26, Bagieta napisał:

Tylko nie mmo od blizzarda... nastepny szajs na abonament...


haha szajs bo ma abonament,chłopie żadnedobre mmo niewyjdzie ci bez abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 14:58, theptrk napisał:

czyli co wolicie miec beznadziejny syf czyli: lagi, cziterow, problem z wejsciem na serwer,
zostawione przez producentow w stylu GW czyli robta co chceta i co pol roku czy tam rok dodatek
za ktory trzeba placic?


GW to Guild Wars?
Jeśli tak to strasznym ignorantem jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to trochę. Obecnie WoW to najpopularniejsze MMO, więc obecnie Blizzard robi konkurencję dla swojej własnej produkcji. Z drugiej strony zmiana realiów, może przyciągnąć osoby, które klimat WoWa odstraszał. Tak czy siak, przy odpowiednim marketingu gra będzie się sprzedawać jak świeże bułeczki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo, Diablo!!! :D Tym razem nawet abonament mnie nie powstrzyma od wejścia w ten świat - World of Diablo rządzi (-ć będzie ;]), WoW "do dumu"! ;P
Nie, ale na poważnie, WoD by się przydało, fani Starcrafta będą mieli sequel, więc niech się narazie cieszą tym co będą mieli, a Diablo-fani niech dostaną w końcu jakiś prezencik po 6 latach posuchy.
Zatem - czekamy na World of Diablo! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:37, The Axel napisał:

> haha szajs bo ma abonament,chłopie żadnedobre mmo niewyjdzie ci bez abonamentu

Lol, jedno słowo - Rappelz.


ehm w porównaniu do wowa marnie wygląda,jeśli pamietam to ta gra z gatunku: bij moby leveluj i dalej bij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj jakąś nową markę. Nie oszukujmy się - StarCraft 2 powstaje swoją drogą, Diablo zaś, pomimo swojego rozbudowania, nie nadaje się na materiał na MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:40, Azuredragon napisał:

Dziwi mnie to trochę. Obecnie WoW to najpopularniejsze MMO, więc obecnie Blizzard robi konkurencję
dla swojej własnej produkcji. Z drugiej strony zmiana realiów, może przyciągnąć osoby, które
klimat WoWa odstraszał. Tak czy siak, przy odpowiednim marketingu gra będzie się sprzedawać
jak świeże bułeczki. ;)

po tym jak zobaczyłem jean clauda van dame, mr t i wiliama shatnera którzy reklamują wowa stwierdzam że masz absolutną racje/ mogą nawet do pudełka z wowem nasrać i powiedzieć że to edycja kolekcjonerska a i tak wszyscy kupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:41, hammerfall87 napisał:

> > haha szajs bo ma abonament,chłopie żadnedobre mmo niewyjdzie ci bez abonamentu
>
> Lol, jedno słowo - Rappelz.

ehm w porównaniu do wowa marnie wygląda,jeśli pamietam to ta gra z gatunku: bij moby leveluj
i dalej bij:)


Porażająca logika. Jakby była lepsza od wowa, to miliony grały by w Rappelza a nie płaciły abonament?
Proponuję przyjrzeć sie innym mmorpg, żeby mieć jakiś punkt odniesienia.
Bo ''z tego co pamięta'' mój 60lvl w L2, to na 99% questów, składa się bicie mobów.
Ale pamiętać można różne rzeczy, nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:49, The Axel napisał:

> > > haha szajs bo ma abonament,chłopie żadnedobre mmo niewyjdzie ci bez abonamentu

> >
> > Lol, jedno słowo - Rappelz.
>
> ehm w porównaniu do wowa marnie wygląda,jeśli pamietam to ta gra z gatunku: bij moby leveluj

> i dalej bij:)

Porażająca logika. Jakby była lepsza od wowa, to miliony grały by w Rappelza a nie płaciły
abonament?
Proponuję przyjrzeć sie innym mmorpg, żeby mieć jakiś punkt odniesienia.
Bo ''z tego co pamięta'' mój 60lvl w L2, to na 99% questów, składa się bicie mobów.
Ale pamiętać można różne rzeczy, nie? ;]


Ale ja tu odnosze sie do wowa a nie lineage2 :),przepraszam ale w rappelz questy to zbierz iles tam itemkow lub zabij iles tam potworów,wowie questy ,są ciekawie zrobione.A we wszystkich darmówach wieje nudą
wszytkie gry w w porównaniu do wowa są nudne i schematyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować